יורובאסקט 2017 בישראל

ארכיון חדשות

נבחרות ישראל 3 על 3 במוקדמות אליפות אירופה: ארבעה הפסדים לשתי הנבחרות

במהלך סוף השבוע השתתפו נבחרות ישראל 3 על 3 גברים ונשים במוקדמות אליפות אירופה. שתי הנבחרות לא הצליחו להשיג ניצחון בבית המוקדם, וסיימו אותו עם שני הפסדים, וכמובן לא העפילו… קרא עוד»

המסע של נבחרת העתודה בטורניר ההכנה באיסלנד: ניצחון ושני הפסדים

    נבחרת העתודה של ישראל סיימה את המסע באיסלנד בטורניר ההכנה לקראת אליפות אירופה כאשר במאזנה ניצחון אחד ושני הפסדים. זה היה הטורניר הראשון של הנבחרת מבין שניים לקראת… קרא עוד»

נבחרת ישראל 3X3 יוצאות למוקדמות אליפות אירופה

נבחרת הנשים והגברים 3X3 יוצאות לטורנירי מוקדמות אליפות אירופה. הנשים ישחקו בעיר פורטייה שברצפת שם תתקיים החל מיום שישי טורניר מוקדמות אליפות אירופה. סגל הנבחרת: מאיה איסרוב, לימור פלג, נופר… קרא עוד»

אלי רוזנבלום: המטרה דרג א’

בעוד כשבעיים וחצי תפתח באילת אליפות אירופה לנשים עד גיל 20 דרג ב’. הנבחרת שלנו כבר באילת במחנה אימונים שם תקיים מספר משחקים נגד נבחרת הנערות של אלי רבי. ההבדל… קרא עוד»

לירון כהן ומאיר טפירו לוקחים TIME OUT

לירון כהן ומאיר טפירו, שניים מגדולים הכדורסלנים של ישראל בכל הזמנים ושני קפטנים עבר של נבחרת ישראל, ישתתפו בפרויקט TIMEOUT של פיב”א. TIME OUT הוא פרויקט אקדמי שמכין שחקני עבר… קרא עוד»

העתודה יוצאת לאיסלנד, בלאט מונה לקפטן, הובר נפצע

נבחרת העתודה תצא בשבת לאיסלנד, שם תשתתף בטורניר החל מיום שני בטורניר הכנה לאליפות אירופה בו תפגוש את פינלנד, איסלנד ושבדיה. 13 שחקנים יצאו לטורניר ועוד 3 יחזרו לסגל עם… קרא עוד»

ליגת האלופות: הרשימה המלאה של כל האלופות בליגות של איגוד הכדורסל

עונת 2016/17 המרתקת הגיעה לסיומה, למעט גמר הפלייאוף בליגת העל שייערך מחר בערב, ולפניכם הרשימה המלאה של 220 הקבוצות שזכו באליפות בכל הליגות של איגוד הכדורסל. אלופות הליגות – עונת… קרא עוד»

הבחירות של שירה העליון: מטקות בים, סושי וסטף קרי

הקיץ כבר ממש בפתח, ולמעט גמר הפלייאוף בליגת העל כל הענף יצא לפגרת הקיץ. לרגל העונה החמה, ורגע לפני שהיורובאסקט יוצא לדרך בישראל בסוף אוגוסט, נבקש משחקנים, מאמנים ואושיות כדורסל,… קרא עוד»

הקיץ החם של נבחרות ישראל

לא פחות מ-10 נבחרות לאומית ועוד 5 למכבייה (3 בנים ו-2 בנות) יהיו פעילות הקיץ במסגרות של אליפויות אירופה ומסגרות אחרות, בקיץ העמוס מאז ומעולם של נבחרות ישראל, כשהשיא כמובן… קרא עוד»

פורסם סגל נבחרת ישראל לאליפות אירופה. פניני והלפרין חוזרים, משעור ובלייזר בפנים

מאמן נבחרת ישראל ארז אדלשטיין ועוזריו דן שמיר ואלון שטיין, פרסמו את סגל נבחרת ישראל למחנה האימונים לקראת אליפות אירופה 2017 בת”א. האימונים הרשמיים יפתחו ב-18.7 והחל מסוף יוני יתקיימו… קרא עוד»

3 על 3 הוכר כענף אולימפי כבר מטוקיו 2020

היסטוריה, הועד האולימפי הבינלאומי הכיר אתמול בישיבתו בשוויץ בענף 3 על 3 כענף אולימפי והוא ישוחק לראשונה בטוקיו 2020 כחלק מתוכנית המשחקים החדשה. “זה יום היסטורי”, אמר פטריק באומן  מזכ”ל… קרא עוד»

הבחירות של טפירו: סטף קרי, הישרדות ואינסטגרם

הקיץ כבר ממש בפתח, ולמעט הפלייאוף בליגת העל כל הענף יצא לפגרת הקיץ. לרגל העונה החמה, ורגע לפני שהיורובאסקט יוצא לדרך בישראל בסוף אוגוסט, נבקש משחקנים, מאמנים ואושיות כדורסל, לענות… קרא עוד»