יורובאסקט 2017 בישראל

אליפות אירופה לקדטים

אליפות אירופה לקדטיות דרג ב'

ליגת האלופות: הרשימה המלאה של כל האלופות בליגות של איגוד הכדורסל

ליגת האלופות: הרשימה המלאה של כל האלופות בליגות של איגוד הכדורסל

עונת 2016/17 המרתקת הגיעה לסיומה, למעט גמר הפלייאוף בליגת העל שייערך מחר בערב, ולפניכם הרשימה המלאה של 220 הקבוצות שזכו באליפות בכל הליגות של איגוד הכדורסל.

אלופות הליגות – עונת

2016/2017

 

שם קבוצה

שם הליגה

1

הפועל נס ציונה

לאומית

2

מכבי קרית מוצקין

ארצית צפון

3

אליצור יבנה

ארצית דרום

4

מכבי כרמיאל

אצפון

5

אליצור גבעת שמואל

אשרון

6

הפועל גזר/נען

אמרכז

7

הפועל מבועים/מרחבים

אדרום

8

מכבי ירכא

בצפון

9

הפועל עפולה מוריס

בעמקים

10

הפועל קרית טבעון

בזבולון

11

מכבי בקה

בשומרון

12

הפועל טירה

בשרון

13

הפועל כפר קאסם

בפתח תקוה

14

עלה יהוד

בתל אביב

15

עצמה באר יעקב

בדן

16

עצמה מודיעין

במרכז

17

מכבי תל אביב מכבים/רעות

בירושלים

18

מכבי שדרות

בדרום

19

הפועל אילת זהר

בנגב

20

מכבי אשדוד

ליגת על נשים

21

אליצור רמלה

לאומית נשים

22

הפועל נצרת אורטודוקסי

ארצית נשים צפון

23

א.ס.רמת השרון גל

ארצית נשים חיפה

24

הפועל ראשון לציון

ארצית נשים מרכז

25

אליצור יבנה

ארצית נשים דרום

26

מכבי קרית ביאליק

אנשים צפון

27

אליצור נתניה עירוני

אנשים שרון

28

הפועל נצר סירני

אנשים מרכז

29

הפועל גדרה

אנשים דרום

30

מכבי טדי תל אביב

נוער על

31

הפועל עמק חפר

נוער לאומית צפון

32

הפועל יורם חולון

נוער לאומית דרום

33

הפועל עפולה חן

נוער ארצית צפון

34

בני הרצליה מרדכי

נוער ארצית שרון

35

עירוני קרית אונו יורם

נוער ארצית מרכז

36

הפועל ירושלים סמואל

נוער ארצית דרום

37

הפועל תרשיחא

נוער מחוזית צפון

38

הפועל גלבוע מולדת

נוער מחוזית עמקים

39

הפועל מטה אשר

נוער מחוזית חיפה

40

הפועל גת צפון

נוער מחוזית שומרון

41

מ.ס.אבן יהודה

נוער מחוזית שרון א

42

מכבי מתן

נוער מחוזית שרון ב

43

מכבי פתח תקוה ארקדי

נוער מחוזית תל אביב

44

עצמה באר יעקב

נוער מחוזית מרכז

45

אליצור בית שמש

נוער מחוזית ירושלים

46

א.ס.אשקלון הרצל

נוער מחוזית דרום

47

הפועל בני שמעון

נוער מחוזית נגב

48

מכבי יהושע תל אביב

נערים אגמר סל

49

הפועל עמק יזרעאל

נערים אלאומית צפון

50

הפועל כפר סבא תמר

נערים אלאומית שרון

51

הפועל תל אביב

נערים אלאומית מרכז

52

הפועל ירושלים נבון

נערים א לאומית דרום

53

עצמה כפר ורדים

נערים אארצית צפון

54

מ.ס.אבן יהודה

נערים אארצית שרון

55

מכבי ברוך תל אביב

נערים אארצית מרכז

56

אליצור הר חברון

נערים אארצית דרום

57

הפועל צפת גליל

נערים אמחוזית צפון

58

הפועל מגידו

נערים אמחוזית עמקים

59

הפועל חיפה בק

נערים אמחוזית חיפה

60

מכבי צורן קדימה

נערים אמחוזית שומרון

61

מכבי רעננה עירוני

נערים אמחוזית שרון

62

בני יהודה תל אביב

נערים אמחוזית דן

63

מכבי ראשון לציון נריה

נערים א מחוזית מרכז

64

הפועל ירושלים הפסגה

נערים אמחוזית ירושלים

65

הפועל מזכרת בתיה

נערים אמחוזית דרום

66

הפועל מיתר

נערים אמחוזית נגב

67

הפועל עמק יזרעאל

נערים בלאומית צפון

68

הפועל כפר סבא

נערים בלאומית שרון

69

מכבי תל אביב

נערים בלאומית מרכז

70

הפועל ברנר

נערים בלאומית דרום

71

הפועל עמק הירדן

נערים בצפון

72

הפועל נשר

נערים בחיפה

73

הפועל עח/בת חפר

נערים בשומרון

74

אליצור כוכב יאיר

נערים בשרון

75

בני הרצליה עוז

נערים בדן

76

מכבי תל אביב צפון

נערים ב‘-תל אביב

77

מכבי ראשון לציון ורד

נערים במרכז

78

אליצור גוש עציון אפרת

נערים בירושלים

79

מכבי גן יבנה

נערים בדרום

80

הפועל באר טוביה

נערים בנגב

81

מכבי ראשון לציון אלון

ילדים אגמר סל

82

הפועל גלבוע/עפולה

ילדים אלאומית צפון

83

מכבי חיפה ליעד

ילדים אלאומית חיפה

84

א.ס.רמת השרון תות

ילדים אלאומית שרון

85

מכבי ראשון לציון אלון

ילדים אלאומית תל אביב

86

הפועל ברנר

ילדים אלאומית מרכז

87

מכבי אשדוד

ילדים אלאומית דרום

88

הפועל גליל חספין

ילדים אצפון

89

הפועל גליל תחתון

ילדים אגלבוע

90

הפועל יזרעאל גבת

ילדים אעמקים

91

הפועל מטה אשר כזיב

ילדים אמפרץ

92

הפועל חיפה בק

ילדים אחיפה

93

הפועל בנימינה פינקי

ילדים אשומרון א

94

הפועל חוף השרון אריות

ילדים א/ שומרון ב

95

אליצור כוכב יאיר

ילדים אשרון א

96

מכבי רעננה רימון

ילדים אשרון ב

97

אליצור מ.א. שומרון

ילדים אפתח תקוה

98

מכבי תל אביב

ילדים אדן

99

הפועל אזור

ילדים אתל אביב

100

הפועל גן רווה

ילדים אשפלה

101

מכבי מכבים רעות

ילדים אמרכז

102

אליצור גוש עציון

ילדים אירושלים א

103

הפועל ירושלים פסגת זאב

ילדים אירושלים ב

104

אליצור קבוצת יבנה

ילדים אדרום א

105

א.ס.אשקלון

ילדים אדרום ב

106

הפועל מיתר

ילדים אנגב

107

הפועל עמק הירדן

ילדים בצפון

108

הפועל מגידו

ילדים ביזרעאל

109

הפועל מטה אשר איילון

ילדים במפרץ

110

מכבי חיפה אמיר

ילדים בחיפה

111

מכבי חדרה תיכון

ילדים בשומרון א

112

הפועל עח/ויתקין

ילדים בשומרון ב

113

אליצור כוכב יאיר

ילדים בנתניה

114

מכבי רעננה

ילדים בשרון

115

אליצור פתח תקוה נחשון

ילדים בפתח תקוה

116

מכבי ראשון לציון ערבה

ילדים בדן א

117

מכבי בת ים

ילדים בדן ב

118

מכבי ראשלצ תמר

ילדים בתל אביב

119

הפועל חבל מודיעין

ילדים בשפלה

120

עצמה מודיעין מגינים

ילדים במרכז א

121

הפועל ברנר

ילדים במרכז ב

122

הפועל ירושלים מרכז

ילדים בירושלים א

123

מכבי מעלה האדומים השלום

ילדים בירושלים ב

124

אליצור דוד יבנה

ילדים בדרום א

125

הפועל לכיש

ילדים בדרום ב

126

הפועל אילת

ילדים בנגב

127

מכבי רעננה

נערות אלאומית

128

הפועל מגדל כרום

נערות אצפון

129

הפועל שפרעם

נערות אחיפה

130

הפועל פתח תקוה

נערות אמרכז

131

אליצור יבנה

נערות אדרום

132

הפועל ראשון לציון עירוני

נערות בלאומית

133

מכבי נצרת

נערות בצפון

134

הפועל נהריה

נערות בחיפה

135

מכבי צורן/קדימה

נערות בשרון

136

מכבי רמת חן

נערות במרכז

137

מכבי מעלה אדומים

נערות בדרום

138

הפועל גליל מבוא

קטסל אגליל עליון

139

הפועל ראש פינה

קטסל אצפון

140

הפועל גליל תחתון

קטסל אגלבוע

141

הפועל עמק יזרעאל אחוזת ברק

קטסל אעמקים

142

הפועל יזרעאל אלה

קטסל איזרעאל

143

הפועל נהריה הדר

קטסל אמפרץ

144

מכבי מוצקין צעירים

קטסל אזבולון

145

ביתר אחוזה גלובל

קטסל אחיפה א

146

מכבי חיפה צעירים

קטסל אחיפה ב

147

מכבי זכרון נילי

קטסל אחדרה

148

מכבי חדרה/בית אלעזר

קטסל אשומרון

149

הפועל עח/ויתקין

קטסל אנתניה

150

הפועל לב השרון/צור משה

קטסל אשרון א

151

הפועל כפר סבא שזיף

קטסל ארעננה

152

הפועל כפר סבא רימון

קטסל אשרון ב

153

אליצור אלקנה

קטסל אפתח תקוה א

154

מכבי פתח תקוה מכבים

קטסל אפתח תקוה ב

155

מכבי תל אביב חלמונית

קטסל אדן א

156

מכבי ראשון לציון דולב

קטסל אדן ב

157

מכבי תל אביב נרקיס

קטסל אתל אביב א

158

עלה אור יהודה

קטסל אתל אביב ב

159

הפועל נס ציונה קריה

קטסל אמרכז א

160

הפועל נס ציונה איריס

קטסל אמרכז ב

161

הפועל ברנר צפון

קטסל אשורק א

162

מכבי מכבים עוז

קטסל אמודיעין

163

אליצור גוש עציון

קטסל אירושלים א

164

הפועל ירושלים צור הדסה

קטסל אירושלים ב

165

הפועל ירושלים תלפיות

קטסל אמטה יהודה

166

מכבי גדרה

קטסל אשורק ב

167

מכבי גן יבנה

קטסל אאשדוד

168

א.ס.אשקלון כוכב

קטסל אדרום א

169

מכבי קרית גת

קטסל אדרום ב

170

הפועל באר שבע

קטסל אנגב

171

הפועל גלבוע רימון

קטסל בצפון

172

הפועל טבעון רמת ישי

קטסל בעמקים

173

עצמה כפר ורדים

קטסל במפרץ

174

ביתר אחוזה אמיר

קטסל בחיפה

175

מכבי זכרון יעקב אהוד

קטסל בשומרון א

176

הפועל חפר בורגתא

קטסל בחדרה

177

הפועל עח/בית יצחק

קטסל בשומרון ב

178

הפועל פרדסיה

קטסל בשרון א

179

אליצור כוכב יאיר יגאל

קטסל בשרון ב

180

מכבי רעננה צפון

קטסל ברעננה א

181

הפועל חוף השרון נמרים

קטסל ברעננה ב

182

עירוני ראש העין רויטל

קטסל בפתח תקוה א

183

א.ס.רמת השרון כוכבים

קטסל בפתח תקוה ב

184

מכבי תל אביב דפנה

קטסל בדן א

185

מכבי תל אביב הדס

קטסל בדן ב

186

אליצור גבעת שמואל

קטסל בתל אביב א

187

הפועל תל אביב צהלה

קטסל בתל אביב ב

188

מכבי בית דגן

קטסל במרכז

189

הפועל נס ציונה צבי

קטסל בשפלה

190

מכבי גדרה

קטסל בברנר

191

עצמה מודיעין כרמים

קטסל במודיעין

192

הפועל לוד

קטסל בשורק

193

אליצור גוש עציון

קטסל בירושלים

194

עלה הרי ירושלים

קטסל במטה יהודה

195

מכבי אשדוד

קטסל בדרום א

196

הפועל גן יבנה/אשדוד

קטסל בדרום ב

197

א.ס.אשקלון כוכב

קטסל באשקלון

198

הפועל עומר

קטסל בנגב

199

הפועל גליל עליון

ילדות צפון

200

הפועל כאוכב אתנה

ילדות מפרץ

201

הפועל גלבוע מעיינות

ילדות עמקים

202

מכבי חיפה

ילדות חיפה

203

הפועל מעגן/זכרון

ילדות שומרון

204

אליצור עירוני נתניה

ילדות שרון א

205

מכבי רעננה

ילדות שרון ב

206

מכבי גני תקוה

ילדות דן

207

הפועל ראשון לציון

ילדות תל אביב

208

אסא ירושלים

ילדות מרכז

209

אליצור אשקלון בנות

ילדות דרום

210

הפועל נצרת אורטודוקסי

קטסל בנות צפון

211

הפועל גלבוע מרכז

קטסל בנות גלבוע

212

מכבי חיפה

קטסל בנות חיפה

213

הפועל עח/ויתקין

קטסל בנות שומרון

214

מכבי תל מונד צורן

קטסל בנות שרון

215

מכבי רעננה

קטסל בנות דן

216

א.ס.עתיד רמת השרון

קטסל בנות תל אביב א

217

א.ס.רמת השרון עתיד

קטסל בנות תל אביב ב

218

הפועל ראשון לציון

קטסל בנות מרכז

219

הפועל ברנר

קטסל בנות דרום

220

אליצור אשקלון עידו

קטסל בנות נגב