השבוע לאן – מדריך המשחקים והשידורים השבוע

הליגות לנערות א' ולאומית נשים יצאו לפגרה כדי לפנות מקום למשחקי הגביע, אצל הגברים יערך מחזור 4 בליגה הלאומית ובליגת העל לנוער. יחד עם כל זה, ימשיכו משחקי הנציגות הישראליות באירופה והמשחקים בליגת העל לגברים ולנשים.

צילום: Onflickprod

המחזור הרביעי בליגה הלאומית יחל ביום שני עם שני משחקים וימשך ביום שלישי, המשחק המרכזי שישודר בערוץ הספורט יהיה בין א.ס רמה"ש שתארח את עירוני קרית אתא בשעה 19:00. בדף הפייסבוק שלנו נשדר את המשחק בין מכבי אשדוד שתחפש ניצחון ראשון כשתארח את הפועל ר"ג/גבעתיים בשעה 19:00. כל יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה שלנו באתר איגוד הכדורסל.

המחזור הרביעי בליגת העל לנוער החל כבר ביום שישי וימשך עם 10 משחקים ביום שני. המשחק בין אליצור יבנה להפועל ת"א ישודר בערוץ הספורט החל מהשעה 17:00, המשחק בין בני הרצליה להפועל עמק יזרעאל ישודר בדף הפייסבוק שלנו בשעה 18:00. כל יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה שלנו באתר איגוד הכדורסל.

גביע האיגוד לנשים בו משחקות קבוצות הליגה הלאומית ימשך ביום שלישי עם משחקי שמינית הגמר:
18:30 – בני יהודה – א.ס רמה"ש
19:00 – מכבי רעננה – הפועל מגדל/יזרעאל
19:30 – אליצור יבנה – הפועל באר טוביה
20:00 – הפועל כאוכב – הפועל גליל עליון
20:30 – הפועל כפ"ס – הפועל גלבוע/מעיינות
21:00 – מכבי ת"א/גני תקוה – אליצור נתניה
21:00 – הפועל לב השרון – הפועל מג'דל כרום

גם בליגה לנערות א' יתקיים שלב שמינית הגמר השבוע, זה יקרה הערב (יום ראשון) עם משחק אחד שנדחה ליום חמישי:
19:30 – מכבי חיפה – הפועל לב השרון
20:00 – הפועל מגדל/יזרעאל – הפועל גלבוע/מעיינות
20:00 – אליצור חולון – מכבי רעננה
20:30 – א.ס רמה"ש – הפועל ראשל"צ
19:15 – מכבי הוד השרון – אליצור עירוני נתניה (יום חמישי 4.11)

לוח שידורים

תאריךשעהמסגרתמשחקשידור
31.1020:00ליגת העל גבריםגלבוע/גליל – הפועל אילת5PLUS
31.1021:00ליגת העל גברים הפועל ירושלים – הפועל חולון5SPORT
1.1117:00ליגת העל לנועראליצור יבנה – הפועל ת"א 5PLUS
1.1118:00ליגת העל לנוער בני הרצליה – הפועל עמק יזרעאלדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
1.1118:00ליגת העל לנוער עירוני רעננה – א.ס רמה"ש IBASKETBALL TV
1.11 18:30 ליגת העל לנוער הפועל כפ"ס – הפועל נהריה IBASKETBALL TV
1.11 18:30 ליגת העל לנוער מכבי ת"א – הפועל ב"ש IBASKETBALL TV
1.11 18:30ליגת העל לנוער מכבי ראשל"צ – עירוני נס ציונה IBASKETBALL TV
1.11 19:00ליגת העל לנוער עוצמה מודיעין – מכבי רחובות IBASKETBALL TV
1.11 19:00ליגה לאומית גבריםאליצור אשקלון – מכבי חיפה IBASKETBALL TV
1.11 19:30 ליגת העל לנוער מכבי חדרה – הפועל גלבוע/מעיינות IBASKETBALL TV
1.11 19:30ליגה לאומית גבריםעירוני נהריה – אליצור נתניה IBASKETBALL TV
1.11 19:30ליגת העל גבריםהפועל ב"ש – מכבי ראשל"צ5LIVE
1.11 20:00ליגת העל גבריםהפועל חיפה – הפועל גליל עליון 5LIVE
1.11 20:30 ליגת העל גברים מכבי ת"א – בני הרצליה5SPORT
1.11 20:30 ליגת העל לנוער הפועל גליל עליון – אליצור נתניה IBASKETBALL TV
1.11 20:30ליגת העל לנוער הפועל ברנר – הפועל ירושלים IBASKETBALL TV
2.11 19:00ליגה לאומית גברים א.ס רמה"ש – עירוני קרית אתא 5PLUS
2.11 19:00 ליגה לאומית גברים מכבי אשדוד – הפועל ר"ג/גבעתיים דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
2.11 19:00 ליגה לאומית גברים הפועל עפולה – הפועל מגדל/יזרעאל IBASKETBALL TV
2.1119:00 ליגה לאומית גברים מכבי ר"ג – הפועל חבל מודיעין IBASKETBALL TV
2.11 19:00 ליגה לאומית גברים מכבי מעלה אדומים – מכבי הוד השרון IBASKETBALL TV
3.1119:00ירוקאפ נשיםאליצור רמלה – פיק5GOLD
3.11 19:00יורופקאפהפועל גלבוע/גליל – רג'יו אמיליה 5STARS
3.11 19:30יורופקאפהפועל אילת – רילסקי5STARS
3.11 19:45ליגת האלופותהפועל חולון – קלוז'5PLUS
4.1118:00 ליגה בלקניתעירוני נהריה – KK TFT ערוץ היוטיוב של הליגה הבלקנית
4.1119:00ליגה בלקניתהפועל גליל עליון – מכבי חיפהערוץ היוטיוב של הליגה הבלקנית
5.1121:30יורוליגבסקוניה- מכבי ת"א 5SPORT
6.1118:00ליגת העל גבריםמכבי ראשל"צ – עירוני נס ציונה5SPORT
6.1120:30ליגת העל לנוערהפועל עמק יזרעאל – הפועל עמק חפרIBASKETBALL TV