6

גביע המדינה לנוער ע”ש יגאל דר: סיבוב ראשון

גביע המדינה לנוער ע”ש יגאל דר: סיבוב ראשון

 

מאת אילון סלוס

עונת 2017/18 של הליגה לנוער נפתחה בסיבוב א’, במסגרת גביע המדינה לנוער ע”ש יגאל דר בהשתתפות קבוצות ליגת העל והליגה הלאומית.

 

סיבוב ב’ יתקיים ביום חמישי 13/11/2017, כל שלב יוגרל בנפרד (ללא הגבלה גיאוגרפית(.

 

תוצאות המשחקים:

 

מכבי רעננה עירוני – אליצור יבנה 63-72

רעננה פותחת עונה ברגל ימין עם ניצחון ביתי 63-72 על יבנה , והיא מעפילה לסיבוב ב’ בגביע המדינה.

חניכיהם של רון נווה ואיתמר יצחקי פתחו את המשחק בסערה בראשות אופק גופר, אופיר לדרמן וגלעד מלניק כשהם מריצים את המקומיים מרעננה לרבע נפלא משני צידי המגרש והיא מסיימת אותו ביתרון 9-23. הרבע השני היה צמוד והתקפי כשרעננה שומרים על היתרון. עוז חולי ובר שינבויים מיבנה שומרים מרחק בטחון ובמחצית 30-43. ברבע השלישי, יבנה עם נקודות של עוז חולי מצמצמים את הפער עד 46-55 בתום הרבע. ברבע האחרון, רעננה לא נותנים למשחק לברוח וגלעד מלניק במשחק מצויין ותם את תוצאת המשחק 63-72.

 

הרבו לקלוע לרעננה: גלעד מלניק – 27 (5 שלשות), אופיר לדרמן – 10, איתי גבע ואיתמר פאקס – 7.

הרבו לקלוע ליבנה: עוז חולי – 16, עדן דוידסקו – 14, בר שינבויים – 10.

 

מכבי חיפה צעירים – הפועל ירושלים יהב 74-77

ניצחון דרמטי ומפתיע לאחר הארכה למכבי חיפה צעירים על הפועל ירושלים יהב.

האורחים מירושלים פתחו את המשחק היטב כשהם מובילים 10-27 בתום הרבע הראשון. המקומיים מעיר הכרמל בראשות הטריו דניאל נגר, עידן כץ וגל רוזנבלט צמצמו את הפער ובמחצית 27-40. ברבע השלישי המשיכו המקומיים בראשות עידן כץ לנגוס בפער ובסיומו 50-58. הרבע האחרון היה כולו מכבי חיפה צעירים. דניאל נגר ירה מכל מקום והירוקים מצליחים לגרור את המשחק להארכה 71-71 בתום המועד החוקי. רוזבלט ונאגר סיפקו את הנקודות לירוקים בהארכה ובסיום ניצחון גדול 74-77 למכבי חיפה שמעפילה לסיבוב ב’.

 

הרבו לקלוע לחיפה צעירים: דניאל נגר – 22, עידן כץ -14, גל רוזבלט -12.

 

 

מכבי תל אביב – עירוני אהרן ר”ג 80:54

 

הפועל ירושלים סמואל – הפועל גליל עליון 70-68

 

הפועל באר שבע – הפועל קרית טבעון 60:63

 

מכבי הוד השרון – אליצור נתניה 67-54

 

הפועל לב השרון – א.ס. אשקלון 88:71

 

 

בני הרצליה – הפועל עמק יזרעאל 71-51

 

מכבי רחובות – מכבי אסי חיפה 72-47

 

הפועל ברנר – מכבי פתח תקוה יותם (נדחה לתאריך 10/10)

 

ע.ל.ה יהוד – הפועל אילת (נדחה לתאריך 14/10)

 

קבוצות אשר עלו לסבוב ב’ ללא משחק:

מכבי אשדוד, בית”ר כפר יונה, הפועל יורם חולון, אליצור קרית אתא, הפועל ר”ג/גבעתיים, עצמה מודיעין, מכבי חדרה, א.ס. רמת השרון עלומים, הפועל יובל ירושלים, מכבי ראשל”צ איציק, מכבי תל אביב טדי, הפועל תל אביב, הפועל עמק חפר, הפועל נהריה, הפועל גלבוע צעירים, הפועל כפר סבא אביב, הפועל נס ציונה איתי, הפועל עפולה חן, מכבי עופר ראשל”צ, הפועל יזרעאל צעירים, הפועל גלבוע/מעיינות.