יורובאסקט 2017 בישראל

החלטות בית דין משמעתי

16-01-17 מכבי חיפה

16-01-17 מכבי אשדוד

16-01-17 מכבי אום אל פחם

16-01-17 מכבי חיפה צעירים

16-01-17 -הפועל מגדל כרום

16-01-17 הפועל הכרמל-הפועל חיפה ברן

16-01-17 הפועל בני יפיע

16-01-17 אליצור תל אביב יפו

09-01-17 אסא זיו ירושלים ומכבי מכבים רעות

09-01-17 בני יהודה תל אביב

09-01-17 מכבי שדות נגב

09-01-17 מכבי ראשלצ נריה

09-01-17 הפועל ראשלצ נשים

09-01-17 מכבי נצרת ילדים א

09-01-17 בני יהודה תל אביב נשים

02-01-17 עירוני רמת גן

02-01-17 מכבי שוהם

02-01-17 הפועל חבל מודיעין

02-01-17 מכבי רמת חן

02-01-17 אליצור עירוני נתניה

26-12-16 עצמה באר יעקב-ירון אביב

25-12-16 מכבי הוד השרון

25-12-16 הפועל אזור

25-12-16ביתר אשדוד

25-12-16 אליצור פתח תקוה -גבעתיים

20-12-16 הפועל אבו סנאן-נוער

20-12-16 אליצור אשקלון -ארצית

20-12-16 עירוני רמת גן-מכבי תל אביב

20-12-16 יצחק שכטר-הפועל עומר

20-12-16 טטיאנה קופילביץ-ביתר אשדוד

20-12-16 הפועל קרית עקרון ונקישה סטרוצוב

20-12-16הפועל חוף השרון

20-12-16 הפועל הכרמל-עוספיא

20-12-16 הפועל גליל עליון-סימון באוורס

20-12-16 הפועל אבו סנאן נשים

12-12-16 הפועל פ זאב ירושלים ואליצור גוש עציון

12-12-16 אליצור אשקלון

12-12-16 רוברט רוטברט-הפועל אילת

12-12-16 ניב גוב+אופק אקריש – אליצור יבנה

12-12-16 הפועל באר שבע

12-12-16 אליצור רמלה

12-12-16 ערן מזרחי – אליצור חבל יבנה

06-12-16 הפועל שוהם

06-12-16 אליצור ראשלצ נשים

06-12-16 אליצור לוד

06-12-16 עלה יהוד והפועל חולון

06-12-16 הפועל מעיליא

06-12-16 הפועל מגדל כרום

06-12-16 הפועל אבו סנאן

27-11-16 פועל נס ציונה

27-11-16 מכבי פתח תקוה

27-11-16 הפועל נס ציונה והפועל גליל עליון צפת

21-11-16 הפועל רמת נגב

21-11-16 הפועל עירוני אעבלין

20-11-16 אליצור חבל יבנה

20-11-16 הפועל לוד

20-11-16 מכבי אשדוד אלון

20-11-16 מכבי חיפה

20-11-16 הפועל גלבוע דדו

20-11-16 מכבי אום אל פחם

20-11-16 הפועל לוד

20-11-16 הפועל שער הנגב

10-11-16 שקד בוזי (קרית אתא) + עומר הדר (רמת גן-גבעתיים)

10-11-16 מכבי ראשון לציון

10-11-16 ים סלמן – מכבי גדרה

19-10-16 הפועל גליל עליון-לאומית

19-10-16 הפועל גלבוע מעיינות-לירן וינוקר

02-08-16 החלטה – הפועל תל אביב

05-06-16 מ.ס. צפת

05-06-16 יוסי רמי (מכבי שוהם)

05-06-16 הפועל תל אביב – ליגת על

05-06-16 אליצור גבעת שמואל+ע.ל.ה יהוד

26-05-16 רמי כהן-יור הפועל תל אביב

26-05-16 הפועל תל אביב

26-05-16 הפועל נהריה+אריק אלפסי+ניסים אלפסי

26-05-16 הפועל ירושלים-ליגת על

26-05-16 הפועל גלבוע גליל

24-05-16 עידו ליפשיץ+רם אילני-הפועל חבל מודיעין אורנים

24-05-16 משה לוי+נועם ארויאל+אופק רוקני-אליצור נתניה

24-05-16 הפועל חיפה

24-05-16 הפועל חולון

24-05-16 אור פלבניק-מכבי שוהם

16-05-16 הפועל ירושלים+מכבי הוד השרון

09-05-16 מירון שלם-הפועל גליל קצרין

09-05-16 טילמן אליעקב+מרסר לוחמיאל-ירוחם+כהן דן-להבים

09-05-16 בני הרצליה+איתי זילברבג+לסרי רותם

09-05-16 אליצור קרית אתא

09-05-16 איתי גדעוני-כרוז הפועל כפר סבא

09-05-16 הפועל תל אביב

09-05-16 הפועל חולון

02-05-16 נייט רובינסון+מיצל וואט

02-05-16 עצמה מודיעין

02-05-16 בני יהודה תא

02-05-16 ביתר כפר יונה

02-05-16 אליצור יבנה

02-05-16 אבי אוחיון -הפועל הרי יהודה

02-05-16 עירוני רמת גן+גל אימבר

01-05-16 עירוני רמת גן -לידור גונן

01-05-16 מרדכי טפירו -הפועל גוש זבולון

01-05-16 יהונתן אהרונסון-מכבי תל כביר

01-05-16 וינט אהרון-מכבי ירוחם

01-05-16 -אליצור ירושלים והפועל הרי יהודה

01-05-16 אליצור יבנה יוחנן

24-04-16משה זמוש- הפועל קרית חיים 449

13-04-16 בן בכר-הפועל ירושלים

13-04-16 אליצור גבעת שמואל

13-04-16 גיא חיימובסקי + מ.ס. אבן יהודה

13-04-16 גרגורי בכמן – הפועל יפו הצופים

13-04-16 הפועל עמק הירדן

13-04-16 הפועל פרדיס + אליצור נתניה

13-04-16 הפועל תל אביב

13-04-16 עידו אור+בני הרצליה

13-04-16 עמיחי לנסקי + אלי טליאס-מכבי אורנית

06-04-16 רז זהביאן (לוד)

06-04-16 עצמה מודיעין

06-04-16 מכבי קרית ביאליק+דין צוריאל+אופק בכר

06-04-16 הפועל תרשיחא+מס. צפת

06-04-16 הפועל תל אביב

06-04-16 מכבי ראשון לצין,אליצור קרית אתא,עמית טלמור

06-04-16 רמת גן גבעתיים+אליצור אשקלון

30-03-16 מכבי מתן

30-03-16 מכבי אשדוד

30-03-16 ירדן שוקרון

30-03-16 ימין אוהד

30-03-16 יובל ברנס ויובל מזרחי

30-03-16  יהונתן טובול

30-03-16 הפועל טייבה ועזאם אנואר

30-03-16 ביתר כפר יונה ונועם אלחדיף

30-03-16 אליצור רמת גן

30-03-16 אגו מרבלס

22-03-16 אליצור גבעת שמואל ומכבי תל אביב מכבים

22-03-16 הפועל לוד

22-03-16 אליצור גבעת שמואל

22-03-16 מכבי אלפי מנשה בועז בוקק

22-03-16 הפועל עראבה

22-03-16 מכבי פרדס חנה -רזיאל אלעד

22-03-16 מכבי דימונה – יוסף אוחיון 

22-03-16 מכבי כרמיאל והפועל דבוריה

16-03-16 אור דביר -ביתר אשדוד

16-03-16 ע.ל.ה אור יהודה

16-03-16 הפועל חולון

16-03-16 הפועל אשדוד

16-03-16 הפועלגליל תחתון

16-03-16 הפועל ערבה

16-03-16 הפועל תמרה

16-03-16 מרקו קילינגסוורת-מכבי קרית גת

16-03-16 קובי ויינריב ומכבי זכרון יעקב

16-03-16 הפועל יפיע

16-03-16 הפועל פתח תקוה

16-03-16 אליצור רמת גן-נוער

16-03-16 מכבי נדב כרמיאל

10-03-16 הפועל ירושלים מבשרת

10-03-16 מכבי חיפה

10-03-16 הפועל פסגת זאב ירושלים

10-03-16 אליצור שלמה יבנה

10-03-16 הפועל קרית טבעון

10-03-16 אליצור רמלה

10-03-16 הפועל חוף השרון

10-03-16 הפועל נהריה זית

10-03-16אליצור רמת גן

10-03-16 הפועל חולון ליגת על

01-03-16 מכבי פרדיס

01-03-16 עלה הרי ירושלים

01-03-16 הפועל באר שבע

01-03-16 הפועל מטה אשר

01-03-16 הפועל נצר סירני

01-03-16 הפועל גליל גולן

23-02-16 הפועל נצרת עלית

23-02-16 הפועל עמק יזרעאל-שדה יעקב

23-02-16 מכבי חדרה

16-02-16 אליצור רעננה

16-02-16 הפועל מגדל כרום

16-02-16 הפועל מזכרת בתיה

16-02-16 הפועל הרי יהודה

16-02-16 מכבי הוד השרון

09-02-16מכבי בת ים

09-02-16 הפועל נהריה

09-02-16 הפועל כפר סבא

09-02-16 מכבי כרמיאל

09-02-16 מכבי נתניה

07-02-16 הפועל ירושלים–החלטה סופית

02-02-16 אליצור אשדוד

01-02-16 הפועל כפר סבא

01-02-16 מכבי תא-מכבים

01-02-16 הפועל חולון נוער

01-02-16 אליצור קרית אתא

01-02-16 בני יהודה תא

01-02-16 הפועל ראשון לציון

01-02-16 הפועל אשדוד

01-02-16 מכבי חיפה ליגת על

20-01-16 מכבי כרמיאל

20-01-16 אליצור לוד-רז פרידמן וקמיל יונתן

20-01-16 מכבי כרמיאל

20-01-16 עצמה באר יעקב

20-01-16 הפועל חבל מודיעין

20-01-16 הפועל עמק הירדן ומכבי קרית מוצקין

20-01-16 הפועל אילת

20-01-16 מכבי כרמיאל

13-01-16 אליצור קבוצת יבנה

13-01-16 מכבי שוהם

13-01-16 אליצור נתניה

10-01-16 מכבי תל אביב + הפועל תל אביב

05-01-16 הפועל עפולה

05-01-16 הפועל באר טובה

05-01-16 הפועל ברנר דרום

05-01-16 הישגי כרמיאל

05-01-16 אליצור רמלה

05-01-16 אליצור שומרון

05-01-16 מכבי מעלה אדומים אריה

05-01-16 הפועל יזרעאל דברת והפועל אלונים

05-01-16 א.ס. אשקלון

05-01-16 מכבי רעננה נערות ב

05-01-16 הפועל נס ציונה

05-01-16 בני יהודה תא-הררי נתנאל

24-12-15 מכבי כרמיאל

24-12-15 הפועל עמק הירדן

24-12-15 הפועל באר טוביה

24-12-15 מכבי בית דגן -יורם אביסרור

24-12-15 הפועל כפר קאסם

24-12-15 הפועל חולון -ליגת על

24-12-15 מ.ס. רמת אפעל -נוער

24-12-15 אליצור חבל יבנה -נוער

24-12-15 אלעד יערן מכבי פתח תקוה

17-12-15 הפועל גן יבנה

17-12-15 הפועל מרנין טבעון

17-12-15 הפועל ירושלים דנמרק-אריאל גומרשטט

17-12-15 הפועל חבל מודיעין אורנים

17-12-15 מכבי תל כביר אסא ואליצור גבעת שמואל

מכבי תל כביר אסא ואליצור גבעת שמואל05-12-15

05-12-15 הפועל חולון ליגת על גברים

05-12-15 -הפועל כפר קאסם

05-12-15 מכבי צורן-קדימה

05-12-15 מכבי רמת חן אור-נשים

05-12-15 -מכבי אשדוד-צרלס תומאס

05-12-15 בני יהודה תא

05-12-15 הפועל כפר סבא ומכבי הוד השרון

05-12-15-מ ס צפת

05-12-15 מ ס צפת

05-12-15-אליצור גוש עציון אפרת

05-12-15 הפועל נצרת עלית

05-12-15 אליצור אשדוד

05-12-15 הפועל לב השרון

03-12-15 אליצור נתניה עירוני

03-12-15 ביתר אחוזה

03-12-15 מ ס צפת

03-12-15 עירוני קרית אונו-שרון איתי

03-12-15 הפועל אבו סנאן-נשים

03-12-15 אליצור פתח תקוה ואליצור מ-א- שומרון

03-12-15 מכבי פתח תקוה

03-12-15 מכבי מתן-חי ניר-נערים א

03-12-15 אליצור רעננה-דניאל ענתר

03-12-15 עלה אור יהודה-אורן פרידמן

25-11-15 אסא ירושלים על נשים

25-11-15 הפועל באר טוביה-אירית שם-נערות א

25-11-15 הפועל גליל עליון-ליגד עבדת-כרוז

25-11-15 מכבי שדרות נערות ב

25-11-15 אליצור כוכב יאיר

25-11-15 הפועל שפרעם והפועל עירוני אעבלין-נשים

25-11-15 הפועל חולון ליגת על

25-11-15 מכבי תא מכבים והפועל הרי יהודה

17-11-15 מ.ס. הד”ג פתח תקווהיניב קרילקר

17-11-15  עצמה מודיעין

17-11-15-הפועל בני שמעון שרון גבע

12-11-15 אמנון קידר -הפועל פת נשים

12-11-15 א.ס. אשקלון כוכב ילדים

12-11-15 גיא גול

12-11-15 מכבי באר שבע

12-11-15 -הפועל מבועים נשים

12-11-15 אקדמיה וינגייט צפון

12-11-15 -דוד חי נדב-מכבי חיפה

5-11-15 הפועל פתח תקוה-רותם עדן

5-11-15 הפועל חבל מודיעין-אסף בר ניר

5-11-15 אליצור אשדוד-גולן נאור

5-11-15 הפועל אחוה חיפה-ליגה א

5-11-15 הפועל ראשון לציון-רמי סבג

29-10-15  צבי ליבר

29-10-15  הפועל תל אביב ליגת על

29-10-15 אליצור הוד השרון-שגיא אגוזי

29-10-15 מכבי שוהם-ארצית

29-10-15 -מכבי בת ים-עידן הוק

18-10-15 הפועל חולון והפועל נהריה-עודד ברנדווין וגרמיס סמיט

18-10-15 ישראל שיינפלד מכבי בת ים

החלטת בית הדין המשמעתי נתניה-אשדוד   7-10-15

21-9-15 צבי ליבר

9-6-15 מכבי קרית גת – אליצור קרית אתא

14-6-15 הפועל חולון(ליגת על)

8-6-15 הפועל חולון(ליגת על)

1-6-15 אליצור קרית אתא

1-6-15 בני יהודה ת א

1-6-15 הפועל בני שמעון – הפועל עומר

1-6-15 הפועל נצרת עילית

21-5-15 מכבי ראשון לציון

19-5-15 אליצור בית שמש

19-5-15 אליצור יבנה

19-5-15 אליצור שפיר אשקלון

19-5-15 הפועל אילת

19-5-15 הפועל ירושלים מבשרת

19-5-15 הפועל לכיש

19-5-15 הפועל מגדל העמק

19-5-15 הפועל מעגן.זכרון

19-5-15 הפועל מעלות

19-5-15 הפועל נצרת אורטודוקסים

7-5-15 אליצור אשקלון בנות

7-5-15 אליצור כוכב יאיר

7-5-15 אליצור קרית אתא

7-5-15 הפועל אחוה חיפה

7-5-15 הפועל חולון

7-5-15 הפועל טייבה

7-5-15 הפועל יפיע

7-5-15 הפועל קרית טבעון

7-5-15 הפועל תל אביב – הפועל חולון

7-5-15 מכבי הוד השרון

7-5-15 מכבי תל אביב

7-5-15 עירוני רמת גן

29-4-15 הפועל באר טוביה

29-4-15 הפועל ירושלים מרכז

29-4-15 הפועל עמק יזרעאל.כפר יהושע

29-4-15 מכבי פתח תקווה – הפועל חבל מודיעין

29-4-15 מכבי קרית ביאליק

29-4-15 אליצור אשקלון

26-4-15 הפועל גן יבנה

26-4-15 אליצור מכבי אשקלון

26-4-15 הפועל גלבוע.עפולה

26-4-15 הפועל גן יבנה

26-4-15 הפועל מעלות

26-4-15 מכבי נתניה

26-4-15 מכבי פתח תקווה

26-4-15 מכבי צורן.קדימה

26-4-15 מכבי קרית מוצקין- הפועל רמת גן גבעתיים

26-4-15 מכבי תל אביב

26-4-15 מכבי תל אביב

26-4-15 ע.ל.ה הרי ירושלים

16-4-15 אליצור רעננה

16-4-15 אליצור שפיר אשקלון

16-4-15 הפועל גליל עליון

16-4-15 הפועל כאוכב

16-4-15 הפועל מגידו

16-4-15 הפועל מעיליא

16-4-15 הפועל נס ציונה

16-4-15 מכבי אום אל פחם

16-4-15 מכבי קרית מוצקין

16-4-15 מכבי שוהם

16-4-15 עצמה כפר ורדים

6-4-15 אליצור אשקלון

6-4-15 הפועל גליל עליון

6-4-15 הפועל הכרמל

6-4-15 הפועל חולון- ליגת על גברים

6-4-15 הפועל כפר סבא

6-4-15 הפועל עמק חפר

6-4-15 הפועל ראשון לציון

6-4-15 הפועל רמת גן גבעתיים

6-4-15 הפעול בן משגב.כרמיאל

6-4-15 הפעול גלבוע מעיינות

6-4-15 מכבי בית דגן

6-4-15 מכבי תל כביר

18-3-15 אליצור חבל יבנה

18-3-15 אליצור שפיר אשקלון

18-3-15 הפועל גלבוע מעיינות

18-3-15 הפועל גליל תחתון

18-3-15 הפועל טובא

18-3-15 הפועל יד מרדכי

18-3-15 הפועל מפרץ ראמה

18-3-15 הפועל עכו

18-3-15 הפועל פסוטה

18-3-15 מכבי פרדיס

12-3-15 הפועל חוף השרון-מכבי הוד השרון

12-3-15 הפועל נהריה

12-3-15 הפועל נהריה

12-3-15 הפועל נחף

12-3-15 מכבי גדרה-מ.ס צפת

12-3-15 מכבי קרית ביאליק

12-3-15 מכבי רעננה עירוני

11-3-15 אליצור רחובות

4-3-15 הפועל הכמרל עוספיא

4-3-15 אליצור אשקלון

4-3-15 אליצור מכבי אשקלון

4-3-15 הפועל כפר סבא

4-3-15 הפועל נהריה

4-3-15 הפועל תל אביב

4-3-15 מכבי נצרת-מכבי קרית ביאליק

4-3-15 מכבי רעננה

25-2-15 הפועל גדרות

25-2-15 הפועל קרית טבעון

25-2-15 אליצור רמלה

25-2-15 ביתר כפר יונה

25-2-15 הפועל טובא מכבי שפרעם

25-2-15 הפועל נתיבות

25-2-15 הפועל פסוטה

25-2-15 הפועל קרית טבעון

25-2-15 מכבי מעלה אדומים

25-2-15 עלה הרי יהודה(נוער

25-2-15 עצמה כפר ורדים

18-2-15 הפועל תחרישא

18-2-15 עצמה באר יעקב

18-2-15 אליצור נחל שורק

18-2-15 אליצור נתניה

18-2-15 הפועל סחנין

18-2-15 מכבי בת ים(נוער

16-2-15 הפועל ת א

11-2-15 אליצור אשדוד

11-2-15 מכבי קרית חיים

9-2-15 מכבי גדרה

4-2-15 אליצור שפיר אשקלון

4-2-15 הפועל גלבוע חרוד

4-2-15 הפועל חבל מודיעין

4-2-15 הפועל ירושלים

4-2-15 הפועל נשר

4-2-15 הפועל קרית טבעוןרמת ישי – הפועל תרשיחא

4-2-15 מכבי גדרה

4-2-15 מכבי קרית ביאליק

4-2-15 מכבי קרית גת

4-2-15 מכבי שדרות

הפועל גן יבנה-הפועל ירושלים(מרכז) 27-1-15

27-1-15 אליצור אשקלון

27-1-15 מ.ס אבן יהודה

27-1-15 מכבי שדרות ליגה ב

27-1-15 עירוני רמת גן

27-1-15 עירוני רמת גן

27-1-15 עירוני רמת גן-אליצור גבעת שמואל

21-1-15 אליצור אשקלון

21-1-15 אליצור גבעת שמואל.בר אילן

21-1-15 ביתר ירושלים

21-1-15 הפועל אבו סנאן

21-1-15 הפועל חוף השרון

21-1-15 הפועל יוקנעם

21-1-15 הפועל נשר-איילון ביהם מאמן-נערים

21-1-15 הפועל עכו

21-1-15 מכבי הוד השרון

21-1-15 מכבי צורן.קדימה – אליצור רעננה.כפרסבא

21-1-15 מכבי רחובות

21-1-15 עצמה באר יעקב

14-1-15 הפועל קרית טבעון

14-1-15 א.ס רמת השרון-מכבי בנץ הוד השרון

14-1-15 אליצור גבעת שמואל

14-1-15 אליצור נחל שורק

14-1-15 הפועל אבו סנאן

14-1-15 הפועל קרית טבעון

14-1-15 מכבי כרמיאל

14-1-15 מכבי שדרות

12-1-15 אליצור אשדוד

12-1-15 אליצור גבעתיים

12-1-15 אליצור רמלה

12-1-15 הפועל חוף אשקלון

12-1-15 הפועל יזרעאל.גבת

12-1-15 הפועל ירושלים

12-1-15 הפועל כפר סבא

12-1-15 מכבי תל כביר אלון