בראשון: נבחרת ישראל מסיימת את הקמפיין מול ספרד

מחר (ראשון) בשעה 18.30 (שידור בערוץ הספורט) תעלה נבחרת ישראל למשחק השישי והאחרון שלה במוקדמות אליפות אירופה כשהיא במאזן מושלם 0-5 ופוגשת שוב את ספרד אותה ניצחה בנובמבר 87-95 אחרי משחק גדול ומחצית שנייה מושלמת. הספרדים ניצחו אתמול את פולין 88-89 אחרי משחק צמוד ודרמטי ועם שריקה מעוררת מחלוקת בשנייה האחרונה. ברור שזו לא ספרד הגדולה והחזקה, אבל עדיין מדובר בשחקנים שכולם משחקים בליגה הטובה באירופה.

שני שחקנים בלטו מעל כולם בספרד בניצחון הזה, ג'ונתן בארריו מסרגוסה עם 24 נקודות כולל 4 שלשות בלי החטאה ודריו בריזואלה, שחקנה של מלאגה שסיים עם 21 נקודות ו-3  שלשות. בכלל השלשות היו הנשק העיקרי של הספרדים עם 14 מ-28. את ספרד מאמן גם בחלון הזה סרג'יו סקריולו, אלוף העולם, שהגיע מארה"ב שם הוא משמש כעוזר מאמנה של טורנטו רפטורס, שהשנה משחקת בטאמפה.

כמו לפני המשחק הקודם נגד הספרדים, המאמן עודד קטש והצוות, קיימו התייעצויות עם גל מקל וג'ייק כהן שמשחקים בליגה הספרדית כדי להכין את הנבחרת בצורה הטובה ביותר וצמד העוזרים דרור כהן ועדי עמוס ראה את המשחק נגד פולין. הנבחרת שלנו במצב רוח טוב והמון רצון לתת עוד משחק טוב נגד נבחרת חזקה גם בלי מקל, עידן זלמנסון, גולן גוט ונמרוד לוי, שכולם היו חלק מהניצחון בנובמבר, בעיקר מקל עם 18 נקודות ו-5 אסיסטים.