הערב: ממשיכים בסיבוב ראשון בגביע המדינה

עוד ארבעה משחקים יתקיימו הערב במסגרת הסיבוב הראשון של גביע המדינה לגברים, כל המשחקים בשידור בספורט 5+.

19:00 הפועל גליל עליון – הפועל חיפה
שופטים: אלכס נפתלי, אליאס אבו ערב, אהוד ארנברג
אולם: כפר בלום

בקצרה: הפועל חיפה נפרדה מהליגה הלאומית ואת העונה שלה בליגת העל פתחה עם ניצחון דרמטי על בני הרצליה. גליל עליון זה תמיד מקום שקשה לשחק בו וברק פלג בנה קבוצה שמשלבת ותיקים כמו אנטוני פישר, עומר טל ואלון ספיר, עם צעירים מוכשרים די.ג'יי שארפ, עומרי וורוטיצקי, חן גיא, יהל פלג (כן, הבן של המאמן) ומרתק יהיה לראות את החזרה למגרשים של גבי צ'אצ'אשווילי, שחוזר אחרי פציעה קשה.

19:05 הפועל ר"ג גבעתיים – הפועל ת"א
שופטים: גיא שמואלי, תומי וובר, אסף אנגלברג
אולם: זיסמן

בקצרה: דרבי האדומות, דרבי קבוצות האוהדים, הפעם בלי אוהדים. הפועל ת"א מגיעה אחרי ניצחון על הרצליה בבלקנית ותפגוש את הקבוצה הצעירה של מתן חרוש שהביא את גיא לביא כדי להוביל קבוצה מעניינת. דניאל רוזנבאום הגיע מהפועל ירושלים ואמור להיות שחקן מוביל בליגה הלאומית. שקד ירושלמי, גיא פלטין, יובל חיים, תומר דרוקר, גל שטרנברג ואחרים אמורים להיות הכוח המסייע לצמד הזרים קומבס והולטון.

19:10 מכבי רעננה – בני הרצליה
שופטים: רותם קוזה, נועם גורדון, ירון צ'צ'יק
אולם: מטרווסט

בקצרה: הרצליה מגיעה אחרי 3 הפסדים בבלקנית ועוד אחד כואב בליגה להפועל חיפה ובדרך איבדה את הזר המוביל שלה קוטי קלארק. עופר ברקוביץ' בנה ברעננה קבוצה עם הרבה שחקני הנבחרות הצעירות או בוגריה, ירין איינהורן שחזר הביתה, תומר לוינסון ואופק מלכה אלופי אירופה, נועם פוקס, יהל מלמד, איתי גבע וגם ניתאי רוזנברג הבן של ורום קורנליוס גם הוא הבן של והאח של.

19:15 אליצור יבנה – הפועל גלבוע גליל
שופטים: גילי כהן, גיל גורדון, עידו מערב
אולם: היכל הספורט ע"ש רלף קליין רח' הדוגית 22 – יבנה

בקצרה: גלבוע גליל נראית נהדר בפתיחת העונה, אבל בטוח שליאור ליובין יודע שביבנה לא קל. שי סגלוביץ' רוצה להמשיך את המומנטום של העונה שעברה עם אלעד הופמן וניב ברקוביץ הותיקים, עידו שבת המוכשר שמחפש פריצה, יונתן לוי מהנבחרות הצעירות ועוד לא מעט שחקנים צעירים שמחפשים פריצה.