השבוע לאן – מדריך המשחקים והשידורים השבועי

שבוע עמוס ביותר ממתין לנו עם לא פחות מ-44 שידורים ישיר בכל הפלטפורמות שלנו, כולל שני מחזורים מלאים בליגה הלאומית, שני מחזורים מלאים בליגת אתנה לנשים, מחזור מלא ומשחקי השלמה בליגת העל לנוער, ליגת ווינר סל, הליגה הלאומית לנשים והנציגות שלנו במסגרות האירופיות. אל תחמיצו!

לוח שידורים

תאריךשעהמסגרתמשחקערוץ משדר
4.418:00ליגת על נשיםבנות הרצליה – מכבי ר"גספורט5+
4.419:45ליגת על גבריםעירוני נהריה – הפועל חולוןספורט5+
4.421:05יורוליגמכבי ת"א – וילרבאןספורט5
5.416:00ליגת העל לנוערהפועל עמק חפר – מכבי אסי חיפהספורט5+
5.417:00ליגת העל לנועראליצור יבנה – הפועל ברנרערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
5.418:30ליגת העל לנוערמכבי ת"א – הפועל ירושליםערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
5.418:30ליגת העל לנוערהפועל כפ"ס – מכבי זכרון יעקבערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
5.419:00ליגת העל לנוערא.ס רמה"ש – הפועל עמק יזרעאלערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
5.419:00ליגת על גבריםהפועל אילת – הפועל ת"אספורט5 LIVE
5.419:00ליגת העל לנוערהפועל חולון – מכבי ראשל"צערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
5.419:20ליגת על גבריםהפועל חיפה – מכבי חיפהספורט5
5.420:00ליגת העל לנוערהפועל גליל עליון – מכבי רעננהערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
5.420:00ליגת על גבריםבני הרצליה – הפועל ב"שספורט5 STARS
5.420:30ליגת העל לנוערע.ל.ה יהוד – הפועל ב"שדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
5.420:30ליגת העל לנוערהפועל גלבוע/מעיינות – אליצור עירוני נתניהערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
5.420:30ליגת העל לנוערהפועל ת"א – עירוני נס ציונהערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
5.420:30ליגת העל לנוערהפועל נהריה – מכבי פ"תערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
5.421:15ליגת על גבריםעירוני נס ציונה – הפועל ירושליםספורט5
6.418:00יורוליגמכבי ת"א – חימקי מוסקבהספורט5
6.418:30ליגת העל לנוערעוצמה מודיעין – מכבי רחובותערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
6.419:00לאומית גבריםמכבי אשדוד – אליצור קרית אתאערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
6.419:00לאומית גבריםעירוני ר"ג – א.ס רמה"שערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
6.419:00לאומית גבריםמכבי קרית מוצקין – הפועל ר"ג/גבעתייםערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
6.419:30לאומית גבריםהפועל חבל מודיעין – מכבי הוד השרוןערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
6.419:30לאומית גבריםעירוני רעננה – הפועל גליל עליוןדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
6.419:30לאומית גבריםאליצור נתניה – הפועל עפולהערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
6.419:30ליגת האלופותהפועל חולון – טופאש בורסהספורט5+ LIVE
6.420:30לאומית נשיםאליצור נתניה – אקדמיית ווינגייטערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל
8.420:00לאומית גבריםעירוני רעננה – הפועל עפולהערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
8.420:00ליגת העל לנוערמכבי פ"ת – הפועל עמק יזרעאלערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
8.420:00ליגת העל לנועראליצור יבנה – הפועל ב"שערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
8.420:25ליגת על גבריםמכבי חיפה – עירוני נס ציונהספורט5+ STARS
8.420:30ליגת העל לנוערמכבי זכרון יעקב – הפועל גלבוע/מעיינותערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
8.421:05ליגת על גבריםמכבי ראשל"צ – הפועל ירושליםספורט5
9.414:00ליגת העל לנוערמכבי ת"א – הפועל ת"אספורט5+
9.415:00לאומית גבריםא.ס רמה"ש – הפועל עכודף הפייסבוק של איגוד הכדורסל
9.415:00לאומית גבריםהפועל ר"ג/גבעתיים – מכבי אשדודערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
9.415:00לאומית גבריםאליצור קרית אתא – אליצור נתניהערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
9.415:00לאומית גבריםאליצור אשקלון – מכבי קרית מוצקיןערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
9.415:00לאומית גבריםמכבי הוד השרון – אליצור יבנהערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
9.415:00לאומית גבריםהפועל גליל עליון – הפועל חבל מודיעיןערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל
9.420:00יורוליגזניט סנט פטרסבורג – מכבי ת"אספורט5
10.420:30ליגת על גבריםהפועל ב"ש – הפועל חיפהספורט5
10.421:15לאומית גבריםעירוני רעננה – עירוני ר"גספורט5+

השבוע לאן?

יום ראשון

המחזור השלישי בליגת אתנה ווינר לנשים יפתח הערב עם משחק אחד בבית העליון בו יארחו בנות הרצליה את מכבי ר"ג בשעה 18:00, שידור ישיר בערוץ ספורט5+.

בליגת ווינר סל יתקיים משחק אחד במסגרת המחזור ה-22, עירוני נהריה תארח את הפועל חולון בשעה 19:45, שידור ישיר בערוץ ספורט5+.

במסגרת היורוליג יערך משחק השלמה, מכבי ת"א תארח בשעה 21:05 את וילרבאן הצרפתית. שידור ישיר בספורט5.

יום שני

יתר משחקי המחזור השלישי בליגת אתנה ווינר לנשים יערכו ביום שני בשעה 19:00:
בית עליון:
מכבי אשדוד – אליצור רמלה
אליצור חולון – מכבי חיפה
בית תחתון:
הפועל ראשל"צ – א.ס רמה"ש
מכבי רעננה – הפועל פ"ת

המחזור ה-9 בליגת העל לנוער יפתח ביום שני עם 11 משחקים, כולם בשידור ישיר בפלטפורמות השונות שלנו. בשעה 16:00 תארח הפועל עמק חפר את מכבי אסי חיפה למשחק המרכזי בין שתי הקבוצות הטובות ביותר במחוז הצפון, שידור ישיר בערוץ ספורט5+. המשחק בין ע.ל.ה יהוד שתארח את הפועל ב"ש ישודר בדף הפייסבוק שלנו בשעה 20:30. כל יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל באתר האינטרנט:
17:00 – אליצור יבנה – הפועל ברנר
18:30 – מכבי ת"א – הפועל ירושלים
18:30 – הפועל כפ"ס – מכבי זכרון יעקב
19:00 – א.ס רמה"ש – הפועל עמק יזרעאל
19:00 – הפועל חולון – מכבי ראשל"צ
20:00 – הפועל גליל עליון – מכבי רעננה
20:30 – הפועל גלבוע/מעיינות – אליצור עירוני נתניה
20:30 – הפועל ת"א – עירוני נס ציונה
20:30 – הפועל נהריה – מכבי פ"ת

ארבעה משחקים יתקיימו במסגרת ליגת ווינר סל:
19:00 – הפועל אילת – הפועל ת"א (ספורט5+ LIVE)
19:20 – הפועל חיפה – מכבי חיפה (ספורט5)
20:00 – בני הרצליה – הפועל ב"ש (ספורט5 STARS)
21:15 – עירוני נס ציונה – הפועל ירושלים (ספורט5)

יום שלישי

שבעה משחקים יתקיימו בליגה הלאומית, שישה מהם במסגרת המחזור ה-30 ועוד משחק השלמה אחד מהמחזור השלישי. המשחק בין עירוני רעננה להפועל גליל עליון יחל בשעה 19:30 וישודר בדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל. יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל באתר:
19:00 – מכבי אשדוד – אליצור קרית אתא (מחזור 3)
19:00 – עירוני ר"ג – א.ס רמה"ש
19:00 – הפועל עכו/מטה אשר – אליצור אשקלון (אין שידור)
19:00 – מכבי קרית מוצקין – הפועל ר"ג/גבעתיים
19:30 – הפועל חבל מודיעין – מכבי הוד השרון
19:30 – אליצור נתניה – הפועל עפולה

במסגרת ליגת העל לנוער, המחזור התשיעי, יתקיים המשחק האחרון כשעוצמה מודיעין תארח את מכבי רחובות בשעה 18:30, שידור ישיר בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל.

במסגרת הליגה הלאומית לנשים תארח אליצור נתניה את אקדמיית וינגייט בשעה 20:30, שידור ישיר בערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל.

הפועל חולון שכבר הבטיחה את מקומה בפיינל 8 של ליגת האלופות של פיב"א תארח למשחק לפרוטוקול בלבד את טופאש בורסה הטורקית בשעה 19:30. שידור ישיר בספורט5+ LIVE.

במסגרת היורוליג יערך משחק השלמה, מכבי ת"א תארח בשעה 18:00 את חימקי מוסקבה. שידור ישיר בספורט5.

יום חמישי

המחזור הרביעי בליגת אתנה ווינר סל יתקיים במלואו עם משחקי הבית העליון והתחתון, כולם בשעה 20:00:
בית עליון:
אליצור רמלה – בנות הרצליה
אליצור חולון – מכבי אשדוד
מכבי חיפה – מכבי ר"ג
בית תחתון:
א.ס רמה"ש – הפועל פ"ת
מכבי רעננה – הפועל ראשל"צ

משחק השלמה אחד יתקיים בליגה הלאומית מהמחזור ה-24, מכבי רעננה תארח את הפועל עפולה בשעה 20:00, שידור ישיר בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל.

שלושה משחקי השלמה יתקיימו במסגרת ליגת העל לנוער. בשעה 20:00 תארח מכבי פ"ת את הפועל עמק יזרעאל במסגרת המחזור ה-1, בשעה 20:00 תארח אליצור יבנה את הפועל ב"ש במסגרת המחזור ה-7 ובשעה 20:30 תארח מכבי זכרון יעקב את הפועל גלבוע/מעיינות במסגרת המחזור ה-10 שימשך בשבוע הבא. שלושת המשחקים בשידור ישיר בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל.

שני משחקים יתקיימו במסגרת ליגת ווינר סל, בשעה 20:25 תארח מכבי חיפה את עירוני נס ציונה במחזור ה-24, שידור ישיר בספורט5 STARS. בשעה 21:05 תארח מכבי ראשל"צ את הפועל ירושלים במחזור ה-25, שידור ישיר בספורט5.

יום שישי

שישה משחקים במסגרת המחזור השני בליגה הלאומית יתקיימו בצהרי יום שישי, כל המשחקים יחל בשעה 15:00 וכולם ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל. המשחק בין א.ס רמה"ש לבין הפועל עכו/מטה אשר ישודר במקביל גם בדף הפייסבוק שלנו. יתר המשחקים:
הפועל ר"ג/גבעתיים – מכבי אשדוד
אליצור קרית אתא – אליצור נתניה
אליצור אשקלון – מכבי קרית מוצקין
מכבי הוד השרון – אליצור יבנה
הפועל גליל עליון – הפועל חבל מודיעין

משחק השלמה אחד מהמחזור ה-7 בליגת העל לנוער יתקיים ביום שישי בשעה 14:00 כאשר מכבי ת"א תארח את הפועל ת"א לדרבי שישודר בערוץ ספורט5+.

במסגרת היורוליג יערך יתקיים המשחק האחרון העונה של מכבי ת"א, שתתארח בסנט פטרסבורג אצל זניט. שידור ישיר בספורט5 החל מהשעה 20:00.

שבת

המשחק המרכזי של המחזור ה-2 בליגה הלאומית ינעל את המחזור, מכבי רעננה תארח את עירוני ר"ג בשעה 21:15, שידור ישיר בערוץ ספורט5+.

משחק אחד יתקיים במסגרת ליגת ווינר סל, הפועל חיפה תתארח אצל הפועל ב"ש בשעה 20:30, שידור ישיר בספורט5.