6

אליפות אירופה לעתודה נשים דרג ב'

אליפות אירופה לעתודה גברים

אליפות אירופה לעתודה גברים

לחץ כאן לעמוד הפייסבוק של איגוד הכדורסל | לרישום קבוצה לליגת 3 על 3 לחץ כאן | בעקבות פירוק קבוצת מכבי קרית גת, על פי תקנון האיגוד, קבוצת הפועל חיפה תישאר בליגה הלאומית. |

נבחרת הקדטים: ניצחון שני באליפות אירופה; גברה על סרביה 71-79

נבחרת הקדטים: ניצחון שני באליפות אירופה; גברה על סרביה 71-79
נבחרת הקדטים של ישראל השיגה עוד ניצחון גדול באליפות אירופה, הפעם 71-79 על סרביה. הנבחרת במאזן 0-2 אחרי שני משחקים ותתמודד מחר בשעה 14:45 מול נבחרת ליטא כדי לנסות ולהבטיח את המקום הראשון בבית המוקדם והקשה.
סרביה פתחה מצוין ועלתה ליתרון 4-12 מהיר לפני שאורן אהרוני לקח פסק זמן. ישראל חזרה למשחק, ירדה בסיום הרבע הראשון בפיגור 13-16 ונתנה רבע שני נהדר בראשותו של רזיאל חיון שקלע 16 נק’ עד ההפסקה. במהלך האחרון של המחצית הראשונה פיק אנד רול בין דרעי לאהרוני השאיר את חיון לשלשה על הבאזר שקבעה 29-37 לישראל.
סרביה חזרו למשחק ברבע השלישי שהתנהל צמוד לכל אורכו, עד שיוויון 52-52 דקה לסיומו. עמית אהרוני עם שלשה על הבאזר קבע 52-55 לישראל. הרבע האחרון היה תצוגה גדולה של הנבחרת בכחול שהשלימה ריצת 0-18 מדהימה כדי לעלות ליתרון 52-70 ולגמור את המשחק 5 דקות לסיומו. דני אבדיה היה האיש המרכזי ברבע הזה עם מגוון מהלכי התקפה גדולים יחד עם הרבה עזרה מדורי סהר. בסיום 71-79 לישראל.
קלעו לישראל: חיון 18, אבדיה 17 (15 ריב’, 8 אס’), סהר 16 (9 ריב’), וותד 9 (7 ריב’), אהרוני 9, אדוסי 5, לבנברג 2, אטיאס 2, שפיר 1. מלמד ודרעי שיחקו ולא קלעו. עקב השבת והעובדה שהשחקן יהל מלמד שומר שבת, גם היום למגרש ובחזרה וגם אמש מהמגרש למלון הלכה הנבחרת ברגל.
אהרוני: ניצחון על קבוצה איכותית מאוד
המאמן אורן אהרוני אמר בסיום: “עשינו ניצחון טוב על קבוצה איכותית מאוד אבל האופי של הטורניר הזה, זה שזה עדיין לא נותן לנו כלום ואנחנו צריכים להמשיך להיות חדים ומפוקסים, להביא את עצמנו כל יום מחדש לשחק את הכדורסל הכי טוב שאנחנו יכולים”.