העתודה יצאה לקרואטיה. בית הלחמי: הנבחרת ממשיכה להתגבש

נבחרת העתודה עזבה הבוקר את פורטוגל אחרי 3 משחקי הכנה, ניצחונות על צ'כיה ובלארוס והפסד לפורטוגל ויצאה לקרואטיה שם תשחק החל מיום שישי נגד בלגיה, סלובניה וקרואטיה סגנית אלופת אירופה.

המאמן אריאל בית הלחמי סיכם את הטורניר: לפחות 2 מהמשחקים היו ברמה גבוהה וזו פעם ראשונה ששיחקנו עם דני אבדיה. אנחנו עדיין מחפשים את התאום הנכון בין השחקנים ומנסים למצוא את ההרכבים הנכונים גם כדי לחפות את החיסרון של גבי צאצאשוילי ולמעשה אנחנו משחקים בלי גבוה טבעי. הנסיעה הזו מעולה. הנבחרת מתגבשת כמו שרצינו ובשני המשחקים האחרונים שיחקנו הרבה יותר טוב. אתמול ניצחנו את הצ'כיה שזו הנבחרת שניצחה את החברה שלנו במשחק העלייה מדרג ב' בנוער. אנחנו בדרך לקרואטיה, נעשה שם כמה ימי אימונים ואז נשחק נגד קבוצות טובות במטרה לשפר את המשחק הקבוצתי שלנו.

מעבר לחסרון של צאצאשוילי הנבחרת חסרה בטורניר בפורטוגל 3 גארדים, אופק מלכה, אורי חי ועידו שבת שלא יצא לנסיעה. בית הלחמי התייחס לנקודה הזו: לצערנו אורי חי נפצע באימון לפני המשחק הראשון בפורטוגל והחמיץ את הטורניר. אופק חשוב לנו מאוד ואני מקווה שיחזור לשחק בקרואטיה. עידו שבת כוח חשוב מאוד בנבחרת אבל יש שחקנים טובים אחרים שצריכים לדעת למלא את מקומו.

ועל ההשתלבות של דני אבדיה שהצטרף לנבחרת באיחור אמר המאמן: דני בסדר גמור. הוא מבין את החשיבות שלו ומשתלב יפה מאוד מבחינה חברתית. לא קל להכניס שחקן כל כך משמעותי לנבחרת שכבר רצה, אבל הוא בוגר וחכם ומהמשחק השני ראינו שהמשחק זרם איתו הרבה יותר טוב.

אחרי המשחקים בקרואטיה הנבחרת תשוב ארצה ואז מצפה לה בסוף השבוע לפני אליפות אירופה טורניר אחרון וחזק במיוחד עם קרואטיה, ליטא וספרד. המשחקים יהיו בהיכל קבוצת שלמה, הכניסה אליהם חופשית והם ישודרו בערוץ הספורט.