6
לרישום קבוצות לליגת הקיץ 3 על 3 - לחצו כאן | המוזאון ההיסטורי של הכדורסל הישראלי לדורותיו פתוח לקהל הרחב מדי יום בין 9-12. לתאום עם מנשה הרמן 0522545324 |

רשימת כל העולות עם ההחלטה על סיום עונת המשחקים

רשימת כל העולות עם ההחלטה על סיום עונת המשחקים

עפ”י החלטת הנהלת איגוד הכדורסל מיום 25.05.20 הליגות מופסקות ולא מחודשות
ויהיה צילום מצב של טבלאות הליגות, אין כלל ירידות מהליגות השונות שהופסקו בעונה זו.

העולות יקבעו כדלקמן:
א. במידה ומספר המשחקים, של הקבוצות במקומות הראשונים, שווה תעלה הקבוצה הראשונה בטבלה לפי תקנון איגוד הכדורסל, תקן העליות ולפי המפורסם בטבלה באתר האיגוד.
ב. במידה ומספר המשחקים, בין הקבוצות הראשונות, בליגה לא שווה תעלה הקבוצה עם אחוז הניצחונות הגבוה ביותר, ביחס למשחקים שהיא שיחקה.
ג. הפגרה הרשמית ותחילת ההרשמות לעונה הבאה יחלו בתאריך 21/06/20 ויסתיימו
ב-21/07/20.
ד. תחילת העונה הבאה בליגות החובבניות תחל ב- 11/10/20.
ה. תקן עליות וירידות לתום עונת 2020/21 ייקבע ע”י הוועדה המקצועית לגברים ונשים ויאושר ע”י ההנהלה עד לתאריך 31/08/20.

להלן הקבוצות שיעלו ליגה:-
ליגה לאומית גברים בני הרצליה והפועל חיפה
ליגה ארצית צפון: הפועל עכו
ליגה ארצית דרום: מכבי רמת גן
ליגה א’ צפון: מכבי כרמיאל
ליגה א’ שרון: אליצור שומרון
ליגה א’ מרכז: עצמה מודיעין
ליגה א’ דרום: א.ס. אשקלון
ליגה ב’ צפון: הפועל ראש פינה
ליגה ב’ עמקים: הפועל יפיע
ליגה ב’ זבולון: הפועל נווה שאנן
ליגה ב’ שומרון: הפועל עמק חפר/רמות ים
ליגה ב’ שרון: מכבי רעננה יובל
ליגה ב’ פתח תקוה: א.ס. רמת השרון כוכבים
ליגה ב’ תל אביב: בני יהודה ת”א
ליגה ב’ דן: מכבי רמת גן בלאק
ליגה ב’ מרכז: מכבי קרית עקרון
ליגה ב’ ירושלים: כ. כפר אורנים
ליגה ב’ דרום: הפועל אשדוד מטאור צעירים
ליגה ב’ נגב: הפועל באר שבע אסא
ליגה לאומית נשים: הפועל גלבוע קרן
ליגה ארצית נשים צפון: הפועל נצרת אורתודוקסי
ליגה ארצית נשים שרון: אליצור נתניה עירוני
ליגה ארצית נשים מרכז: אליצור חולון שרת
ליגה ארצית נשים דרום: הפועל באר שבע אסא
ליגה א’ נשים חיפה: הפועל נעם יזרעאל
ליגה א’ נשים שרון: הפועל כפר סבא הרדוף
ליגה א’ נשים מרכז: בני יהודה באהבה
ליגה א’ נשים דרום: מלה”ש ירושלים ימקא
ליגה נוער לאומית צפון: מכבי זכרון יעקב + אליצור נתניה
ליגה נוער לאומית דרום: הפועל ברנר + עצמה מודיעין
ליגה נוער ארצית צפון: הפועל חיפה
ליגה נוער ארצית שרון: הפועל עמק חפר רופין
ליגה נוער ארצית מרכז: מכבי ראשון לציון חרוב
ליגה נוער ארצית דרום: הפועל גזר/שעלבים
ליגה נוער מחוזית צפון: הפועל גליל תבור לביא
ליגה נוער מחוזית עמקים: הפועל נצרת אורתודוקסי
ליגה נוער מחוזית חיפה: מכבי קרית ביאליק
ליגה נוער מחוזית שומרון: הפועל בית יצחק
ליגה נוער מחוזית שרון: הפועל כפר סבא אורן
ליגה נוער מחוזית דן: מכבי אורנית
ליגה נוער מחוזית ת”א: בני יהודה ת”א
ליגה נוער מחוזית מרכז: הפועל לוד
ליגה נוער מחוזית ירושלים: הפועל מטה יהודה
ליגה נוער מחוזית שפלה: אליצור רחובות
ליגה נוער מחוזית דרום: מכבי גן יבנה
ליגה נוער מחוזית נגב: הפועל להבים
ליגה נערים א’ ארצית צפון: הפועל נהריה
ליגה נערים א’ ארצית שרון: הפועל בנימינה
ליגה נערים א’ ארצית דן: מכבי פתח תקוה
ליגה נערים א’ ארצית מרכז: ע.ל.ה יהוד
ליגה נערים א’ ארצית דרום: הפועל באר שבע
ליגה נערים א’ מחוזית צפון: הפועל גליל צפון
ליגה נערים א’ מחוזית עמקים: הפועל נשר
ליגה נערים א’ מחוזית שומרון: מ.ס. אבן יהודה
ליגה נערים א’ מחוזית שרון: מכבי רעננה עירוני
ליגה נערים א’ מחוזית דן: אליצור פתח תקוה
ליגה נערים א’ מחוזית מרכז: הפועל ברנר אביב
ליגה נערים א’ מחוזית ירושלים: אליצור מודיעין
ליגה נערים א’ מחוזית דרום: הפועל יואב צפית
ליגה נערים א’ מחוזית נגב: הפועל אשכול
ליגה נערים ב’ צפון: הפועל מגידו
ליגה נערים ב’ חיפה: הפועל יקנעם
ליגה נערים ב’ חדרה: מכבי קיסריה
ליגה נערים ב’ שומרון: אליצור כוכב יאיר
ליגה נערים ב’ שרון: הפועל כפר סבא אגס
ליגה נערים ב’ דן: הפועל ר”ג/גבעתיים
ליגה נערים ב’ ת”א: ע.ל.ה אור יהודה
ליגה נערים ב’ מרכז: מכבי שהם
ליגה נערים ב’ ירושלים: ע.ל.ה הרי ירושלים
ליגה נערים ב’ דרום א’: הפועל ברנר אביב
ליגה נערים ב’ דרום ב’: הפועל אילת ומכבי קרית גת
ליגה ילדים א’ צפון: הפועל חספין גולן
ליגה ילדים א’ עמקים: הפועל נצרת אורתודוקסי
ליגה ילדים א’ מפרץ: הפועל נעם שמשית
ליגה ילדים א’ חיפה: מכבי קרית ביאליק
ליגה ילדים א’ שומרון: מכבי קיסריה
ליגה ילדים א’ שרון א’: הפועל כפר סבא תפוז
ליגה ילדים א’ שרון ב’: בני הרצליה עידן
ליגה ילדים א’ פתח תקוה: מכבי פתח תקוה עצמאות
ליגה ילדים א’ דן: הפועל רמת גן/גבעתיים
ליגה ילדים א’ ת”א: מכבי שהם
ליגה ילדים א’ שפלה: הפועל גן רווה
ליגה ילדים א’ מטה יהודה: הפועל איילון גזר
ליגה ילדים א’ ירושלים: אליצור חשמונאים/כפר אדומים
ליגה ילדים א’ דרום א’: מכבי אשדוד היובל
ליגה ילדים א’ דרום ב’: הפועל לכיש
ליגה ילדים א’ נגב: הפועל רמת הנגב
ליגה נערות א’ צפון: הפועל מג’דל כרום
ליגה נערות א’ חיפה: הפועל הכרמל עוספיא
ליגה נערות א’ מרכז: מכבי הוד השרון
ליגה נערות א’ דרום: אליצור יבנה
ליגה נערות ב’ צפון: הפועל מעיינות גלבוע
ליגה נערות ב’ מפרץ: הפועל כאבול
ליגה נערות ב’ חיפה: מכבי חיפה ביכורים
ליגה נערות ב’ שומרון: הפועל מנשה
ליגה נערות ב’ שרון: מכבי רעננה הס
ליגה נערות ב’ מרכז: בני יהודה ת”א
ליגה נערות ב’ דרום: מלה”ש ירושלים
ליגה נערות ב’ נגב: הפועל אשקלון