עונת 2016/17 המרתקת הגיעה לסיומה, למעט גמר הפלייאוף בליגת העל שייערך מחר בערב, ולפניכם הרשימה המלאה של 220 הקבוצות שזכו באליפות בכל הליגות של איגוד הכדורסל.
אלופות הליגות – עונת
2016/2017
שם קבוצה |
שם הליגה |
|
1 |
הפועל נס ציונה |
לאומית |
2 |
מכבי קרית מוצקין |
ארצית צפון |
3 |
אליצור יבנה |
ארצית דרום |
4 |
מכבי כרמיאל |
א' צפון |
5 |
אליצור גבעת שמואל |
א' שרון |
6 |
הפועל גזר/נען |
א' מרכז |
7 |
הפועל מבועים/מרחבים |
א' דרום |
8 |
מכבי ירכא |
ב' צפון |
9 |
הפועל עפולה מוריס |
ב' עמקים |
10 |
הפועל קרית טבעון |
ב' זבולון |
11 |
מכבי בקה |
ב' שומרון |
12 |
הפועל טירה |
ב' שרון |
13 |
הפועל כפר קאסם |
ב' פתח תקוה |
14 |
עלה יהוד |
ב' תל אביב |
15 |
עצמה באר יעקב |
ב' דן |
16 |
עצמה מודיעין |
ב' מרכז |
17 |
מכבי תל אביב מכבים/רעות |
ב' ירושלים |
18 |
מכבי שדרות |
ב' דרום |
19 |
הפועל אילת זהר |
ב' נגב |
20 |
מכבי אשדוד |
ליגת על נשים |
21 |
אליצור רמלה |
לאומית נשים |
22 |
הפועל נצרת אורטודוקסי |
ארצית נשים צפון |
23 |
א.ס.רמת השרון גל |
ארצית נשים חיפה |
24 |
הפועל ראשון לציון |
ארצית נשים מרכז |
25 |
אליצור יבנה |
ארצית נשים דרום |
26 |
מכבי קרית ביאליק |
א' נשים צפון |
27 |
אליצור נתניה עירוני |
א' נשים שרון |
28 |
הפועל נצר סירני |
א' נשים מרכז |
29 |
הפועל גדרה |
א' נשים דרום |
30 |
מכבי טדי תל אביב |
נוער על |
31 |
הפועל עמק חפר |
נוער לאומית צפון |
32 |
הפועל יורם חולון |
נוער לאומית דרום |
33 |
הפועל עפולה חן |
נוער ארצית צפון |
34 |
בני הרצליה מרדכי |
נוער ארצית שרון |
35 |
עירוני קרית אונו יורם |
נוער ארצית מרכז |
36 |
הפועל ירושלים סמואל |
נוער ארצית דרום |
37 |
הפועל תרשיחא |
נוער מחוזית צפון |
38 |
הפועל גלבוע מולדת |
נוער מחוזית עמקים |
39 |
הפועל מטה אשר |
נוער מחוזית חיפה |
40 |
הפועל ג'ת צפון |
נוער מחוזית שומרון |
41 |
מ.ס.אבן יהודה |
נוער מחוזית שרון א' |
42 |
מכבי מתן |
נוער מחוזית שרון ב' |
43 |
מכבי פתח תקוה ארקדי |
נוער מחוזית תל אביב |
44 |
עצמה באר יעקב |
נוער מחוזית מרכז |
45 |
אליצור בית שמש |
נוער מחוזית ירושלים |
46 |
א.ס.אשקלון הרצל |
נוער מחוזית דרום |
47 |
הפועל בני שמעון |
נוער מחוזית נגב |
48 |
מכבי יהושע תל אביב |
נערים א' גמר סל |
49 |
הפועל עמק יזרעאל |
נערים א' לאומית צפון |
50 |
הפועל כפר סבא תמר |
נערים א' לאומית שרון |
51 |
הפועל תל אביב |
נערים א' לאומית מרכז |
52 |
הפועל ירושלים נבון |
נערים א לאומית דרום |
53 |
עצמה כפר ורדים |
נערים א' ארצית צפון |
54 |
מ.ס.אבן יהודה |
נערים א' ארצית שרון |
55 |
מכבי ברוך תל אביב |
נערים א' ארצית מרכז |
56 |
אליצור הר חברון |
נערים א' ארצית דרום |
57 |
הפועל צפת גליל |
נערים א' מחוזית צפון |
58 |
הפועל מגידו |
נערים א' מחוזית עמקים |
59 |
הפועל חיפה בק |
נערים א' מחוזית חיפה |
60 |
מכבי צורן קדימה |
נערים א' מחוזית שומרון |
61 |
מכבי רעננה עירוני |
נערים א' מחוזית שרון |
62 |
בני יהודה תל אביב |
נערים א' מחוזית דן |
63 |
מכבי ראשון לציון נריה |
נערים א מחוזית מרכז |
64 |
הפועל ירושלים הפסגה |
נערים א' מחוזית ירושלים |
65 |
הפועל מזכרת בתיה |
נערים א' מחוזית דרום |
66 |
הפועל מיתר |
נערים א' מחוזית נגב |
67 |
הפועל עמק יזרעאל |
נערים ב' לאומית צפון |
68 |
הפועל כפר סבא |
נערים ב' לאומית שרון |
69 |
מכבי תל אביב |
נערים ב' לאומית מרכז |
70 |
הפועל ברנר |
נערים ב' לאומית דרום |
71 |
הפועל עמק הירדן |
נערים ב' צפון |
72 |
הפועל נשר |
נערים ב' חיפה |
73 |
הפועל ע"ח/בת חפר |
נערים ב' שומרון |
74 |
אליצור כוכב יאיר |
נערים ב' שרון |
75 |
בני הרצליה עוז |
נערים ב' דן |
76 |
מכבי תל אביב צפון |
נערים ב'-תל אביב |
77 |
מכבי ראשון לציון ורד |
נערים ב' מרכז |
78 |
אליצור גוש עציון אפרת |
נערים ב' ירושלים |
79 |
מכבי גן יבנה |
נערים ב' דרום |
80 |
הפועל באר טוביה |
נערים ב' נגב |
81 |
מכבי ראשון לציון אלון |
ילדים א' גמר סל |
82 |
הפועל גלבוע/עפולה |
ילדים א' לאומית צפון |
83 |
מכבי חיפה ליעד |
ילדים א' לאומית חיפה |
84 |
א.ס.רמת השרון תות |
ילדים א' לאומית שרון |
85 |
מכבי ראשון לציון אלון |
ילדים א' לאומית תל אביב |
86 |
הפועל ברנר |
ילדים א' לאומית מרכז |
87 |
מכבי אשדוד |
ילדים א' לאומית דרום |
88 |
הפועל גליל חספין |
ילדים א' צפון |
89 |
הפועל גליל תחתון |
ילדים א' גלבוע |
90 |
הפועל יזרעאל גבת |
ילדים א' עמקים |
91 |
הפועל מטה אשר כזיב |
ילדים א' מפרץ |
92 |
הפועל חיפה בק |
ילדים א' חיפה |
93 |
הפועל בנימינה פינקי |
ילדים א' שומרון א' |
94 |
הפועל חוף השרון אריות |
ילדים א/ שומרון ב' |
95 |
אליצור כוכב יאיר |
ילדים א' שרון א' |
96 |
מכבי רעננה רימון |
ילדים א' שרון ב' |
97 |
אליצור מ.א. שומרון |
ילדים א' פתח תקוה |
98 |
מכבי תל אביב |
ילדים א' דן |
99 |
הפועל אזור |
ילדים א' תל אביב |
100 |
הפועל גן רווה |
ילדים א' שפלה |
101 |
מכבי מכבים רעות |
ילדים א' מרכז |
102 |
אליצור גוש עציון |
ילדים א' ירושלים א' |
103 |
הפועל ירושלים פסגת זאב |
ילדים א' ירושלים ב' |
104 |
אליצור קבוצת יבנה |
ילדים א' דרום א' |
105 |
א.ס.אשקלון |
ילדים א' דרום ב' |
106 |
הפועל מיתר |
ילדים א' נגב |
107 |
הפועל עמק הירדן |
ילדים ב' צפון |
108 |
הפועל מגידו |
ילדים ב' יזרעאל |
109 |
הפועל מטה אשר איילון |
ילדים ב' מפרץ |
110 |
מכבי חיפה אמיר |
ילדים ב' חיפה |
111 |
מכבי חדרה תיכון |
ילדים ב' שומרון א' |
112 |
הפועל ע"ח/ויתקין |
ילדים ב' שומרון ב' |
113 |
אליצור כוכב יאיר |
ילדים ב' נתניה |
114 |
מכבי רעננה |
ילדים ב' שרון |
115 |
אליצור פתח תקוה נחשון |
ילדים ב' פתח תקוה |
116 |
מכבי ראשון לציון ערבה |
ילדים ב' דן א' |
117 |
מכבי בת ים |
ילדים ב' דן ב' |
118 |
מכבי ראשל"צ תמר |
ילדים ב' תל אביב |
119 |
הפועל חבל מודיעין |
ילדים ב' שפלה |
120 |
עצמה מודיעין מגינים |
ילדים ב' מרכז א' |
121 |
הפועל ברנר |
ילדים ב' מרכז ב' |
122 |
הפועל ירושלים מרכז |
ילדים ב' ירושלים א' |
123 |
מכבי מעלה האדומים השלום |
ילדים ב' ירושלים ב' |
124 |
אליצור דוד יבנה |
ילדים ב' דרום א' |
125 |
הפועל לכיש |
ילדים ב' דרום ב' |
126 |
הפועל אילת |
ילדים ב' נגב |
127 |
מכבי רעננה |
נערות א' לאומית |
128 |
הפועל מגדל כרום |
נערות א' צפון |
129 |
הפועל שפרעם |
נערות א' חיפה |
130 |
הפועל פתח תקוה |
נערות א' מרכז |
131 |
אליצור יבנה |
נערות א' דרום |
132 |
הפועל ראשון לציון עירוני |
נערות ב' לאומית |
133 |
מכבי נצרת |
נערות ב' צפון |
134 |
הפועל נהריה |
נערות ב' חיפה |
135 |
מכבי צורן/קדימה |
נערות ב' שרון |
136 |
מכבי רמת חן |
נערות ב' מרכז |
137 |
מכבי מעלה אדומים |
נערות ב' דרום |
138 |
הפועל גליל מבוא |
קטסל א' גליל עליון |
139 |
הפועל ראש פינה |
קטסל א' צפון |
140 |
הפועל גליל תחתון |
קטסל א' גלבוע |
141 |
הפועל עמק יזרעאל אחוזת ברק |
קטסל א' עמקים |
142 |
הפועל יזרעאל אלה |
קטסל א' יזרעאל |
143 |
הפועל נהריה הדר |
קטסל א' מפרץ |
144 |
מכבי מוצקין צעירים |
קטסל א' זבולון |
145 |
ביתר אחוזה גלובל |
קטסל א' חיפה א' |
146 |
מכבי חיפה צעירים |
קטסל א' חיפה ב' |
147 |
מכבי זכרון נילי |
קטסל א' חדרה |
148 |
מכבי חדרה/בית אלעזר |
קטסל א' שומרון |
149 |
הפועל ע"ח/ויתקין |
קטסל א' נתניה |
150 |
הפועל לב השרון/צור משה |
קטסל א' שרון א' |
151 |
הפועל כפר סבא שזיף |
קטסל א' רעננה |
152 |
הפועל כפר סבא רימון |
קטסל א' שרון ב' |
153 |
אליצור אלקנה |
קטסל א' פתח תקוה א' |
154 |
מכבי פתח תקוה מכבים |
קטסל א' פתח תקוה ב' |
155 |
מכבי תל אביב חלמונית |
קטסל א' דן א' |
156 |
מכבי ראשון לציון דולב |
קטסל א' דן ב' |
157 |
מכבי תל אביב נרקיס |
קטסל א' תל אביב א' |
158 |
עלה אור יהודה |
קטסל א' תל אביב ב' |
159 |
הפועל נס ציונה קריה |
קטסל א' מרכז א' |
160 |
הפועל נס ציונה איריס |
קטסל א' מרכז ב' |
161 |
הפועל ברנר צפון |
קטסל א' שורק א' |
162 |
מכבי מכבים עוז |
קטסל א' מודיעין |
163 |
אליצור גוש עציון |
קטסל א' ירושלים א' |
164 |
הפועל ירושלים צור הדסה |
קטסל א' ירושלים ב' |
165 |
הפועל ירושלים תלפיות |
קטסל א' מטה יהודה |
166 |
מכבי גדרה |
קטסל א' שורק ב' |
167 |
מכבי גן יבנה |
קטסל א' אשדוד |
168 |
א.ס.אשקלון כוכב |
קטסל א' דרום א' |
169 |
מכבי קרית גת |
קטסל א' דרום ב' |
170 |
הפועל באר שבע |
קטסל א' נגב |
171 |
הפועל גלבוע רימון |
קטסל ב' צפון |
172 |
הפועל טבעון רמת ישי |
קטסל ב' עמקים |
173 |
עצמה כפר ורדים |
קטסל ב' מפרץ |
174 |
ביתר אחוזה אמיר |
קטסל ב' חיפה |
175 |
מכבי זכרון יעקב אהוד |
קטסל ב' שומרון א' |
176 |
הפועל חפר בורגתא |
קטסל ב' חדרה |
177 |
הפועל ע"ח/בית יצחק |
קטסל ב' שומרון ב' |
178 |
הפועל פרדסיה |
קטסל ב' שרון א' |
179 |
אליצור כוכב יאיר יגאל |
קטסל ב' שרון ב' |
180 |
מכבי רעננה צפון |
קטסל ב' רעננה א' |
181 |
הפועל חוף השרון נמרים |
קטסל ב' רעננה ב' |
182 |
עירוני ראש העין רויטל |
קטסל ב' פתח תקוה א' |
183 |
א.ס.רמת השרון כוכבים |
קטסל ב' פתח תקוה ב' |
184 |
מכבי תל אביב דפנה |
קטסל ב' דן א' |
185 |
מכבי תל אביב הדס |
קטסל ב' דן ב' |
186 |
אליצור גבעת שמואל |
קטסל ב' תל אביב א' |
187 |
הפועל תל אביב צהלה |
קטסל ב' תל אביב ב' |
188 |
מכבי בית דגן |
קטסל ב' מרכז |
189 |
הפועל נס ציונה צבי |
קטסל ב' שפלה |
190 |
מכבי גדרה |
קטסל ב' ברנר |
191 |
עצמה מודיעין כרמים |
קטסל ב' מודיעין |
192 |
הפועל לוד |
קטסל ב' שורק |
193 |
אליצור גוש עציון |
קטסל ב' ירושלים |
194 |
עלה הרי ירושלים |
קטסל ב' מטה יהודה |
195 |
מכבי אשדוד |
קטסל ב' דרום א' |
196 |
הפועל גן יבנה/אשדוד |
קטסל ב' דרום ב' |
197 |
א.ס.אשקלון כוכב |
קטסל ב' אשקלון |
198 |
הפועל עומר |
קטסל ב' נגב |
199 |
הפועל גליל עליון |
ילדות צפון |
200 |
הפועל כאוכב אתנה |
ילדות מפרץ |
201 |
הפועל גלבוע מעיינות |
ילדות עמקים |
202 |
מכבי חיפה |
ילדות חיפה |
203 |
הפועל מעגן/זכרון |
ילדות שומרון |
204 |
אליצור עירוני נתניה |
ילדות שרון א' |
205 |
מכבי רעננה |
ילדות שרון ב' |
206 |
מכבי גני תקוה |
ילדות דן |
207 |
הפועל ראשון לציון |
ילדות תל אביב |
208 |
אסא ירושלים |
ילדות מרכז |
209 |
אליצור אשקלון בנות |
ילדות דרום |
210 |
הפועל נצרת אורטודוקסי |
קטסל בנות צפון |
211 |
הפועל גלבוע מרכז |
קטסל בנות גלבוע |
212 |
מכבי חיפה |
קטסל בנות חיפה |
213 |
הפועל ע"ח/ויתקין |
קטסל בנות שומרון |
214 |
מכבי תל מונד צורן |
קטסל בנות שרון |
215 |
מכבי רעננה |
קטסל בנות דן |
216 |
א.ס.עתיד רמת השרון |
קטסל בנות תל אביב א' |
217 |
א.ס.רמת השרון עתיד |
קטסל בנות תל אביב ב' |
218 |
הפועל ראשון לציון |
קטסל בנות מרכז |
219 |
הפועל ברנר |
קטסל בנות דרום |
220 |
אליצור אשקלון עידו |
קטסל בנות נגב |