הערב ב-17:30 ישראל מול פולין. קטש: "אף פעם לא קל לשחק מולם"

נבחרת ישראל תוכל להבטיח הערב את העפלתה ליורובאסקט 2022. זה יקרה אם תנצח את פולין במשחק שיחל בשעה 17:30 (שידור ישיר בערוץ ספורט5) או שנבחרת ספרד תנצח את רומניה במשחק שיחל בשעה 20:30.

פולין מגיעה משחק בפואנטה דה סן לואיס בבועה בולנסיה ללא איי ג'יי סלוטר, אך עם מתאוש פוניטקה של זניט סט. פטרסבורג שהצטרף לבועה ויעמוד לרשותו של מאמן הנבחרת מייק טיילור לראשונה בחלון שבוולנסיה.

גם אצל עודד קטש בוצעו שינויים בסגל לקראת המשחק מול הפולנים כאשר בן קרטר יירשם למשחק במקומו של רומן סורקין שסובל מפציעה בכף רגלו. לקראת המשחק, דיבר עודד קטש על מה שעשה את המשחק מול הספרדים לכל כך מיוחד: "מה שהפך את הניצחון לכל כך מיוחד זה שדבקנו בתוכנית המשחק והמשכנו להאמין בעצמנו, ולכן גם אמרתי שהניצחון הזה יכול לתת לנו המון ביטחון לקראת העתיד”.   

“אנחנו יכולים לקבל ביטחון מהניצחון אבל הדבר החשוב ביותר לקראת המשחק הוא ההתאוששות של השחקנים שעשו מאמץ מדהים. אנחנו רוצים להמשיך ולהשתפר, אנחנו קבוצה מאוד צעירה ואנחנו נמצאים בתהליך אותו התחלנו לפני שלוש שנים. האווירה בנבחרת נהדרת, הגישה של השחקנים טובה והראינו את זה לא רק במהלך המחצית השנייה מול ספרד, אלא גם בראשונה, והיינו חיוביים, זה משהו שאנחנו רוצים לקחת איתנו למשחק”.

המאמן הוסיף: “אנחנו צריכים לשים את המשחק מול ספרד מאחורינו והמשחק הקרוב יהיה אתגר שונה לחלוטין, וצריכים לזכור שהנבחרת הפולנית גם ניצחה את הספרדית בחלון הקודם כך שזה אף פעם לא קל לשחק נגד פולין, הם מאוד אגרסיביים ומשחקים בקצב מאוד גבוה, כך שאנחנו צריכים להיות מאוד מוכנים לאגרסיביות הזו וצריכים להיות ממושמעים מאוד בירידה להגנה, ואיך לעשות ‘בוקס אאוט’ עם הבעיה שלנו בפיזיות, כך שזה לא יהיה קל, זה יהיה אתגר גדול עבורנו”.  

תמיר בלאט הוסיף: "זה הולך להיות משחק מאוד קשה, הם נבחרת אגרסיבית מאוד שמשחקת יחדיו המון שנים, אנחנו נתכונן היום ונגיע כמה שיותר מוכנים למשחק. כל משחק הוא חשוב בטורנירים האלו ואנחנו נגיע ונעשה את הכי טוב שלנו".