6
ספר המשחקים לעונת 2019/20 פורסם. להורדה הקלק כאן או עבור ללשונית "ספר המשחקים" באתר | המוזאון ההיסטורי של הכדורסל הישראלי לדורותיו פתוח לקהל הרחב מדי יום בין 9-12. לתאום עם מנשה הרמן 0522545324 | איגוד הכודרסל משתתף בצערו של מוטי דניאל מנהל נבחרת ישראל, עם מותו של אביו משה |

ארכיון חדשות

רשימת כל העולות עם ההחלטה על סיום עונת המשחקים

עפ”י החלטת הנהלת איגוד הכדורסל מיום 25.05.20 הליגות מופסקות ולא מחודשות ויהיה צילום מצב של טבלאות הליגות, אין כלל ירידות מהליגות השונות שהופסקו בעונה זו. העולות יקבעו כדלקמן: א. במידה… קרא עוד»

ראש עיריית אילת דן עם ראשי האיגוד בנוגע להקמת אקדמיה בעיר

ראשי איגוד הכדורסל נפגשו היום עם ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי, בנוגע להקמת אקדמיה לכדורסל בעיר הדרומית. בפגישה בה השתתפו יו”ר האיגוד עמירם הלוי, המנכ”ל יעקב בן שושן, מוישלה… קרא עוד»

הנהלת איגוד הכדורסל החליטה לסיים את העונה בכל הליגות החובבניות ולצעירים

הנהלת איגוד הכדורסל החליטה לאשרר החלטה קודמת ולסיים את העונה בליגה הלאומית. הדיון התקיים על פי החלטה של בית הדין של האיגוד שביקש לקיים דיון נוסף. על פי ההחלטה 2… קרא עוד»

פגישת היכרות ראשונה בין שר התרבות והספורט חילי טרופר ליו”ר האיגוד עמירם הלוי והמנכ”ל יעקב בן שושן

היום התקיימה פגישת היכרות ראשונה בין שר התרבות והספורט החדש חילי טרופר ליו”ר איגוד הכדורסל עמירם הלוי והמנכ”ל יעקב בן שושן. השר סיפר כי הוא אוהד כדורסל מושבע כבר 25… קרא עוד»

נבחרת הנשים החלה בפעילות מחודשת

הסגל האולימפי הבוגר הכולל שחקניות מנבחרת הנשים ונבחרת העתודה יצא הבוקר לדרך באולם בית דני בתל אביב. השחקניות מתאמנות לפי הנהלים של משרד הספורט משרד הבריאות עם המאמנים אלי רבי,… קרא עוד»

נקבעו מועדי הגביע העולמי 2023

משחקי גביע הועלם 2023, יתקיימו לראשונה בשלוש מדינות, אינדונזיה, יפן ופיליפינים, שתארח בבירה מנילה את שלבי ההכרעה. המשחקים נקבעו ל25.8-10.9.2023 ואושרו ע”י הועד המנהל של פיב”א. כמו גביע העולם האחרון… קרא עוד»

הבחירות של יוגב אוחיון: הישרדות, פלאפל ועומר אדם

בימים לא פשוטים אלה, כשכל שחקני הכדורסל יצאו לפגרת הקורונה שנכפתה עליהם, החלטנו לאתגר אותם בשאלון חביב בו הם מציגים את הבחירות שלהם בכל מיני תחומים. מי שהפעם מתייצב כדי… קרא עוד»

האיגוד יסייע לאגודות ברחבי הארץ באתגר החזרה ממשבר הקורונה

יו”ר הועדה המקצועית באיגוד הכדורסל עמוס פרישמן, הקים צוות שכולל את אנשי האגפים המקצועיים באיגוד לבנות ולבנים. הצוות, שיכלול את פיני גרשון, טל נתן, מוישל’ה ויינקרנץ, ערן עטיה ושגיא אוחיון,… קרא עוד»

נבחרת ישראל חוזרות לפעילות

אחרי שאיגוד הכדורסל החזיר את כל מחלקות הנוער בארץ לפעילות והמועדונים מדווחים על אחוזי הגעה גבוהים מאוד בקרב השחקנים הצעירים, האיגוד יחזיר החל משבוע הבא את הנבחרות הצעירות לפעילות, כמובן… קרא עוד»

ביוזמת איגוד הכדורסל וארגון השחקנים: ליגת קיץ לגברים ונשים

  איגוד הכדורסל וארגון השחקנים החליטו לקיים בקרוב ליגת קיץ לגברים ונשים, וזאת במידה וליגת העל לגברים לא תחודש.  אחת מקבוצות הגברים תהיה נבחרת העתודה אלופת אירופה. מטרת הליגה היא… קרא עוד»

הבחירות של יובל זוסמן: שלמה ארצי, אינסטגרם ושוקולד

בימים לא פשוטים אלה, כשכל שחקני הכדורסל יצאו לפגרת הקורונה שנכפתה עליהם, החלטנו לאתגר אותם בשאלון חביב בו הם מציגים את הבחירות שלהם בכל מיני תחומים. מי שהפעם מתייצב כדי… קרא עוד»

בעקבות עמדת האיגוד: הכדורסל הישראלי חוזר לאימונים

איגוד הכדורסל שמח להודיע כי משרד הספורט קיבל את עמדת והחלטת הנהלת האיגוד מהשבוע שעבר ויאפשר מעתה לקבוצות לחזור לאימונים באופן מיידי על פי הגבלות משרד הבריאות. כאמור, משרד הספורט… קרא עוד»