הערב: גביע המדינה ווינר סל יוצא לדרך

הערב (רביעי) יתקיימו שישה משחקי במסגרת הסיבוב הראשון של גביע המדינה ווינר סל וכולם ישודרו בספורט 5+ בשידור משולב החל מהשעה 18:45. יתר המשחקים יתקיימו מחר ועוד שני משחקים שנדחו לשבוע הבא ולעוד שבועיים.

18:50 אליצור אשקלון איתו – הפועל אילת
שופים: פיני רימון, יוחאי שולמן, הראל קדרון
אולם: היכל הספורט באשקלון, בן גוריון 37

בקצרה: אילת מגיעה אחרי ניצחון נהדר על נס ציונה בפתיחת העונה ועם קבוצה צעירה ולוחמת, כמו שאריאל בית הלחמי אוהב. אשקלון של חנן הירשוביץ השאירה רק את דודו שמריז מהעונה שעברה ואליו מצטרפים בן אלטיט, עידן פז, גיא נצר, ג'וש פראוניד ואלון ששון בסגל ישראלי מעניין. הזרים מוכרים וידועים, פול דלייני שמשתבח עם השנים ואלנזו קולמן שעבר הרבה בארץ וכמעט תמיד בהצלחה.

18:50 מכבי קרית מוצקין – אליצור נתניה
שופטים: אור זרור, ניר קרן, אופיר וייסטוך
אולם: דקר 4 אולם גושן

בקצרה: רועי פרל, אי של יציבות, ממשיך לעוד עונה במוצקין, שרצתה לעבור לאולם החדש, אבל זה יקרה רק בשנת 2021. נועם מטלון ממשיך גם הוא ויחד איתו רום גפן ושלושה צעירים שמחפשים פריצה שלו לוגשי, אוהד דקל וגיא עלוש. גם נתניה מעמידה סגל צעיר, כחלק מפרויקט שחקן אמיתי, כולל עמית אהרוני, מי שאמור לתפוס פיקוד בנבחרת העתודה החדשה, נווה בן שמן, סער יהודה, אייל ננקין, איתי מושקוביץ' ועוד לא מעט צעירים מוכשרים.

18:55 אליצור קרית אתא – הפועל באר שבע
שופטים: ליאור בייניש, ערן שמואל, רווה שרף
אולם: דוד רמז 11 קרית אתא

בקצרה: שרון אברהמי ממשיך במה שהפכה להיות קבוצת הבית שלו. איגור סימין הותיק ואוראל לב, ינסו להנהיג קבוצה מעניינת, יחד עם רועי נציה וצמד המתאזרחים אלייז'ה הירש וג'ף גריי. באר שבע של רמי הדר תמיד קשוחה, עם 4 זרים טובים וישראלים צעירים כמו מוחמד אבו ערישה, עמית זיס ונטע סגל. גם לבאר שבע יש חוברת מתאזרחים טובה, ספנסר וייס הקפטן, טראוויס ווריק ובן אייזנהרט.

18:55 א.ס רמה"ש – הפועל חבל מודיעין
שופטים: אורי שלהבי, אליהו מרון, נטלי גליוק
אולם: קרית יערים רח' יצחק אלחנן 13 – רמת השרון

בקצרה: רמת השרון של גיא קנטור, תמיד נותנת במה לצעירים שלה, אבל השנה מגובה בשלושה ותיקים, גיל אמיתי, עמית ביר-כץ ומוטי מוסקוביץ. חבל מודיעין של נתי כהן, בנתה קבוצה שרוצה לרוץ בצמרת הליגה ובשביל זה הביאה את דניאל דנינו, גיא דותן, אריאל נבון, עידן רג'ואן, יריב עמירם ואת שחקן הנבחרות הצעירות שחר לזר. אבל בחבל הלכו גם על שני זרים עם קבלות, לייסדריוס דאן וסטורם וורן וזה סגל יותר ממכובד.

19:00 הפועל עפולה – מכבי חיפה
שופטים: עופר מנהיים, יואב לובושיץ, איציק טולדו
אולם: היכל הספורט שד' יצחק רבין, עפולה עילית – עפולה

בקצרה: רועי חגאי תמיד מכוון את הקבוצות שלו למעלה וכך גם את עפולה. עפולה הלכה על צמד זרים מוכר בליגה טרבון יוז וג'ימי הול ומחכה לפריצה של הקלע איגור מאיור ועוד צעירים כמו מוריאל לוטאטי, דייויד מוסינדי ותומר אסייג. חיפה הודיעה היום על חזרתו של דבון ג'פרסון וכרגיל מעמידה סגל מעניין עם זרים טובים, מייקל בריסקר, אבי בן שימול, רומן סורקין, נאור שרון ואלכס צ'וברביץ'.

19:00 מכבי ר"ג עירוני – הפועל עכו מטה אשר
שופטים: דוד איזמירלי, דרור גלפז, אושר בניטה
אולם: זיסמן

בקצרה: מפגש בין העולות מהארצית. עירוני ר"ג של אורי קוקיה השאירה את יוני ניר הותיק ואליו צרפה את אייל שולמן, תומר זלמנסון, שחר עמיר, יובל רחמילביץ, גיא פרבר ורוברט רות'בארט עם הזרים קרון דשילדס ודלאוון גרהאם. עכו בבכורה במעמד הזה וכך גם למאמן עודד הנדלר. גוני יזרעאלי ינסה להנהיג כמו שעשה כל הקריירה. בצד הוותיקים יש את ג'ורדן לואיס ולירן מורן והצעירים אביאל לוי, דביר אוחנה ו ניב אוזן.

משחקי יום חמישי:

הפועל גליל עליון – הפועל חיפה
הפועל ר"ג גבעתיים – הפועל ת"א
מכבי רעננה – בני הרצליה
אליצור יבנה – הפועל גלבוע גליל

9.11
מכבי אשדוד – מכבי ת"א

19.11
מכבי הוד השרון – הפועל חולון