גביע המדינה לילדים

גביע המדינה לילדים

משחקים גביע

משחקים

תאריךשעהמארחתאורחתתוצאות
Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Round 6 Round 7
הפועל ר"ג גבעתיים      
09-11-2020
19:00
 
 
מכבי פ"ת עצמאות
  
מכבי קדימה צורן 
09-11-2020
18:30
 
 
מכבי בקה
  
א.ס. רמת השרון תות 
09-11-2020
19:00
 
 
אליצור ע.נתניה עמוס
  
מכבי רמת גן 
09-11-2020
19:00
 
 
מכבי גני תקוה
  
הפועל כ.סבא אגוז 
09-11-2020
19:00
 
 
מכבי זכרון יעקב
  
מכבי חיפה איתי 
09-11-2020
19:00
 
 
הפועל קרית טבעון
  
הפועל נהריה 
09-11-2020
18:30
 
 
אליצור קרית אתא
  
הפועל מ-י צור הדסה 
09-11-2020
17:30
 
 
הפועל ירושלים עידן
  
בני הרצליה דרור 
09-11-2020
19:00
 
 
עירוני ראש העין
  
מכבי יגאל ת"א 
09-11-2020
19:00
 
 
מכבי הוד השרון
  
מ.ס. אבן יהודה 
09-11-2020
19:00
 
 
הפועל ל.ח. חוף השרון
  
אליצור יבנה שמשון 
09-11-2020
17:00
 
 
הפועל נ.ציונה גפן
  
עירוני קרית אונו 
09-11-2020
18:30
 
 
הפועל תל אביב
  
מכבי קרית מוצקין 
09-11-2020
17:30
 
 
הפועל יזרעאל מגדל
  
מכבי פתח תקוה 
09-11-2020
19:00
 
 
ע.ל.ה אור יהודה
  
אליצור ירושלים 
09-11-2020
19:00
 
 
אליצור גוש עציון
  
הפועל חולון נריה 
09-11-2020
17:00
 
 
בני הרצליה רוני
  
מכבי רעננה 
09-11-2020
18:30
 
 
מכבי חדרה נח
  
מכבי פרדס חנה 
09-11-2020
17:30
 
 
הפועל עמק חפר
  
מכבי גדרה 
09-11-2020
19:00
 
 
הפועל ירושלים מרכז
  
הפועל גלבוע מעיינות 
09-11-2020
19:00
 
 
מכבי כרמיאל עירוני
  
בית"ר אחוזה בן חמו 
09-11-2020
19:00
 
 
הפועל מטה אשר
  
מכבי אשדוד 
09-11-2020
17:30
 
 
אליצור יבנה שלמה
  
הפועל אילת 
09-11-2020
18:00
 
 
הפועל באר שבע/עומר
  
מכבי בית דגן 
09-11-2020
19:00
 
 
מכבי ראשל'צ אלון
  
הפועל ח.השרון אריות 
09-11-2020
19:00
 
 
הפועל בנימינה/ פינקי
  
עצמה כפר ורדים 
09-11-2020
17:30
 
 
הפועל גליל חולתא
  
ע.ל.ה הרי ירושלים 
09-11-2020
17:30
 
 
אליצור ג. עציון אפרת
  
הפועל מטה אשר כזיב 
09-11-2020
18:00
 
 
הפועל יזרעאל גבת
  
הפועל רמת נגב 
09-11-2020
17:00
 
 
הפועל באר טוביה כנות
  
אליצור רחובות 
09-11-2020
17:30
 
 
מכבי רחובות חיים
  
מכבי מודיעין מכבים 
09-11-2020
18:30
 
 
הפועל מטה יהודה
 
הפועל נצר סירני
09-11-2020
18:30
 
 
מכבי ראשלצ דקל
  
הפועל מטה אשר גליל 
09-11-2020
18:00
 
 
הפועל גליל תבור
  
הפועל מ.י – נחושה 
09-11-2020
19:00
 
 
הפועל ירושלים מ.ציון
  
אליצור לוד 
09-11-2020
19:00
 
 
עצמה מודיעין
  
מכבי רחובות 
09-11-2020
19:00
 
 
עצמה מודיעין מגינים
  
הפועל מבועים/מרחבים 
09-11-2020
18:30
 
 
הפועל ברנר
  
מכבי גני תקווה לידר 
09-11-2020
19:00
 
 
מכבי תל אביב
  
מכבי עירוני רחובות 
09-11-2020
19:00
 
 
הפועל נ.ציונה ורד
  
הפועל שער הנגב 
09-11-2020
17:30
 
 
מכבי אשדוד רתמים
  
הפועל לב השרון דרור 
09-11-2020
19:00
 
 
הפועל מודיעין אורנים
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
דילוג לתוכן