המחזור השלישי בליגה לנשים נפתח הערב

משחקי המחזור ה-3 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יפתחו הערב, יום ראשון (13.12) במשחק המרכזי שיפגיש בין בנות הרצליה ל-א.ס רמת השרון (18:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס). שאר משחקי המחזור השני ייערכו ביום שני, 14.12, שעה ראשית 19:00. המשחקים: הפועל ראשל"צ – מכבי הפניקס חיפה; אליצור חולון – מכבי בן בנות אשדוד; הפועל בני פ"ת – מכבי עירוני רמת גן; אליצור נווה דוד רמלה – מכבי בוני בניין רעננה.

צילום: באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים

בנות הרצליה – א.ס. רמת השרון (יום ראשון, 18:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס).

הקבוצה של המאמן דניאל גוט  ונופר שלום הוותיקה והדר חדד הצעירה מארחת את הקבוצה של המאמן נמרוד מיטל. הרצליה עם מאזן ניצחון והפסד מארחת את מרים חנון, אלאינה קואוטס, ג'ני סימס וג'קי יאנג 12 שטרם ניצחו העונה.

הפועל ראשל"צ – מכבי הפניקס חיפה

הקבוצה של המאמן זיו ארז מגיעה למשחק אחרי ניצחון 51:84 על בנות הרצליה. הקבוצה של המאמן עומרי צירלין תעלה לפרקט אחרי הפסד במחזור האחרון 91:77 במשחק חוץ לאשדוד.

שימו לב לצ'לסי נלסון מראשל"צ עם ממוצע של 5.5 ריבאונדים בהתקפה ולחברתה לקבוצה קורטני דאגלס שמצטיינת באחוזים ל-2 נקודות.

אליצור חולון – מכבי בן בנות אשדוד

הקבוצה של המאמן רועי אייזנברג עדיין לא ניצחה העונה וצפוי לה משחק קשה מול הקבוצה של המאמן גלעד כץ מאשדוד.

מאצ' אפ מעניין צפוי בין אלכסיס פטרסון מאשדוד לצ'לסי הופקינס מחולון. פטרסון מובילה את הליגה באסיסטים (8.5 בממוצע למשחק) ושנייה אחריה מדורגת הופקינס עם 6.5 אסיסטים בממוצע למשחק.

הפועל בני פ"ת – מכבי עירוני רמת גן

הקבוצה של המאמן גיל סלע שואפת להמשיך בפתיחה המצויינת של העונה ועם 2 ניצחונות רצופים היא תעשה הכל כדי להמשיך במומנטום מול הקבוצה של המאמן רועי לזר שבמחזור האחרון ניצחה את חולון 73:82.

שימו לב לטל לב שקולעת 12 נקודות בממוצע לרמת גן. מהעבר השני שימו לב לג'וסלין ווילובי שזרקה עד כה הכי הרבה פעמים מקו העונשין (11), לקריסטין סימון שמובילה את הליגה בריבאונד התקפה עם 6.5 כדורים חוזרים למשחק ובסה"כ מחזיקה ממוצע של 14.5 ריבאונדים למשחק ועוד מבט ותשומת לב לקיילה צ'ארלס שמובילה את הליגה במדד פלוס מינוס.

אליצור נווה דוד רמלה – מכבי רעננה

הקבוצה של המאמנת שירה העליון תרצה לשמור על מאזן ניצחונות מושלם כשתארח את הקבוצה של המאמן לירון שרף.

לרמלה סגל איכותי וחזק עם טיפאני מיטשל ובנייג'ה לייני שנמצאות בין המובילות בליגה במדדי היעילות וממוצע הנקודות למשחק, אך מולן יעלו לשחק טיילור אמארי, ג'וינר הולמס וקיילה דיוויס מהזרות האיכותיות בליגה המייצרות את רוב הנקודות של קבוצתן.