השבוע לאן – מדריך המשחקים והשידורים השבועי

מחזורים מלאים בליגה הלאומית, בליגה הלאומית לנשים, בליגת העל לנוער ובליגה לנערות א' יתקיימו השבוע כרגיל, רבע גמר גביע המדינה מגדל לנשים יתקיים ביום שישי, הפועל חולון תחל את סדרת הפליי אין מול בשיקטאש בליגת האלופות ובסה"כ מעל 30 שידורים יתקיימו השבוע בכל הפלטפורמות שלנו.

רבע גמר גביע המדינה מגדל לנשים יתקיים ביום שישי עם כל 4 המשחקים. המשחק בין מכבי אשדוד לא.ס רמה"ש ישודר בערוץ הספורט בשעה 12:00. שאר המשחקים:
12:00 – אליצור חולון – מכבי ר"ג
13:00 – הפועל פ"ת – הפועל ראשל"צ
13:00 – אליצור ת"א – מכבי חיפה

המחזור ה-14 בליגה הלאומית נפתח כבר אתמול (מוצ"ש) וביום שלישי יתקיימו עוד חמישה משחקים. המשחק בו תארח מכבי עירוני ר"ג את א.ס רמה"ש ישודר בשעה 19:00 בדף הפייסבוק שלנו. המשחק בו תארח מכבי אשדוד את הפועל עפולה ישודר בערוץ הספורט החל מ-20:15. המשחק שינעל את המחזור יתקיים במוצ"ש בשעה 20:30 ובו תארח מכבי הוד השרון את אליצור נתניה. כל יתר המשחקים ישודרו כרגיל בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל.

המחזור ה-14 בליגת העל לנוער יפתח ביום שני עם שני משחקים וימשך ביום חמישי עם 10 משחקים. המשחק בו תארח מכבי חיפה את א.ס רמה"ש ישודר בדף הפייסבוק שלנו ביום חמישי בשעה 20:30. כל יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל.

ביום שלישי הקרוב יתקיים המחזור ה-12 בליגה הלאומית לנשים, המשחק בו תארח הפועל כפ"ס את מכבי רעננה ישודר בערוץ היוטיוב שלנו בשעה 20:30.

הערב (ראשון) ישוחק המחזור ה-1 בבית העליון והתחתון בליגה לנערות א'. אנחנו נעביר בשידור ישיר בערוץ היוטיוב שלנו את המשחק המסקרן בין מכבי הוד השרון לאליצור חולון בשעה 20:15.

הפועל חולון תחל את סדרת הפליי אין שלה בליגת האלופות כשתארח ביום רביעי בשעה 21:00 את בשיקטאש הטורקית למשחק הראשון בסדרה של הטוב מ-3. המשחק ישודר בערוץ הספורט. ביום חמישי בשעה 13:30 בספרד תתמודד הפועל ירושלים במשחק חוץ מול מנרסה במשחק האחרון בשלב הבתים של ליגת האלופות. ניצחון של הפועל ירושלים יעניק לה את המקום השני בבית ויתרון הביתיות בסדרת הפליי אין מול פרומיטיי האוקראינית. הפסד והיא תסיים שלישית ותתמודד מול טנריפה הספרדית בסדרה ללא יתרון ביתיות.

לוח שידורים

תאריךשעהמסגרתמשחקשידור
2.118:00ליגת העל גבריםמכבי ראשל"צ – הפועל חיפה5PLUS
2.1 20:00 ליגת העל גברים הפועל גלבוע/גליל – הפועל ת"א5SPORT
2.1 20:15נערות אמכבי הוד השרון – אליצור חולוןערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל
3.118:00 ליגת העל גברים בני הרצליה – מכבי ת"א 5SPORT
3.1 19:00 ליגת העל גברים הפועל גליל עליון – הפועל ב"ש5STARS
3.1 19:30ליגת העל לנוערמכבי חדרה – הפועל עמק חפרIBASKETBALL TV
3.1 20:30 ליגת העל לנוער אליצור יבנה – עוצמה מודיעין IBASKETBALL TV
4.117:30ליגת העל נשיםמכבי אשדוד – אליצור חולון5PLUS
4.1 19:00ליגה לאומית גבריםמכבי עירוני ר"ג – א.ס רמה"שדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
4.1 19:00 ליגה לאומית גברים אליצור אשקלון – מכבי מעלה אדומים IBASKETBALL TV
4.1 19:00 ליגה לאומית גברים הפועל חבל מודיעין – עירוני רעננה IBASKETBALL TV
4.1 19:30 ליגה לאומית גברים הפועל עמק יזרעאל – הפועל ר"ג/גבעתיים IBASKETBALL TV
4.1 20:15 ליגה לאומית גברים מכבי אשדוד – הפועל עפולה5PLUS
4.1 20:30ליגה לאומית נשיםהפועל כפ"ס – מכבי רעננהערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל
5.119:40ליגת העל גבריםהפועל ת"א – הפועל אילת5LIVE
5.1 21:00ליגת האלופותהפועל חולן – בשיקטאש5SPORT
6.113:30ליגת האלופותמנרסה – הפועל ירושלים5LIVE
6.1 18:00 ליגת העל לנוער עירוני רעננה – בני הרצליה IBASKETBALL TV
6.1 18:30 ליגת העל לנוער הפועל כפ"ס – מכבי זכרון יעקב IBASKETBALL TV
6.1 18:30 ליגת העל לנוערמכבי ת"א – מכבי ראשל"צ IBASKETBALL TV
6.1 19:00ליגת העל גבריםעירוני נס ציונה – בני הרצליה5STARS
6.1 19:00 ליגת העל לנוער הפועל חולון – מכבי רחובות IBASKETBALL TV
6.1 19:00 ליגת העל לנוער מכבי פ"ת – הפועל ת"א IBASKETBALL TV
6.1 20:00 ליגת העל לנוער אליצור נתניה – הפועל גלבוע/מעיינות IBASKETBALL TV
6.1 20:00 ליגת העל לנוער ע.ל.ה יהוד – הפועל ב"ש IBASKETBALL TV
6.1 20:30 ליגת העל לנוער הפועל גליל עליון – הפועל עמק יזרעאל IBASKETBALL TV
6.1 20:30 ליגת העל לנוער הפועל ברנר – עירוני נס ציונה IBASKETBALL TV
6.1 20:30 ליגת העל לנוער מכבי חיפה – א.ס רמה"שדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
6.1 21:00יורוליגמכבי ת"א – בסקוניה5SPORT
7.112:00גביע המדינה מגדל נשיםמכבי אשדוד – א.ס רמה"ש 5PLUS
8.120:00ליגת העל גבריםהפועל גלבוע/גליל – הפועל ירושלים5PLUS
8.1 20:30ליגה לאומית גבריםמכבי הוד השרון – אליצור נתניה IBASKETBALL TV