השבוע לאן – מדריך המשחקים והשידורים השבועי

מעל 45 שידורים ישירים של כדורסל ישראל ממתינים לכם השבוע. רבע גמר גביע המדינה מגדל יסתיים ואנחנו נדע גם מי ישחק מול מי בחצי הגמר. מחזור מלא בליגה הלאומית והמון משחקי השלמה, מעל 15 משחקים בליגת העל לנוער, הליגה הלאומית לנשים, הליגה לנערות א', ליגת העל לגברים ולנשים, משחקי הישראליות באירופה

הגרלת משחקי חצי גמר גביע המדינה מגדל תתקיים היום (ראשון) בשעה 12:00 ותשודר באתר ערוץ הספורט. המשחק האחרון בשלב רבע גמר יתקיים מחר (שני) בשעה 17:30 בכפר בלום כאשר הפועל גליל עליון תארח את מכבי ת"א, המשחק הזה ישודר בערוץ 5SPORT. כל יתר משחקי השבוע המשודרים מפורטים כאן בטבלה שלפניכם.

לוח שידורים

תאריךשעהמסגרתמשחקשידור
6.212:00גביע המדינה מגדלהגרלת חצי הגמראתר ערוץ הספורט
6.218:30לאומית גבריםהפועל ר"ג/גבעתיים – עירוני נהריהדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
6.219:30לאומית גבריםאליצור אשקלון – הפועל חבל מודיעין5PLUS
6.220:00נערות א'הפועל לב ירושלים – אליצור חולוןערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל
7.216:45ליגת העל נועראליצור "ברק יבנה
מכבי "איציק" ראשל"צ
5PLUS
7.217:30רבע גמר גביע המדינה מגדלהפועל גליל עליון – מכבי ת"א5SPORT
7.218:00ליגת העל גבריםעירוני נס ציונה – הפועל אילת5STARS
7.219:00ליגת העל נוערא.ס רמה"ש – הפועל ת"אדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
7.219:00ליגת העל נוערעירוני "מ.רוטשטיין" נס ציונה –
הפועל "אביב" כפ"ס
IBASKETBALL TV
7.219:00ליגת העל נוערעוצמה מודיעין –
הפועל ברנר
IBASKETBALL TV
7.219:00ליגת העל נוערמכבי "נחמן" פ"ת –
הפועל גבעתיים
IBASKETBALL TV
7.219:30ליגת העל נוערע.ל.ה יהוד –
הפועל "עזרא" ירושלים
IBASKETBALL TV
7.220:00ליגת העל גבריםבני הרצליה – מכבי ראשל"צ5STARS
7.220:00ליגת העל נוערמכבי זכרון יעקב –
מכבי "אהרון" רמת גן
IBASKETBALL TV
7.220:30ליגת העל נוערמכבי "אסי" חיפה –
הפועל עמק חפר
IBASKETBALL TV
7.220:30ליגת העל נוערמכבי "עמיחי" חדרה –
הפועל "צביקה" חיפה
IBASKETBALL TV
7.220:30ליגת העל נוערהפועל ב"ש –
א.ס אשקלון
IBASKETBALL TV
8.219:00לאומית נשיםאקדמיית וינגייט – אליצור עירוני נתניהערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל
8.219:00לאומית גבריםאליצור BRIGA נתניה –
א.ס רמה"ש שיין נדל"ן
5PLUS
8.219:00לאומית גבריםעירוני 'ירח סוכנות לביטוח' קרית אתא –
מכבי עירוני רמת גן
דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
8.219:30לאומית גבריםעירוני 'קבוצת גינת' רעננה –
מכבי אשדוד
IBASKETBALL TV
8.219:30לאומית גבריםמכבי 'סנו' הוד"ש –
הפועל עפולה
IBASKETBALL TV
8.220:00ליגת העל לנוערמכבי "עומר" רחובות –
הפועל גבעתיים
IBASKETBALL TV
9.218:30ליגת העל לנוערהפועל גליל עליון –
מכבי "עמיחי" חדרה
IBASKETBALL TV
9.219:00לאומית גבריםהפועל 'מגה אור' חבל מודיעין –
מכבי 'נקסט אורבן' חיפה
5PLUS
9.220:00ליגת העל גבריםהפועל ת"א – הפועל ב"ש5LIVE
9.221:00ליגת האלופותהפועל חולון – לודוויגסבורג5SPORT
9.219:30לאומית גבריםהפועל מגדל העמק/יזרעאל –
אליצור איתו אשקלון
IBASKETBALL TV
10.217:00ליגת העל נשיםא.ס רמה"ש – מכבי אשדוד5PLUS
10.218:00ליגת העל גבריםהפועל אילת – הפועל ירושלים5STARS
10.220:00ליגת העל לנוערהפועל "ניר" נהריה –
מכבי זכרון יעקב
IBASKETBALL TV
10.220:00ליגת העל גבריםהפועל גליל עליון – הפועל חיפה5STARS
10.220:00ליגת העל לנוערעוצמה מודיעין –
מכבי "נחמן" פ"ת
IBASKETBALL TV
10.220:30ליגת העל לנוערהפועל "צביקה" חיפה –
עירוני רעננה
IBASKETBALL TV
10.220:30ליגת העל לנוערא.ס אשקלון –
ע.ל.ה יהוד
IBASKETBALL TV
10.221:00יורוליגמכבי ת"א – צסק"א מוסקבה5SPORT
11.212:00לאומית גבריםמכבי מעלה אדומים – עירוני קרית אתאדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
11.214:00ליגת העל לנוערמכבי "אהרון" ר"ג –
מכבי "עמיחי" חדרה
IBASKETBALL TV
12.219:30ליגת העל לנועראליצור עירוני נתניה
בני הרצליה
IBASKETBALL TV
12.220:30לאומית גבריםמכבי אשדוד – מכבי עירוני ר"גIBASKETBALL TV
12.220:30לאומית גבריםא.ס רמה"ש – מכבי חיפהדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
12.220:30לאומית גבריםעירוני נהריה – מכבי הוד השרוןIBASKETBALL TV
12.220:30לאומית גבריםעירוני רעננה – הפועל ר"ג/גבעתייםIBASKETBALL TV
12.221:15לאומית גבריםהפועל עפולה – אליצור אשקלוןIBASKETBALL TV