הפועל כפ"ס מחזיקת גביע האיגוד לנשים

הפועל כפ"ס זכתה הערב לראשונה בגביע האיגוד לנשים, אחרי שהשלימה ניצחון כפול בגמר על אליצור עירוני נתניה. נתניה הצליחה לתת פייט ברבע הראשון ובתחילת הרבע השני, אבל כפ"ס הייתה עדיפה עליה לאורך כל המשחק, ירדה להפסקה ביתרון של מעל 22 הפרש וסגרה מוקדם את הסיפור.

פתיחת המשחק הייתה שקול, כשנתניה עם מטווח מבחוץ קבעה שוויון 9. אבל אז החלה הריצה של כפ"ס שקלעה גם היא מבחוץ והוסיפה נקודות קלות מדי בצבע, בדרך ליתרון 9:23 אחרי סל יפה מריבאונד התקפה של שחר יום טוב. נתניה שהתקשתה מאוד מול ההגנה המקומית מצאה את עצמה מחוץ לקשת ועם עוד שתיים כאלו כולל אחת על הבאזר של נעמה בר זיו חתמה את הרבע הראשון ב-14:23 ירוק.

נתניה המשיכה עם השלשות גם ברבע השני כש-שתיים רצופות של ירוס קסה הורידו ל-6 הפרש בלבד. כפ"ס הגיבה מהר עם מטווח שלשות משלה (2 ליום טוב), ויחד עם הגנה טובה החלה שוב בבריחה. שחר שלשות קלעה שלשה ולאחר מכן מסרה אסיסט יפה לקרן נחמד והגדילה ל-22:45, ולאחר כמה דקות של חילופי סלים הקבוצות ירדו להפסקה ב-28:50 מקומי.

המחצית השניה לא שינתה את המגמה. ליעד אורבך החליפה קצת סלים עם עדן מצארוה, והפער של כפ"ס גדל עוד קצת – 37:64 סוף רבע שלישי. ברבע האחרון ראינו את שתי הקבוצות מחלקות הרבה דקות לשחקניות הצעירות ממחלקת הנערות, עוד קצת חילופי סלים ויכולת טובה מאוד של אופיר פרפרה שקלעה 13 רצופות והגדילה את הפער לאזור ה-40 בדרך ל-45:84 בסיום.