השבוע לאן – מדריך המשחקים והשידורים השבועי

מעל 40 שידורים ממתינים לכם השבוע בכל הפלטפורמות שלנו. רבע גמר גביע המדינה מגדל ימשיך עם שני משחקים, שני מחזורים בליגה הלאומית, שני מחזורים בליגת העל לנוער, הליגה הלאומית לנשים, הליגה לנערות א', ליגת העל לגברים ונשים וגם הגרלת משחקי NBA ג'וניור ומשחקי גביע בנוער.

אחרי שהפועל חולון היתה הראשונה להבטיח את מקומה בחצי גמר גביע המדינה מגדל, השבוע עוד שתי קבוצות ינסו לעשות את זה. ביום חמישי בשעה 19:20 תארח עירוני נס ציונה ובמוצ"ש בשעה 20:00 תארח הפועל ת"א את הפועל ירושלים. הקבוצה הרביעית בחצי הגמר תוכרע בשבוע הבא ביום שני במשחק בין הפועל גליל עליון למכבי ת"א. הגרלת חצי הגמר תקיים ביום ראשון הבא.

בליגה הלאומית יתקיימו השבוע שני מחזורים שיתפרסו מהערב (ראשון) עם משחק אחד ועד מוצאי שבת. בסה"כ אמורים להית משוחקים השבוע 13 משחקים בליגה הלאומית. את כל המשחקים והשידורים תוכלו למצוא בטבלת השידורים בהמשך כתבה זו.

גם בליגת העל לנוער יתקיימו השבוע 2 מחזורים, אחד מלא ביום שני ועוד אחד בבית העליון ביום חמישי, שגם יכלול משחקי השלמה בבית התחתון. שני משחקים ישודרו השבוע בדף הפייסבוק שלנו ועוד שני משחקים בערוץ הספורט. פירוט של כל המשחקים והשידורים אפשר למצוא בטבלת השידורים בהמשך כתבה זו.

הערב (ראשון) יתקיים מחזור מלא בליגה לנערות א' ואנחנו נשדר בשעה 20:30 בערוץ היוטיוב שלנו את המשחק בין הפועל גלבוע/מעיינות לבין אליצור עירוני נתניה. ביום שלישי גם כן בערוץ היוטיוב שלנו, נשדר בשעה 20:30 את המשחק בו תארח א.ס רמה"ש את הפועל מג'דל כרום במסגרת הליגה הלאומית לנשים.

עוד בשלישי, בשעה 17:00 בדף הפייסבוק שלנו וגם באתר, יתקיים שידור של הגרלת קבוצות NBA ו-WNBA ג'וניור מהיכל מנורה מבטחים.

לוח שידורים

תאריךשעהמסגרתמשחקשידור
30.120:00לאומית גבריםאליצור נתניה – עירוני נהריהדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
30.1 20:30נערות א'הפועל גלבוע/מעיינות – אליצור נתניה עירוניערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל
31.116:45 ליגת העל לנוער עירוני נס ציונה – הפועל עמק יזרעאל5PLUS
31.1 18:00 ליגת העל לנוער בני הרצליה – הפועל גליל עליוןIBASKETBALL TV
31.1 18:30 ליגת העל לנוער הפועל גבעתיים – הפועל ב"ש IBASKETBALL TV
31.1 19:00 ליגת העל לנוער א.ס רמה"ש – הפועל ת"א דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
31.1 19:00 ליגת העל לנוער הפועל ירושלים – עוצמה מודיעין IBASKETBALL TV
31.1 19:30 ליגת העל לנוער מכבי חדרה – עירוני רעננה IBASKETBALL TV
31.1 20:00 ליגת העל לנוער הפועל עמק חפר – הפועל חולון IBASKETBALL TV
31.1 20:30 ליגת העל גברים הפועל חיפה – עירוני נס ציונה 5SPORT
31.1 20:30 ליגת העל לנוער אליצור נתניה – הפועל כפ"ס IBASKETBALL TV
31.1 20:30 ליגת העל לנוער א.ס אשקלון – ע.ל.ה יהוד IBASKETBALL TV
31.1 20:30 ליגת העל לנוערהפועל ברנר – מכבי רחובות IBASKETBALL TV
1.217:00NBA ג'וניורהגרלת המשחקיםדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
1.2 19:00 לאומית גברים הפועל חבל מודיעין – מכבי עירוני ר"ג 5PLUS
1.2 19:00 לאומית גברים הפועל ר"ג/גבעתיים – מכבי אשדוד דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
1.2 19:00 לאומית גברים מכבי חיפה – אליצור אשקלון IBASKETBALL TV
1.2 19:30לאומית גבריםמכבי הוד השרון – מכבי מעלה אדומים IBASKETBALL TV
1.2 19:30 לאומית גברים הפועל מגדל יזרעאל – הפועל עפולה IBASKETBALL TV
1.2 20:00יורוליגז'לגיריס קובנה – מכבי ת"א5SPORT
1.2 20:30לאומית נשיםא.ס רמה"ש – הפועל מג'דל כרום ערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל
1.2 21:30ליגת האלופותדיז'ון – הפועל חולון 5PLUS
2.219:00 לאומית גברים עירוני קרית אתא – א.ס רמה"ש 5PLUS
3.217:00 ליגת העל לנוער הפועל עמק חפר – מכבי ת"א 5PLUS
3.2 19:00 ליגת העל לנוער הפועל חולון – הפועל עמ' יזרעאל דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
3.219:00ליגת האלופותגלטאסראי – הפועל חולון5SPORT
3.2 19:00 ליגת העל לנוער מכבי חדרה – הפועל חיפה IBASKETBALL TV
3.2 19:20רבע גמר גביע המדינה מגדלעירוני נס ציונה – בני הרצליה5SPORT
3.218:00ליגת העל גבריםהפועל גלבוע/גליל – הפועל גליל עליוןיפורסם בקרוב
3.2 19:30 ליגת העל לנוער ע.ל.ה יהוד – הפועל ב"ש IBASKETBALL TV
3.2 20:00 ליגת העל לנוער עוצמה מודיעין – מכבי פ"ת IBASKETBALL TV
3.2 20:00 ליגת העל לנוער הפועל נהריה – מכבי זכרון יעקב IBASKETBALL TV
3.2 20:30 ליגת העל לנוער הפועל גלבוע/מעיינות – אליצור יבנה IBASKETBALL TV
3.2 20:30 ליגת העל לנוער מכבי ראשל"צ – מכבי חיפה IBASKETBALL TV
3.221:30יורוליגבאיירן מינכן – מכבי ת"א5SPORT
4.212:30לאומית גבריםמכבי עירוני ר"ג – הפועל מגדל יזרעאל דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
5.220:00רבע גמר גביע המדינה מגדלהפועל ת"א – הפועל ירושלים5SPORT
5.2 20:30 לאומית גברים הפועל עפולה – עירוני קרית אתא IBASKETBALL TV
5.2 20:30 לאומית גברים אליצור אשקלון – הפועל חבל מודיעין IBASKETBALL TV
5.2 20:30 לאומית גברים מכבי אשדוד – מכבי חיפה IBASKETBALL TV
5.2 20:30 לאומית גברים א.ס רמה"ש – מכבי הוד השרון IBASKETBALL TV
5.2 20:30 לאומית גברים מכבי מעלה אדומים – אליצור נתניה IBASKETBALL TV
5.2 20:30ליגת העל לנוערהפועל גלבוע/מעיינות – מכבי ת"א IBASKETBALL TV