גביע האיגוד ליגה ב

גביע האיגוד ליגה ב

משחקים גביע קבוצות

משחקים

תאריךשעהמארחתאורחתתוצאות
Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Round 6
הפועל מבשרת ציון י-ם     
 
הפועל מ.יהודה הרטוב
 
אליצור ירושלים
 הפועל מ.יהודה הרטוב
אליצור פתח תקוה 
 
אליצור ג.עציון/אפרת
 
ביתר ת"א/נוה אליעזר
 הפועל גלבוע/מ.ותיקים
הפועל רמת הנגב 
 
הפועל מבשרת ציון י-ם
 
הפועל אשכול
 אליצור ג.עציון/אפרת
הפועל נשר 
 
אליצור ירושלים
 
הפועל גליל תבור
 הפועל מ.א מגידו
מ.ס. אבן יהודה 
 
אליצור פתח תקוה
 
מכבי הוד השרון
 הפועל מבשרת ציון י-ם
הפועל לכיש 
 
ביתר ת"א/נוה אליעזר
 
הפועל שער הנגב
 אולימפי יאפא
מכבי גדרה נחום 
 
הפועל רמת הנגב
 
הפועל גדרות
 אליצור ירושלים
הפועל גלבוע/מ.ותיקים 
 
הפועל אשכול
 
אולימפי יאפא
 הפועל גן רווה
ע.ל.ה אור יהודה 
 
הפועל נשר
 
הפועל אזור
 אליצור פתח תקוה
מכבי קדימה צורן 
 
הפועל גליל תבור
 
הפועל השרון שפיים
 ע.ל.ה אור יהודה
אליצור ע.נתניה מזרח 
 
מ.ס. אבן יהודה
 
הפועל פרדיס
 ביתר ת"א/נוה אליעזר
הפועל מ.א מגידו 
 
מכבי הוד השרון
 
מכבי פרדס חנה
 מכבי פרדס חנה
הפועל גבעתיים אלון 
 
הפועל לכיש
 
אליצור רחובות
 הפועל רמת הנגב
הפועל גן רווה 
 
הפועל שער הנגב
 
הפועל גזר/שעלבים
 הפועל אזור
ע.ל.ה יהוד 
 
מכבי גדרה נחום
 
מכבי חולון
 הפועל אשכול
הפועל מ.יהודה הרטוב 
 
הפועל גדרות
 
אליצור ג.עציון/אפרת
 
הפועל ג.מ תל יוסף
15-11-2020
21:00
הפועל גלבוע/מ.ותיקים
 
הפועל נצרת אורטודוקס
 הפועל נשר
הפועל מבשרת ציון י-ם 
 
אולימפי יאפא
 
אליצור ירושלים
 מכבי קדימה צורן
אליצור פתח תקוה 
 
ע.ל.ה אור יהודה
 
ביתר ת"א/נוה אליעזר
 הפועל גליל תבור
הפועל רמת הנגב 
 
הפועל אזור
 
הפועל אשכול
 הפועל גבעתיים אלון
הפועל נשר 
 
מכבי קדימה צורן
 
הפועל גליל תבור
 מ.ס. אבן יהודה
מ.ס. אבן יהודה 
 
הפועל השרון שפיים
 
מכבי הוד השרון
 הפועל השרון שפיים
הפועל לכיש 
 
אליצור ע.נתניה מזרח
 
הפועל שער הנגב
 מכבי הוד השרון
מכבי גדרה נחום 
 
הפועל פרדיס
 
הפועל גדרות
 הפועל גזר/שעלבים
הפועל גלבוע/מ.ותיקים 
 
הפועל מ.א מגידו
 
אולימפי יאפא
 הפועל לכיש
ע.ל.ה אור יהודה 
 
מכבי פרדס חנה
 
הפועל אזור
 אליצור ע.נתניה מזרח
מכבי קדימה צורן 
 
הפועל גבעתיים אלון
 
הפועל השרון שפיים
 הפועל שער הנגב
אליצור ע.נתניה מזרח 
 
אליצור רחובות
 
הפועל פרדיס
 אליצור רחובות
הפועל מ.א מגידו 
 
הפועל גן רווה
 
מכבי פרדס חנה
 מכבי גדרה נחום
הפועל גבעתיים אלון 
 
הפועל גזר/שעלבים
 
אליצור רחובות
 הפועל פרדיס
הפועל גן רווה 
 
ע.ל.ה יהוד
 
הפועל גזר/שעלבים
 הפועל גדרות
ע.ל.ה יהוד 
 
מכבי חולון
 
מכבי חולון
דילוג לתוכן