השבוע לאן – לוח המשחקים והשידורים השבועי

השבוע יעמוד בסימן גביע המדינה מגדל, עם שני משחקי חצי הגמר ומשחק הגמר ביום חמישי. בנוסף יהיו לנו שני מחזורים מלאים בליגה הלאומית, שני מחזורים מלאים בליגת העל לנוער, מחזור בליגה הלאומית לנשים, הליגה לנערות א', הליגה הארצית, ליגת העל לגברים ונשים ולא מעט משחקי השלמה במהלך השבוע. בסה"כ כמעט 50 שידורים ישירים השבוע בכל הפלטפורמות שלנו. בשבוע הבא – נבחרת ישראל על הפרק.

לוח שידורים:

תאריךשעהמסגרתמשחקשידור
13.218:45חצי גמר גביע המדינה מגדלבני הרצליה – הפועל חולון5SPORT
13.219:00נערות א'א.ס רמת השרון – מכבי הוד השרוןערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל
13.221:00ליגת העל גבריםהפועל ב"ש – הפועל ירושלים5SPORT
14.216:30ליגת העל לנוערמכבי ראשל"צ – א.ס רמה"ש5PLUS
14.218:00ליגת העל לנוערבני הרצליה – עירוני נהריהIBASKETBALL TV
14.218:00ליגת העל לנוערעירוני רעננה – הפועל גליל עליוןIBASKETBALL TV
14.218:30ליגת העל נשיםהפועל פ"ת – אליצור רמלה5PLUS
14.218:30ליגת העל לנוערמכבי ת"א – מכבי חיפהדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
14.218:30ליגת העל לנוערהפועל כפ"ס – הפועל עמק יזרעאלIBASKETBALL TV
14.219:00ליגת העל לנוערהפועל ירושלים – הפועל ב"שIBASKETBALL TV
14.219:30ליגת העל לנוערמכבי חדרה – אליצור נתניהIBASKETBALL TV
14.220:30ליגת העל לנוערמכבי רחובות – עוצמה מודיעיןIBASKETBALL TV
14.220:30ליגת העל לנוערהפועל ברנר – ע.ל.ה יהודIBASKETBALL TV
14.220:30ליגת העל לנוערהפועל גלבוע/מעיינות – עירוני נס ציונהIBASKETBALL TV
14.220:30ליגת העל לנוערהפועל חיפה – מכבי זכרון יעקובIBASKETBALL TV
14.221:00חצי גמר גביע המדינה מגדלהפועל ת"א – מכבי ת"א5SPORT
15.219:00לאומית גבריםהפועל עפולה – אליצור נתניה5PLUS
15.219:00לאומית גבריםאליצור אשקלון – עירוני קרית אתאדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
15.219:00לאומית גבריםמכבי חיפה – הפועל מגדל/יזרעאלIBASKETBALL TV
15.219:00לאומית גבריםמכבי אשדוד – הפועל חבל מודיעיןIBASKETBALL TV
15.219:00לאומית גבריםמכבי עירוני ר"ג – מ כבי הוד השרוןIBASKETBALL TV
15.219:00לאומית גבריםמכבי מעלה אדומים – הפועל ר"ג/גבעתייםIBASKETBALL TV
15.219:15ליגת העל לנוערהפועל עמק חפר – אליצור יבנהIBASKETBALL TV
15.220:00לאומית נשיםהפועל עמק יזרעאל – הפועל גלבוע/מעיינותערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל
16.219:00ליגת העל גבריםמכבי ראשל"צ – הפועל חיפה5PLUS
16.220:30גביע המדינה מגדלמשדר הכנה לגמרדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
17.217:30ליגת העל לנועראליצור יבנה – מכבי ת"א5PLUS
17.218:30ליגת העל לנוערהפועל ב"ש – הפועל ברנרIBASKETBALL TV
17.219:00ליגת העל לנוערא.ס רמה"ש – הפועל עמק חפרIBASKETBALL TV
17.219:00ליגת העל לנוערעירוני נס ציונה – מכבי ראשל"צIBASKETBALL TV
17.219:00ליגת העל לנוערהפועל ר"ג/גבעתיים – א.ס אשקלוןIBASKETBALL TV
17.219:30ליגת העל לנוערמכבי ר"ג – הפועל חיפהIBASKETBALL TV
17.219:30ליגת העל לנוערע.ל.ה יהוד – מכבי רחובותIBASKETBALL TV
17.220:00ליגת העל לנוערמכבי זכרון יעקב – בני הרצליהIBASKETBALL TV
17.220:00ליגת העל לנוערהפועל נהריה – מכבי חדרהIBASKETBALL TV
17.220:00ליגת העל לנועראליצור נתניה – מכבי רעננהIBASKETBALL TV
17.220:30ליגת העל לנוערמכבי חיפה – הפועל חולוןIBASKETBALL TV
17.221:00גביע המדינה מגדלגמר גביע המדינה מגדל5SPORT
18.212:30לאומית גבריםהפועל ר"ג/גבעתיים – א.ס רמה"שדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
19.219:45לאומית גבריםעירוני קרית אתא – מכבי חיפה5PLUS
19.220:00ליגת העל גבריםטרם נקבע5SPORT
19.220:30לאומית גבריםעירוני רעננה – מכבי מעלה אדומיםדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
19.220:30לאומית גבריםאליצור נתניה – מכבי עירוני ר"גIBASKETBALL TV
19.220:30לאומית גבריםעירוני נהריה – מכבי אשדודIBASKETBALL TV
19.220:30לאומית גבריםהפועל מגדל/יזרעאל – הפועל חבל מודיעיןIBASKETBALL TV
19.220:30לאומית גבריםמכבי הוד השרון – אליצור אשקלוןIBASKETBALL TV