6
ספר המשחקים לעונת 2020-2021 פורסם וניתן ללחוץ כאן ולפתוח אותו | המוזאון ההיסטורי של הכדורסל הישראלי לדורותיו פתוח לקהל הרחב מדי יום בין 9-12. לתאום עם מנשה הרמן 0522545324 |

לוח משחקי הליגה הלאומית פורסם

לוח משחקי הליגה הלאומית פורסם

מחזור ראשון:
עירוני ר”ג-עירוני קרית אתא
אליצור יבנה-הפועל ר”ג/גבעתיים
הפועל מגדל העמק-אליצור אשקלון
מכבי הוד”ש-הפועל גלבוע/גליל
הפועל ב”ש-א.ס רמה”ש
מכבי רעננה-הפועל כפ”ס
הפועל עפולה-הפועל גליל עליון

מחזור 2:
אליצור אשקלון-גליל עליון
עירוני קרית אתא-הפועל עפולה
א.ס רמה”ש-עירוני ר”ג
הפועל כפ”ס-הפועל ב”ש
הפועל גלבוע/גליל-מכבי רעננה
הפועל ר”ג/גבעתיים-מכבי הוד”ש
הפועל מגדל העמק-אליצור יבנה

מחזור 3:
אליצור יבנה-אליצור אשקלון
מכבי הוד”ש-הפועל מגדל העמק
מכבי רעננה-הפועל ר”ג/גבעתיים
הפועל ב”ש-הפועל גלבוע/גליל
עירוני ר”ג-הפועל כפ”ס
הפועל עפולה-א.ס רמה”ש
גליל עליון-עירוני קרית אתא

מחזור 4:
אליצור אשקלון-עירוני קרית אתא
א.ס רמה”ש-גליל עליון
הפועל כפ”ס-הפועל עפולה
הפועל גלבוע/גליל-עירוני ר”ג
הפועל ר”ג/גבעתיים-הפועל ב”ש
הפועל מגדל העמק-מכבי רעננה
אליצור יבנה-מכבי הוד”ש

מחזור 5:
מכבי הוד”ש-אליצור אשקלון
מכבי רעננה-אליצור יבנה
הפועל ב”ש-הפועל מגדל העמק
עירוני ר”ג-הפועל ר”ג/גבעתיים
הפועל עפולה-הפועל גלבוע/גליל
גליל עליון-הפועל כפ”ס
עירוני קרית אתא-א.ס רמה”ש

מחזור 6:
א.ס רמה”ש-אליצור אשקלון
הפועל כפ”ס-עירוני קרית אתא
הפועל גלבוע/גליל-גליל עליון
הפועל ר”ג/גבעתיים-הפועל עפולה
הפועל מגדל העמק-עירוני ר”ג
אליצור יבנה-הפועל ב”ש
מכבי הוד”ש-מכבי רעננה

מחזור 7:
מכבי רעננה-אליצור אשקלון
הפועל ב”ש-מכבי הוד”ש
עירוני ר”ג-אליצור יבנה
הפועל עפולה-הפועל מגדל העמק
גליל עליון-הפועל ר”ג/גבעתיים
עירוני קרית אתא-הפועל גלבוע/גליל
א.ס רמה”ש-הפועל כפ”ס

מחזור 8:
אליצור אשקלון-הפועל כפ”ס
הפועל גלבוע/גליל-א.ס רמה”ש
הפועל ר”ג/גבעתיים-עירוני קרית אתא
הפועל מגד העמק-גליל עליון
אליצור יבנה-הפועל עפולה
מכבי הוד”ש-עירוני ר”ג
מכבי רעננה-הפועל ב”ש

מחזור 9:
הפועל ב”ש-אליצור אשקלון
עירוני ר”ג-מכבי רעננה
הפועל עפולה-מכבי הוד”ש
גליל עליון-אליצור יבנה
עירוני קרית אתא-הפועל מגדל העמק
א.ס רמה”ש-הפועל ר”ג/גבעתיים
הפועל כפ”ס-הפועל גליל/גלבוע

מחזור 10:
אליצור אשקלון-הפועל גלבוע/גליל
הפועל ר”ג/גבעתיים-הפועל כפ”ס
הפועל מגדל העמק-א.ס רמה”ש
אליצור יבנה-עירוני קרית את
מכבי הוד”ש-גליל עליון
מכבי רעננה-הפועל עפולה
הפועל ב”ש-עירוני ר”ג

מחזור 11:
עירוני ר”ג-אליצור אשקלון
הפועל עפולה-הפועל ב”ש
גליל עליון-מכבי רעננה
עירוני קרית אתא-מכבי הוד”ש
א.ס רמה”ש-אליצור יבנה
הפועל כפ”ס-הפועל מגדל העמק
הפועל גלבוע/גליל-הפועל ר”ג/גבעתיים

מחזור 12:
אליצור אשקלון-הפועל ר”ג/גבעתיים
הפועל מגדל העמק-הפועל גלבוע/גקליל
אליצור יבנה-הפועל כפ”ס
מכבי הוד”ש-א.ס רמה”ש
מכבי רעננה-עירוני קרית אתא
הפועל ב”ש-גליל עליון
עירוני ר”ג-הפועל עפולה

מחזור 13:
הפועל עפולה-אליצור אשקלון
גליל עליון-עירוני ר”ג
עירוני קרית אתא-הפועל ב”ש
א.ס רמה”ש-מכבי רעננה
הפועל כפ”ס-מכבי הוד”ש
הפועל גלבוע/גליל-אליצור יבנה
הפועל ר”ג/גבעתיים-הפועל מגדל העמק

הליגה הסדירה תסתיים ב-12.4.16.

גם הגרלת הסיבוב הראשון של גביע המדינה (7.10) נערכה. כידוע, קבוצות הליגה הלאומית יארחו את קבוצות ליגת העל. משחקי שמינית הגמר יערכו ב-23 לדצמבר

ההגרלה המלאה:
גלבוע/גליל – רמת השרון
הפועל מגדל העמק- אליצור אשקלון
עירוני רמת גן – מכבי הוד השרון
הפועל כפר סבא – הפועל באר שבע
מכבי רעננה – עירוני נהריה
אליצור יבנה – עירוני נס ציונה
אליצור קרית אתא – מכבי אשדוד
הפועל עפולה – בני הרצליה
הפועל רמת גן/גבעתיים – הפועל חולון
הפועל גליל עליון – מכבי קרית גת

מכבי ת”א, הפועל ת”א, מכבי ראשל”צ, הפועל אילת, מכבי חיפה והפועל ירושלים העפילו לסיבוב שמינית הגמר.