נבחרות ישראל 3X3 יצאו להונגריה להשתתף בתחרות

לראשונה בעידן הקורונה, יצאו הבוקר נבחרות הבנות והבנים של ישראל עד גיל 18 לדרבצן הונגריה להשתתף בפסטיבל 3X3 בעיר. במקום הייתה אמורה להתקיים אליפות העולם, אבל לפני כשבועיים התקבלה החלטה ע"י פיב"א לבטל את התחרות בגלל משבר הקורונה והתחלואה ההולכת וגדלה במספר מדינות. המקומיים החליטו לקיים בעיר פסטיבל משחקים ואיגוד הכדורסל החליט לשלוח את נבחרות הבנים שהייתה אמורה להשתתף באליפות העולם ולצרף אליה את נבחרת הבנות. בתחרות ישתתפו נבחרות כמו סרביה, גרמניה, הונגריה, צ'כיה ועוד. נבחרת הבנים תכלול את אליעד טל, שגיא זילברשלג, רועי פרצקי ושוהם גת והבנות כולן מהאקדמיה של איגוד הכדורסל במכון וינגייט פיי אולאולה, מיכל דהר, מיקה מידן ונוי חביב. את שתי הנבחרות יאמן דני גוט..
במקביל תתקיים במקום גם תחרות ראשונה בעידן הקורונה במסגרת הworldtour , סבב ה-3X3 העולמי, בהשתתפות 12 הקבוצות הטובות בעולם, בו מחולקים פרסים כספיים גבוהים.
כזכור במאי הייתה אמורה להתקיים בארץ תחרות מוקדמות אליפות אירופה לבוגרות ולבוגרים בנמל ת"א, אבל גם היא נדחתה בשל המשבר העולמי. רצ"ב תמונה של אחד המגרשים שהאיגוד רכש לטובת האירוע והורכב לאחרונה במכון וינגייט.