משחק רביעי בחצי גמר הפלייאוף בלאומית: האם נס ציונה והפועל ב"ש יעפילו לגמר?

מחר בערב ייערך המשחק הרביעי בסדרות חצי גמר הפלייאוף של הליגה הלאומית. הפועל ב"ש תארח את הפועל כפ"ס כשהיא מוליכה 1-2 בסדרה, ויודעת שניצחון יעלה אותה לגמר. נס ציונה תתארח בהוד השרון כשהיא מובילה בסדרה 1-2, וגם במרחק של ניצחון מהעפלה לגמר הפלייאוף.

שידור משולב משולב של שני המשחקים בשעה 18:45 בערוץ 58. במידה ויהיה צורך במשחק חמישי, הוא יתקיים במוצאי שבת ב-21:00.

 

הפועל ב"ש – הפועל כפ"ס (19:00, 1-2 לב"ש)

אולם: הקונכיה, ב"ש

אחרי הפסד במשחק הראשון בסדרה, ב"ש חזרה בגדול עם שני נצחונות, השני בחוץ בכפ"ס, שהעביר את הביתיות אל הדרומיים, ויאפשר להם לסגור עניין ולהעפיל לגמר במקרה של ניצחון ביתי. ב"ש שוב תקווה לתפוקה הרגילה ומעלה של הזרים שלה, ג'ייסון ויליאמס וג'ף אלן. כפ"ס מגיעה למשחק בקונכיה עם הגב אל הקיר, ואחרי שפישלה במשחק האחרון בבית. ברק דמיציאן ושות' כבר ניצחו השנה בקונכיה במהלך העונה הסדירה, אבל כדי שזה יקרה הם יצטרכו את דנזל ליווינגסטון בכושר טוב ולא כמו במשחק האחרון כשקלע 5 נקודות בלבד.

 

הוד השרון – נס ציונה (19:00, 2-1 לנס ציונה)

אולם: עתידים, הוד השרון

כל אחת מהקבוצות שמרה על הבית עד עכשיו, והכתומים של נדב זילברשטיין יגיעו להוד השרון כשהם במרחק נגיעה מהעפלה לגמר הפלייאוף. כדי שזה יקרה גיל אמיתי יצטרך להמשיך את היכולת הנהדרת שהוא מציג במשחקים האחרונים, ולהמשיך לקבל עזרה משמעותית מחבריו הישראלים. הוד השרון של חנן הירשוביץ' לא מתכוונת לסיים את העונה כבר עכשיו, ותרצה להמשיך לשמור על הבית כפי שעשתה עד כה מאז פתיחת הפלייאוף. הרבה יוטל על כתפיו של עודד שעשוע הוותיק שעושה פיניש נהדר לעונה. הוד השרון תצטרך לקבל מחדש את כרמל בוכמן שבמשחק האחרון בנס ציונה קלע 2 נקודות בלבד.