הפועל ראשל"צ מחזיקת גביע המדינה לנערות א'

בפעם השלישית ברציפות – הפועל ראשל"צ מחזיקת גביע המדינה לנערות א' ע"ש נאוה פלס. ברבע הראשון המשחק היה עוד שקול יחסית, אבל מהרבע השני ראינו שליטה מוחלטת של ראשל"צ שברחה מהר מאוד ליתרון דו ספרתי גבוה וסגרה מוקדם את הסיפור. הילה קארש נבחרה לשחקנית המצטיינת של המשחק עם 27 נק', 8 רב', 7 אס' ו-5 חט'.

מאת: לילך וייס-רוזנברג
צילומים: עודד קרני

הפתיחה דווקא הייתה שקולה – 5 הדקות הראשונות היו שקולות מאוד עם חילופי סלים בין הצדדים, בהובלת תמר זינגר מצד אחד ורוני גופר מהצד השני. לקראת אמצע הרבע ראשל"צ הצליחה לפתוח פער קל, וחיפה עברה לעמדת הרדיפה כשזינגר יחד עם דניאלה גיל שומרות אותה בתמונה. סל באזר של רומי אלבז מריבאונד התקפה סגר את הרבע הראשון ב-22:14 ראשל"צ.

הרבע השני כבר היה בשליטה של ראשל"צ, שהציגה הגנה חזקה שהקשתה מאוד על חיפה לייצר נקודות. ראשל"צ חטפה כדורים והענישה עליהם בצד השני בהתקפות מתפרצות, הייתה ראשונה לריבאונד מה שאיפשר לה נקודות מהזדמנות שניה, כמעט ולא החטיאה בצבע ורק אחוזי השלשות היו בעוכריה. בסיום רבע אותו ניצחה 25-5, ראשל"צ ירדה להפסקה עם יתרון מבטיח במיוחד 47:19.

המחצית השניה לא שינתה יותר מדי, כשהמשחק המשיך בשליטה של ראשל"צ. הפעם השלשות של הקבוצה מהשפלה נכנסו באחוזים טובים, ו-5 כאלו בתחילת הרבע השלישי כבר הביאו את הפער למעל 40 הפרש. מכאן ראשל"צ כבר שחררה קצת מהלחץ ההגנתי, חיפה ייצרה קצת נקודות בצבע והפער נשמר. 76:33 הייתה התוצאה בסיום הרבע השלישי, ואחרי רבע אחרון לפרוטוקול בלבד בסיום המשחק 93:43 להפועל ראשל"צ.

קלעו לחיפה: דניאל גיל 20 (16 רב'), תמר זינגר 12, נעה ליפשיץ 6 (4 רב'), רוני ברק 3 (4 רב'), יובל טאו 2.

קלעו לראשל"צ: הילה קארש 27 (8 רב', 7 אס', 5 חט', 5 שלשות), רוני גופר 26 (3 חט', 5/9 ל-3), דוריאן דהן סוויץ 12 (7 רב'), עמית טרנר 11 (12 רב', 4 אס', 4 חט'), נגה אטינגר 10 (4 רב', 7 אס'), רומי אלבז 5 (5 רב', 4 אס'), תהל קוור 2.