ארבע סדרות הולכות למשחק שלישי

ערב דרמטי בשלב רבע גמר הפלייאוף במחוז הצפוני של הליגה הארצית הסתיים ללא אף הכרעה, כשכל הביתיות ניצחו וכל הסדרות ילכו למשחק שלישי – שייערך ביום ראשון הקרוב.

מאת: אלירן כהן
צילום: אליצור יבנה

משחקי הפלייאוף של המחוז הצפוני בליגה הארצית מקיימים עד כה את מה שהבטיחו, כשכל ארבע הסדרות ילכו למשחק שלישי ומכריע – על כל הקופה – שייערך ביום ראשון הקרוב. הפועל עכו גברה בביתה על הפועל גלבוע ברוש 66:80 (ניר נצר 21 נק׳, אור קוטר 16 נק׳) אחרי הפסד בתום הארכה במשחק הראשון. מכבי חדרה גברה בביתה על הפועל כפ״ס שלום 67:76 בזכות רבע שלישי גדול.

הפועל צפת, שהביסה את הפועל מגידו ביום ראשון, יצאה ממשמר העמק עם הפסד 68:74, ומוליכת הטבלה – אליצור שומרון – הפסידה בעמק חפר 77:85 אחרי ניצחון בשיניים במשחק הראשון.

ההכרעה, כאמור, תועבר למשחק השלישי והאחרון בסדרות – שייערכו ביום ראשון הקרוב.

במחוז הדרומי – אליצור פ״ת / גבעתיים ירדה לליגה א׳ אחרי ניצחון חוץ של נחל שורק ברמלה ביום שלישי האחרון – 87:94. נחל שורק עדיין נמצאת בסכנת ירידה – דרך המבחנים, והיא תפגוש ביום ראשון הקרוב את הפועל לוד לקרב ישיר על המקום העשירי – המוביל להישארות בליגה. אתמול: אליצור יבנה גברה על הפועל חבל איילות 57:83. מכבי שהם ניצחה את אליצור פ״ת / גבעתיים 70:92 – והבטיחה לעצמה עונה נוספת בליגה הארצית.