הקדטים יוצאים לאליפות אירופה. דמיציאן: מקווה שנעשה טורניר מוצלח

אחרי ההצלחות של נבחרות העתודה והנוער תצא מחר נבחרת הקדטים לאליפות אירופה דרג א' באודינה איטליה. הנבחרת תשחק ביום שישי בשעה 17:30 נגד לטביה, בשבת בשעה 15:15 נגד צפון מקדוניה וביום ראשון בשעה 17:30 נגד ספרד. אחרי יום מנוחה יגיע משחק ההצלבה הכל כך משמעותי בדרג א', נגד נבחרת מהבית המקביל שכולל את רוסיה, איטליה, קרואטיה וגרמניה.
לקראת היציאה אמר המאמן ברק דמיציאן: "אנחנו בתחושות טובות. עשינו שני טורנירים בחו"ל, הם היו מוצלחים, התקדמנו מאוד והתגבשנו כנבחרת. זה אתגר גדול לשחק בדרג א' ואני מקווה שנעשה טורניר מוצלח נגד הנבחרות הכי טובות שיש באירופה". על סגנון המשחק של הנבחרת אמר דמיציאן: "סגנון המשחק שלנו יהיה מאוד ברור בגלל הגודל החסר שלנו. נשחק מאוד מהר וננסה לעשות סל ב-8 השניות הראשונות של ההתקפה. נכתיב קצב מהיר, לחץ על כל המגרש וננסה לגרום ליריבות לחשוב. נשחק בסגנון המייחד אותנו וזה עבד יפה עד עכשיו". על ההשתלבות של עמנואל שארפ, בנו של דריק אמר המאמן: "לשמחתי יש לסיפור הזה שני צדדים ושניהם חיוביים. הראשון זה הוא. יש לו אישיות יוצאת מהכלל והוא התחבר מצוין. בצד השני החברה' שקיבלו אותו נהדר ותוך שבועיים ההשתלבות שלו נהדרת וחלקה".

הסגל: ניר טאוב, אדם ישראלסתם, אופק גול, עידו מנצל, עומר חממה, עמנואל שארפ, איליי עזרן, נבו זומרפלד, אריאל אייזיק, ניר שפר, בן ממן, יותם שמול. מאמן ברק דמיציאן, עוזרים עמית בן דוד ואדיר אמר, מאמן כושר יובל טבת, פיזיוטרפיסט צבי רבינקוב, מנהל נבחרת ספי צוק.