מהפכת השידורים של איגוד הכדורסל יוצאת לדרך

אחרי קיץ לא פשוט הכדורסל חוזר ואיתו אנחנו חושפים את מהפכת השידורים שלנו, שתתנהל במספר מוקדים. לראשונה בתולדות הכדורסל הישראלי, מדי שבוע, ישודרו בשידור ישיר כל משחקי הליגה הלאומית לגברים, כל משחקי ליגת העל לנוער, משחק מהליגה הלאומית לנשים ומשחק נוסף מהליגה מליגת העל לנערות א'.

לחצו כאן לערוץ הטלויזיה החדש של איגוד הכדורסל

לחצו כאן לערוץ היוטיוב החדש של איגוד הכדורסל

אחרי שלפני מספר שבועות השקנו את אתר איגוד הכדורסל החדש, החל ממחר, יום שלישי, האתר הזה יהפוך לחגיגה של שידורים ישירים. באמצעות חברת פיקסלוט, כל משחקי המחזור הראשון של הליגה הלאומית לגברים, פרט למשחק בין הפועל עפולה לאליצור אשקלון איתו, שישודר בערוץ הספורט, יועברו בשידור ישיר אצלנו באתר וכל אחד מכם יוכל לבחור באיזה משחק לצפות בשידור ישיר ומלא וכך זה יהיה מדי שבוע ועד המחזור האחרון של העונה. לצערנו בשל העובדה שמכבי קרית מוצקין לא יכולה לעבור בשלב זה לאולמה החדש, לא נוכל לשדר מהאולם הישן בשידור חי.

שיתוף הפעולה בין איגוד הכדורסל לפיקסלוט, יחשוף גם את ליגת העל לנוער באותה המתכונת, כאשר כל המשחקים בליגה זו ישודרו. כך כל אחד יוכל לראות את שחקני העתיד של ישראל ואת הקבוצה האהודה עליו, בטח בימים אלו ימי משבר הקורונה, כשהמשחקים נערכים בדלתיים סגורות.

באמצעות 'בנוביץ' תקשורת', נשדר מדי שבוע משחק אחד בשידור ישיר ומלא, מהליגה הלאומית לנשים ועוד משחק אחד מליגת העל לנערות א', שם משחקות שחקניות העתיד של ישראל. כל המשחקים שישודרו בליגות אלו, יהיו עם שדר ופרשן.

חגיגת השידורים האלו מתווספת לשידורים מטורנירי 3X3 של הליגות הלאומית לנשים ולגברים, כשכבר ביום רביעי הקרוב יתקיים שידור נוסף מהטורניר לנשים בשעה 16:00. כל המשחקים האלו יועברו גם בערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל.

בנוסף לערוץ הטלוויזיה של אתר איגוד הכדורסל בו ישודרו כל משחקי הליגה הלאומית וליגת העל לנוער, הקמנו את ערוץ היוטיוב שלנו מחדש ושידרגנו אותו. בערוץ זה יועברו השידורים של 'בנוביץ' תקשורת' מהליגה הלאומית לנשים וליגת העל לנערות א' וכמובן תוכלו ליהנות שם מעוד אין ספור סרטונים ומהתוכן העשיר של איגוד הכדורסל, אם זה המשחקים המלאים בליגת העל לנשים, המשחקים המלאים במסגרת גביע המדינה, כל התוכן המצולם של נבחרות ישראל בכל הגילאים, תקצירים, ראיונות, כתבות וגם התכנית השבועית "המגזין הלאומי" שתכין אתכם לכל מחזור בליגה הלאומית.

כבר בשבוע הבא תוכלו לראות אצלנו באתר, ראיונות בלעדיים של שחקני נבחרת ישראל מה'בועה' בולנסיה, שם תפגוש הנבחרת את ספרד ופולין במסגרת מוקדמות אליפות אירופה.

לחצו כאן לערוץ הטלויזיה החדש של איגוד הכדורסל

לחצו כאן לערוץ היוטיוב החדש של איגוד הכדורסל

לסיכום:

ליגה לאומית לגברים – המשחק המרכזי ישודר בערוץ הספורט, משחק נוסף ישודר בעמוד הפייסבוק של איגוד הכדורסל, כל יתר המשחקים (כולל המשחק שישודר בפייסבוק) ישודרו בערוץ הטלוויזיה שלנו באתר איגוד הכדורסל.
ליגת העל לנוער – כל המשחקים ישודרו בערוץ הטלוויזיה שלנו באתר איגוד הכדורסל ומשחקים נוספים יועברו בערוץ הספורט.
ליגה לאומית לנשים – משחק אחד בכל מחזור ישודר בערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל.
ליגת העל נערות א' – משחק אחד בכל מחזור ישודר בערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל
ליגת העל לנשים – כל המשחקים יהיו זמינים לצפייה באופן מלא בערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל יום לאחר סיומם.
גביע המדינה לגברים ולנשים – כל המשחקים יהיו זמינים לצפייה באופן מלא בערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל יום לאחר סיומם.