הערב: ארבעה משחקים במחזור השמיני בליגה הלאומית

שלושה משחקים מהמחזור השמיני בליגה הלאומית שהיה אמור להתקיים הערב במלואו נדחו. נשארנו עם ארבעה משחקים, כאשר אחד מהם יועבר בשידור ישיר באתר ערוץ הספורט וכל היתר בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל באתר שלנו. משחק אחד יועבר גם בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק שלנו.

א.ס רמה"ש שיין נדל"ן – הפועל URDUNS ר"ג גבעתיים
שעה: 20:30
שידור: אתר ערוץ הספורט

שתי הקבוצות מגיעות אחרי הפסד כואב במחזור האחרון בו שמטו פיגור דו ספרתי והציגו חצי שני חלש התקפית. המארחת מחפשת ניצחון ראשון באולמה הביתי ותרצה לעצור רצף של שני הפסדים. גם האורדונים ירצו לעצור רצף זהה, ויהיה מעניין לראות כיצד הם יופיעו למשחק לאחר מחצית שנייה בה אפשרו להוד"ש לנצח את המשחק. מתן חרוש וגיא קנטור ירצו לקבל תרומה משמעותית יותר מהצוות הישראלי. גיל אמיתי מספק עד כה 6.3 אסיסטים למשחק. גיא לביא עומד על ממוצע של 7 אסיסטים למשחק.

מכבי 'סנו' הוד"ש – עירוני קרית אתא (עתידים, 20:30)
שעה: 20:30
שידור: פייסבוק איגוד הכדורסל + ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל

מכבי 'סנו' הוד"ש יצאה מזיסמן אחרי ניצחון ענק בזכות רבע אחרון אדיר בו שמרה את האורדונים על 6 נקודות בלבד. בכלל, ניכר כי ההגנה עובדת היטב ובשני הניצחונות שלה העונה הצליחה הקבוצה של אלון שטיין להוריד את הסקור של היריבות. מהצד השני, עירוני קרית אתא שיחקה שני משחקים ומחפשת ניצחון ראשון. ג'ף גריי עזב את הקבוצה בגלל סיבות אישיות ועמית ראובן לקח את ההזדמנות בשתי ידיים עם 18 נקודות במחזור האחרון. בשנים האחרונות קרית אתא נהנתה להגיע לאולם עתידים בו הפסידה פעם אחת בלבד בשבע העונות האחרונות.

הפועל 'מגה אור' חבל מודיעין – מכבי קרית מוצקין
שעה: 20:30
שידור: ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל

הפועל 'מגה אור' חבל מודיעין רוצה לשמור על מאזן מושלם, בעוד מכבי קרית מוצקין רוצה להשיג ניצחון ראשון אחרי שלושה הפסדים. הקבוצה של נתי כהן הצליחה לנצח ביבנה בזכות חצי שני נהדר בהובלת לייס דאן, אריאל נבון ודניאל דנינו שנבחר למצטיין המחזור החולף. מנגד, מכבי קרית מוצקין תפגוש גם הפעם קבוצה מהחלק העליון של הטבלה. החניכים של רועי פרל לא מקבלים תרומה משמעותית מצמד הזרים, אבל יכולים בהחלט להתעודד מהתרומה של הישראלים. מי שמקבל יותר דקות במחזורים האחרונים הוא אוהד דקל הצעיר.

מכבי עירוני ר"ג – אליצור 'קוסמוס נדל"ן' נתניה
שעה: 20:30
שידור: ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל

פתיחת עונה נהדרת של העולה החדשה מציבה אותה במעלה הטבלה ועם מאזן נקי מהפסדים. ההתקפה השוטפת מעמידה את מכבי עירוני ר"ג כקבוצה ההתקפית הטובה בליגה. מנגד, הקבוצה מעיר היהלומים רוצה להשיג ניצחון שני ברצף. רובן נייברגר קיבל במשחק האחרון תרומה מאיתי מושקוביץ (16 נק'), רועי פריצקי ושגיא זילברשלג (8 נק' כ"א). בנתניה יקוו לשיפור האחוזים מחוץ לקשת, כאשר יריבתם קולעת בממוצע 7.3 שלשות למשחק.