גביע המדינה לנערים ב

גביע המדינה לנערים ב

משחקים גביע קבוצות

משחקים

תאריךשעהמארחתאורחתתוצאות
Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Round 6
מכבי בליך ר"ג     
 
מכבי פתח תקוה יותם
 
א.ס. רמת השרון אריק
 הפועל אור עקיבא
מכבי פתח תקוה יותם 
 
עירוני קרית אונו
 
עירוני קרית אונו
 הפועל גליל תבור
הפועל ר"ג גבעתיים 
 
הפועל ר"ג גבעתיים
 
מכבי ראשל"צ ורד
 מכבי חדרה יורם
עצמה מודיעין 
 
מכבי ראשל"צ ורד
 
אליצור אהרון יבנה
 הפועל נס ציונה חצב
הפועל ל.ח.חוף השרון 
 
עצמה מודיעין
 
אליצור ע.נתניה מרכז
 מכבי קרית מוצקין
אליצור ג.עציון אפרת 
 
אליצור אהרון יבנה
 
הפועל אמנון ירושלים
 הפועל עמק יזרעאל
ע.ל.ה אור יהודה 
 
הפועל ל.ח.חוף השרון
 
מכבי שקד ראשל"צ
 מכבי חיפה כרמל
מכבי חיפה 
 
אליצור ע.נתניה מרכז
 
הפועל מטה אשר
 מכבי זכרון יעקב
הפועל תל אביב 
 
אליצור ג.עציון אפרת
 
הפועל כפר סבא ברוש
 מכבי אשדוד רתמים
הפועל נס ציונה חצב 
 
הפועל אמנון ירושלים
 
הפועל רן חולון
 הפועל מבועים/מרחבים
מכבי הוד השרון 
 
ע.ל.ה אור יהודה
 
מ.ס. אבן יהודה
 אליצור יבנה גבריאל
מכבי זכרון יעקב 
 
מכבי שקד ראשל"צ
 
הפועל קרית טבעון
 הפועל רן חולון
בני הרצליה 
 
מכבי חיפה
 
הפועל ת"א/אוסישקין
 הפועל נצר סירני
אליצור ירושלים 
 
הפועל מטה אשר
 
ע.ל.ה הרי ירושלים
 הפועל אילת פטקום
מכבי תל אביב 
 
הפועל תל אביב
 
עצמה מודיעין מגינים
 מכבי שלומי רחובות
הפועל עמק חפר 
 
הפועל כפר סבא ברוש
 
הפועל חוף הכרמל
 
הפועל אשכול
 
הפועל נס ציונה חצב
 
הפועל באר שבע/עומר
 הפועל גליל עליון צפת
הפועל אור עקיבא 
 
הפועל רן חולון
 
מכבי חדרה יורם
 עירוני ראש העין
מכבי גני תקווה 
04-11-2020
19:00
מכבי הוד השרון
 
מכבי אשדוד
 הפועל גלבוע/מעיינות
מכבי קרית מוצקין 
 
מ.ס. אבן יהודה
 
מכבי חיפה כרמל
 מכבי הוד השרון
מכבי אשדוד רתמים 
 
מכבי זכרון יעקב
 
אליצור יבנה גבריאל
 הפועל מטה יהודה
הפועל נצר סירני 
 
הפועל קרית טבעון
 
מכבי שלומי רחובות
 הפועל ל.ח. לב השרון
הפועל גליל עליון צפת 
 
בני הרצליה
 
הפועל גלבוע/מעיינות
 הפועל ברנר
אליצור רחובות 
04-11-2020
20:00
הפועל ת"א/אוסישקין
 
הפועל נס ציונה חרוב
 הפועל קרית טבעון
הפועל מטה יהודה 
 
אליצור ירושלים
 
הפועל ברנר
 עצמה כפר ורדים
עצמה כפר ורדים 
 
ע.ל.ה הרי ירושלים
 
אליצור קרית אתא
 עירוני ראש העין
הפועל נשר 
04-11-2020
19:30
מכבי תל אביב
 
הפועל מגידו
 אליצור קרית אתא
מכבי גני תקווה לידר 
 
עצמה מודיעין מגינים
 
מכבי רעננה
 מ.ס. אבן יהודה
הפועל גליל תבור 
 
הפועל עמק חפר
 
הפועל עמק יזרעאל
 מכבי גני תקווה לידר
הפועל מבועים/מרחבים 
 
הפועל חוף הכרמל
 
הפועל אילת פטקום
 הפועל ל.ח. לב השרון
עירוני ראש העין 
 
הפועל אשכול
 
הפועל ל.ח. לב השרון
 מכבי רעננה
מכבי בליך ר"ג 
 
הפועל באר שבע/עומר
 
א.ס. רמת השרון אריק
דילוג לתוכן