השלמות בארצית: נצחון לגלבוע על הבאזר

הפועל גלבוע ברוש חזרה ממגידו עם ניצחון על הבאזר. כפר יונה ממשיכה להסתבך בתחתית. בדרום: שוהם עשתה חיים קישם ליבנה, אשדוד ורמלה משיגות ניצחון תשיעי ומשפרות עמדות לקראת הכרעות הכניסה לפלייאוף.

מאת: אלירן כהן
צילום: מכבי אשדוד צבר

חמישה משחקי השלמה נערכו אמש (רביעי) בליגה הארצית.

בדרום – במסגרת משחק השלמה למחזור ה- 14 גברה אליצור רמלה על הפועל לוד – 87:09, והנחילה לה הפסד שני תוך ארבעה ימים (הפסידה לשוהם בתחילת השבוע) שחוזר ומסבך אותה בקרבות התחתית. במאזנן של לוד, נחל שורק ושוהם 7 נצחונות כ״א והן נאבקות על הבריחה מהמקום ה- 11 שמוביל למשחקי המבחנים וכמובן מהמקום ה- 12 שמוביל לירידת ליגה ישירה (שם ממוקמת כרגע אליצור פ״ת. / גבעתיים עם 4 נצחונות בלבד). עמית בן דהן הוביל את המנצחים עם 31 נק׳. דין אליעזר הוסיף 22.

במסגרת משחק השלמה למחזור ה- 16 גברה אליצור יבנה בחוץ על מכבי שהם 82:87. יבנה שניה בטבלת הליגה רק למכבי רחובות, לה הפסידה פעמיים העונה, כשבמאזן של שתיהן 2 הפסדים בלבד העונה. גרנט גרינברג הוליך את המנצחים עם 24 נק׳. איתי קרביוב הוסיף 22. במשחק השלמה למחזור ה- 17 גברה מכבי אשדוד צבר בביתה על הפועל כפר קאסם, 70:82.

בצפון – בתום דרמה גדולה, הפועל גלבוע ברוש הוסיפה למאזנה ניצחון שני השבוע, כשבמסגרת משחק השלמה למחזור ה- 16 גברה ב״מבצר״ במשמר העמק על הפועל מגידו 87:89, מסל ניצחון של דניאל גואטה, ממש בשניות הסיום. אייל ונדל קלע 19 נק׳ למנצחים, דניאל גואטה הוסיף 18 משלו. אליצור שומרון גברה בחוץ על בי״ר כפר יונה, 70:78 ושמרה על מקומה ברביעייה הראשונה, אליו לוטשות עיניים גם גלבוע ברוש ומגידו.