מחר בלאומית, המחזור ה-25: מכבי רעננה מארחת את הפועל ב"ש

המחזור הלפני אחרון של העונה הסדירה בלאומית ייערך מחר בערב, כאשר השמינייה הראשונה אמנם נסגרה אבל המיקומים הפנימיים לקראת הפלייאוף רחוקים מלהיות סגורים, וכל תוצאה יכולה לשנות מיקום וביתיות ערב הפלייאוף.

במוקד המחזור ה-25 תארח המוליכה מכבי רעננה את הפועל ב"ש, והמשחק ישודר בשידור ישיר בערוץ 56 ב-19:30.

הפועל ר"ג/גבעתיים (3) – א.ס. רמה"ש (13) (19:00)

אולם: זיסמן, ר"ג

מפגש קצוות ייערך בזיסמן שם זקוקים המקומיים לניצחון שעשוי להבטיח להם את המקום בין 4 הראשונות, ואת יתרון הביתיות בשלב רבע גמר הפלייאוף. רמה"ש אמנם הפתיעה עם ניצחון בשבוע שעבר על רחובות, אבל שם כבר מתחילים להבין שהקבוצה תשחק בעונה הבאה בליגה הארצית.

 

הפועל עפולה (9) – גליל עליון (12) (19:00)

אולם: היכל הספורט העירוני, עפולה

מפגש לפרוטוקול בלבד בין שתי קבוצות שסיימו את העונה. שתיהן איבדו את הסיכוי להשתחל לשמינייה הראשונה, וכבר הבטיחו את מקומן לעונה נוספת בלאומית.

 

הפועל חיפה (10) – נס ציונה (5) (19:00)

אולם: רוממה, חיפה

המקומיים מעוניינים לסיים את העונה בטעם טוב, לאחר שהחליפו מאמן ורשמו 3 נצחונות רצופים מאז נחת על הקווים עמיר עוזי. הכתומים מקווים לשפר עמדות לפני הפלייאוף, וניצחון ברוממה בנוסף לתוצאות האחרות יכול להקנות להם מקום ברביעייה הראשונה ערב פתיחת הפלייאוף.

 

מכבי רחובות (8) – קרית אתא (7) (19:30)

אולם: קציר, רחובות

מפגש בין שתי קבוצות במאזן זהה של 14 נצחונות ו-10 הפסדים. המארחים הפסידו במפתיע ברמה"ש, ואילו האורחים גברו בקלות על עפולה. מי שתנצח תוכל לשפר עמדות לפניה פלייאוף. הקבוצה שתפסיד תסתפק ככל הנראה במקום השמיני ובמפגש רבע גמר מול הקבוצה שתסיים במקום הראשון.

 

הוד השרון (6) – עירוני ר"ג (14) (19:30)

אולם: עתידים, הוד השרון

המקומיים נמצאים בפורמה מצוינת, ובשבוע שעבר ניצחו בחוץ את נס ציונה. ניצחון ביתי על האחרונה בטבלה יכול להכניס את הוד השרון המפתיעה לרביעייה הראשונה ערב הפלייאוף. האורחים משחקים על הכבוד, והפתיעו בשבוע שעבר עם ניצחון ביתי על מגדל העמק. נטולי לחץ לאחר שכבר ירדו לארצית, הם ינסו להפתיע גם בהוד השרון.

 

מגדל העמק (11) – הפועל כפ"ס (2) (19:30)

אולם: יערת העמק, מגדל העמק

מפגש בין המקומיים שכבר סיימו את העונה והפסידו בשבוע שעבר לאחרונה בטבלה עירוני ר"ג, לבין האורחים שניצחו בשבוע שעבר בב"ש, ומחכים למעידה של רעננה בשני מחזורי הסיום על מנת להשתלט על המקום הראשון במידה וינצחו פעמיים.

 

מכבי רעננה (1) – הפועל ב"ש (4) (19:40)

אולם: מטרווסט, רעננה

המפגש המרכזי של המחזור ה-25 יפגיש את המוליכה מול מי שהוליכה את הטבלה עד לא מזמן, אבל איבדה גובה דווקא בישורת האחרונה. ברעננה יודעים שניצחון ביתי על ב"ש יבטיח להם סופית את המקום הראשון בליגה בסיום העונה הסדירה, בלי קשר לתוצאות האחרות. בב"ש מקווים להימנע מהפסד שעלול לדרדר את הקבוצה מחוץ לרביעייה הראשונה וימנע ממנה את יתרון בשלב רבע הגמר.