הערב: גמר גביע נערות ב' על שם נילי נאתכו ז"ל

הפועל ראשל"צ והפועל כפ"ס יפגשו הערב (רביעי, זיסמן, 17:30, שידור ישיר בערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל) למשחק אחד ראש בראש על גביע המדינה לנערות ב', על שם נילי נאתכו ז"ל. מצד אחד יש לנו את מחזיקת הגביע הנוכחית (מ-18/19), ראשל"צ, לה זהו גמר שישי ברציפות כשבארון יש לה כבר 2 גביעים. מהצד השני, כפ"ס מגיעה לגמר להופעת בכורה במעמד, ואחרי ניצחון דרמטי במיוחד בחצי הגמר. אז מי תסיים את הערב עם הגביע? נחכה ונראה.

מאת: לילך וייס

ראשל"צ כאמור היא מחזיקת הגביע הנוכחית, והיא מגיעה למשחק כשהיא בכושר נהדר. הקבוצה מעיר העין עדיין לא הפסידה העונה – בשלבי הגביע המוקדמים היא דרסה את כל היריבות שלה, כולל ניצחון ב-22 הפרש בחצי הגמר, ובליגה היא עומדת על מאזן מושלם של 9 נצחונות. בעשור הקודם ראשל"צ הגיעה ללא פחות מ-8 גמרים, ושחקניות הסגל הנוכחי כבר היו בגמר הגביע גם בגיל הילדות כך שהן מגיעות עם קצת יותר ניסיון למשחק מהיריבה.

סגל הקבוצה: רומי ויינר, הילה טל, עופרי הרטל, שי לבני , רומי עובד, טל סטרינקובסקי, רומי אלבז, ליאור מרדכי,  נועה וושדי. מאמן: זיו ארז.

עבור הפועל כפ"ס זאת הופעה היסטורית בגמר הגביע לנערות ב'. בניגוד ליריבה שלה, השרוניות נאלצו לעבוד קצת יותר קשה בדרך לשם אחרי ניצחון חוץ לא קל על נתניה בסיבוב המוקדם, ובחצי הגמר ניצחון את חולון מסל ניצחון של עלמה כהן. בליגה כפ"ס נמצאת בחלק התחתון של הטבלה עם מאזן של 5 נצחונות ו-5 הפסדים. אחד מההפסדים האלו היו לאותה ראשל"צ שהיא הולכת לפגוש בקרב על הגביע.

סגל: אלה הדר, מאיה אבנון, עלמה כהן, אופק דניאל, מיכל לוי, מאיה זילברשלג, יובל ישראלי, מיקה קרט, אנאבל דנזינגר, דפנה איתן, נועם אילת. מאמן: איתמר לוי.