שבוע עמוס שידורים עם כמעט 60 משחקים של כדורסל ישראל כשבמוקד משחקה של נבחרת הנשים של ישראל ביום חמישי מול נבחרת שבדיה במסגרת מוקדמות היורבאסקט בנוסף – פתיחת הבית העליון והתחתון בליגת פריניב לנוער עם שני מחזורים, מחזורים בליגה הלאומית לגברים, הליגה הלאומית לנשים, ליגת העל לנערות א', ליגת העל לגברים, משחקי גביע לנוער וגביע האיגוד לנשים וגם משחקי הישראליות באירופה. לוח השידורים:
תאריך | שעה | מסגרת | משחק | שידור |
5.2 | 18:00 | ליגת העל נערות א' | הפועל מעגן מיכאל – מכבי חיפה | IBASKETBALL TV |
5.2 | 18:45 | ליגת העל נערות א' | א.ס רמה"ש – אליצור חולון | IBASKETBALL TV |
5.2 | 19:00 | ליגת העל נערות א' | עירוני נס ציונה – הפועל ראשל"צ | IBASKETBALL TV |
5.2 | 19:00 | ליגת העל נערות א' | הפועל חיפה – הפועל נצרת | אין שידור |
5.2 | 19:30 | ליגת העל נערות א' | מכבי רעננה – אקדמיית וינגייט | פייסבוק איגוד הכדורסל |
5.2 | 19:30 | ליגת העל נערות א' | עוצמה מודיעין – אס"א ירושלים | IBASKETBALL TV |
5.2 | 20:30 | ליגת העל נערות א' | מכבי הוד השרון – הפועל לב ירושלים | אין שידור |
5.2 | 21:00 | ליגת העל גברים | מכבי ת"א – הפועל ב"ש | 5SPORT |
6.2 | 18:00 | ליגת פריניב לנוער | בני הרצליה – אליצור יבנה | IBASKETBALL TV |
6.2 | 19:00 | ליגת העל גברים | בני הרצליה – עירוני נס ציונה | 5LIVE |
6.2 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | עוצמה מודיעין – מכבי אשדוד | IBASKETBALL TV |
6.2 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | מכבי פ"ת – הפועל גבעתיים | IBASKETBALL TV |
6.2 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | ע.ל.ה אור יהודה – הפועל חבל מודיעין | IBASKETBALL TV |
6.2 | 19:30 | ליגת פריניב לנוער | אליצור נתניה – הפועל עפולה | IBASKETBALL TV |
6.2 | 20:00 | ליגת פריניב לנוער | מכבי רחובות – הפועל ברנר | IBASKETBALL TV |
6.2 | 20:00 | ליגת פריניב לנוער | עירוני נהריה – מכבי הוד השרון | IBASKETBALL TV |
6.2 | 20:00 | ליגת העל גברים | הפועל גליל עליון – עירוני קרית אתא | 5LIVE |
6.2 | 20:00 | ליגת פריניב לנוער | הפועל עמק חפר – הפועל ירושלים | פייסבוק איגוד הכדורסל |
6.2 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל חיפה – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |
6.2 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל גלבוע/מעיינות – הפועל חולון | IBASKETBALL TV |
6.2 | 21:00 | ליגת פריניב לנוער | מכבי ת"א – הפועל כפ"ס | IBASKETBALL TV |
7.2 | 18:00 | ליגה לאומית גברים | מכבי חיפה – עירוני נהריה | 5PLUS |
7.2 | 18:30 | יורופקאפ | קארהו – הפועל חיפה | 5LIVE |
7.2 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל ר"ג/גבעתיים – אליצור אשקלון | IBASKETBALL TV |
7.2 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל עפולה – עירוני ר"ג | פייסבוק איגוד הכדורסל |
7.2 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | מכבי רעננה – אליצור שומרון | IBASKETBALL TV |
7.2 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל חבל מודיעין – מכבי מעלה אדומים | IBASKETBALL TV |
7.2 | 19:00 | ליגה לאומית נשים | אקדמיית וינגייט – בני יהודה | אין שידור |
7.2 | 19:30 | ליגה לאומית גברים | מכבי רחובות – מכבי ראשל"צ | IBASKETBALL TV |
7.2 | 20:00 | ליגה לאומית נשים | הפועל כאוכב – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |
7.2 | 20:00 | ליגה לאומית נשים | הפועל מג'ד אלכרום – הפועל כפ"ס | IBASKETBALL TV |
7.2 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | אליצור ת"א – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
7.2 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | אליצור יבנה – הפועל גליל עליון | IBASKETBALL TV |
7.2 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | הפועל גלבוע/מעיינות – הפועל לב ירושלים | IBASKETBALL TV |
7.2 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | הפועל לוד – הפועל עמק יזרעאל | פייסבוק איגוד הכדורסל |
7.2 | 21:00 | ליגת האלופות | הפועל ירושלים – שטרסבורג | 5SPORT |
8.2 | 17:00 | ליגת פריניב לנוער | מכבי ראשל"צ – מכבי חיפה | 5PLUS |
8.2 | 19:00 | גביע המדינה נערות א' | הפועל ראשל"צ – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
8.2 | 20:00 | יורוקאפ | הפועל ת"א – גראן קנריה | ספורט4 |
8.2 | 21:00 | ליגת האלופות | דיז'ון – הפועל חולון | 5SPORT |
9.2 | 18:00 | מוקדמות יורובאסקט נשים | ישראל – שבדיה | 5SPORT |
9.2 | 18:30 | ליגת העל נערות א' | הפועל עמק יזרעאל – אליצור נתניה | לא משודר |
9.2 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | מכבי רעננה – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
9.2 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | הפועל עפולה – עירוני נהריה | IBASKETBALL TV |
9.2 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | הפועל ברנר – מכבי פ"ת | IBASKETBALL TV |
9.2 | 19:00 | גביע המדינה לנוער | עירוני נס ציונה – הפועל ירושלים | IBASKETBALL TV |
9.2 | 19:30 | ליגת פריניב לנוער | מכבי ר"ג – אליצור נתניה | IBASKETBALL TV |
9.2 | 19:30 | ליגת פריניב לנוער | מכבי הוד השרון – הפועל חיפה | IBASKETBALL TV |
9.2 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל ת"א – עוצמה מודיעין | IBASKETBALL TV |
9.2 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | מכבי אשדוד – ע.ל.ה אור יהודה | IBASKETBALL TV |
9.2 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל חבל מודיעין – מכבי רחובות | IBASKETBALL TV |
9.2 | 21:00 | יורוליג | מכבי ת"א – הכוכב האדום בלגרד | 5SPORT |
10.2 | 12:45 | ליגה לאומית גברים | אליצור אשקלון – מכבי מעלה אדומים | 5PLUS |
10.2 | 13:00 | ליגה לאומית גברים | עירוני ר"ג – מכבי רחובות | IBASKETBALL TV |
10.2 | 13:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל עפולה – הפועל חבל מודיעין | IBASKETBALL TV |
10.2 | 13:45 | ליגה לאומית גברים | עירוני נהריה – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
11.2 | 20:00 | ליגה לאומית גברים | מכבי ראשל"צ – מכבי רעננה | פייסבוק איגוד הכדורסל |
11.2 | 20:00 | ליגה לאומית גברים | אליצור שומרון – מכבי חיפה | IBASKETBALL TV |
11.2 | 20:00 | גביע האיגוד לנשים | הפועל מג'ד אלגרום – הפועל כפ"ס | IBASKETBALL TV |
11.2 | 20:00 | גביע האיגוד לנשים | הפועל לב ירושלים – בני יהודה | IBASKETBALL TV |