חג הפסח מביא איתו את תחילת משחקי הפלייאוף בליגה הלאומית לגברים, המשך משחקי הפלייאוף בליגת העל לנשים, סיום העונה הסדירה בליגת העל לגברים, מחזור מלא במסגרת ליגת פריניב לנוער ומשחקים משמעותיים של הנציגות הישראליות באירופה. הנה לוח השידורים:
תאריך | שעה | מסגרת | משחק | שידור |
2.4 | 17:30 | גביע המדינה נערות ב' | הפועל ראשל"צ – הפועל כפ"ס (גמר) | פייסבוק איגוד הכדורסל |
2.4 | 18:00 | ליגת העל גברים | הפועל אילת – הפועל ת"א | 5SPORT |
2.4 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | עירוני נס ציונה – בני הרצליה | IBASKETBALL TV |
2.4 | 19:30 | ליגת פריניב לנוער | אליצור נתניה – הפועל חיפה | IBASKETBALL TV |
2.4 | 20:00 | ליגת העל נשים | אליצור חולון – הפועל פ"ת | IBASKETBALL TV |
2.4 | 20:00 | ליגת העל נשים | בנות הרצליה – אס"א ירושלים | IBASKETBALL TV |
2.4 | 20:30 | ליגת העל גברים | הפועל ירושלים – מכבי ת"א | 5SPORT |
3.4 | 19:00 | ליגת העל נשים | מכבי אשדוד – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
3.4 | 19:00 | ליגת העל נשים | אליצור רמלה – מכבי ר"ג | IBASKETBALL TV |
3.4 | 19:00 | ליגת העל גברים | הפועל חיפה – עירוני נס ציונה | 5STARS |
3.4 | 19:00 | ליגת העל גברים | הפועל ב"ש – הפועל גלבוע/גליל | אתר ערוץ הספורט |
3.4 | 19:00 | ליגת העל גברים | בני הרצליה – עירוני קרית אתא | 5PLUS |
3.4 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | מכבי ת"א – הפועל גלבוע/מעיינות | IBASKETBALL TV |
3.4 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | הפועל עפולה – הפועל גליל עליון | IBASKETBALL TV |
3.4 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | עוצמה מודיעין – מכבי רחובות | IBASKETBALL TV |
3.4 | 19:30 | ליגת פריניב לנוער | מכבי ר"ג – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
3.4 | 20:15 | ליגת פריניב לנוער | מכבי הוד השרון – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |
3.4 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל חולון – הפועל עמק חפר | IBASKETBALL TV |
3.4 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל עמק יזרעאל – מכבי ראשל"צ | IBASKETBALL TV |
3.4 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | מכבי אשדוד – הפועל גבעתיים | IBASKETBALL TV |
3.4 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל חבל מודיעין – הפועל ברנר | IBASKETBALL TV |
3.4 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל ת"א – מכבי פ"ת | IBASKETBALL TV |
4.4 | 19:00 | ליגה לאומית נשים | אקדמיית וינגייט – הפועל לב ירושלים | IBASKETBALL TV |
4.4 | 19:00 | ליגה לאומית נשים | מכבי רעננה – בני יהודה | פייסבוק איגוד הכדורסל |
4.4 | 19:30 | ליגה לאומית נשים | הפועל גליל עליון – הפועל כפ"ס | IBASKETBALL TV |
4.4 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | הפועל גלבוע/מעיינות – אליצור ת"א | IBASKETBALL TV |
4.4 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | הפועל כאוכב – הפועל עמק יזרעאל | IBASKETBALL TV |
4.4 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | אליצור יבנה – הפועל לוד | IBASKETBALL TV |
4.4 | 20:45 | ליגת האלופות | הפועל ירושלים – א.א.ק אתונה | 5PLUS |
4.4 | 21:00 | ליגה לאומית נשים | הפועל מדג' אלכרום – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
6.4 | 20:00 | יורוליג | ז'לגיריס קובנה – מכבי ת"א | 5SPORT |
7.4 | 13:30 | ליגה לאומית גברים | מכבי חיפה – הפועל חבל מודיעין | IBASKETBALL TV |
7.4 | 13:30 | ליגה לאומית גברים | מכבי רחובות – הפועל ר"ג/גבעתיים | IBASKETBALL TV |
7.4 | 13:30 | ליגה לאומית גברים | מכבי מעלה אדומים – אליצור שומרון | IBASKETBALL TV |
7.4 | 13:30 | ליגה לאומית גברים | אליצור אשקלון – מכבי ראשל"צ | 5PLUS |
7.4 | 13:30 | ליגה לאומית גברים | הפועל עפולה – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |
8.4 | 19:45 | ליגה לאומית גברים | מכבי ר"ג – א.ס רמה"ש | 5PLUS |
8.4 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל ירושלים – הפועל כפ"ס | IBASKETBALL TV |