נבחרי עונת 21/22 בליגת העל לנוער

רגע לפני תחילת סדרת הגמר בין הפועל ת"א להפועל גלבוע/מעיינות, הוכרזו מצטייני העונה שנבחרו על ידי מאמני ליגת העל לנוער.

מתחילים עם החמישיה השניה של העונה: תומר אגמון ממכבי תל אביב, איתן בש ממכבי חיפה, נעם גרינברג ממכבי ראשון לציון, יואב ברמן מהפועל גלבוע מעיינות ולהב אקרמן מעירוני נס ציונה.

תעשו הרבה כבוד למאמן העונה בליגת העל לנוער! שלומי כהן הוביל את אליצור יבנה עד סדרת חצי גמר הפלייאוף ונבחר על ידי חבריו המאמנים האחרים בליגה.

הראשון שמקבל את הכבוד בחמישיית העונה הוא בן שרף, שחקנה של הפועל עמק חפר, רק בן 16 וכבר כשרון גדול. בן סיים את העונה עם 12.7 נקודות למשחק, 4.8 ריבאונדים ו-3.6 אסיסיטים. קבוצתו נעצרה רק בחצי גמר הפלייאוף.

השחקן השני שנכנס לחמישיית העונה הוא עמית מנחם ממכבי חיפה. עמית סיים עונה אישית מעולה עם 18.7 נקודות, 11.6 ריבאונדים ו-5 אסיסטים למשחק. לזה הוא הוסיף כמעט 3 חטיפות למשחק

הבחירה השלישית לחמישיית העונה הוא ים שפריר, שחקנה של אליצור יבנה. ים הוביל את קבוצתו לשלב חצי הגמר העונה עם 19.8 נקודות, 9.9 ריבאונדים, 4.3 אסיסטים ו-2.9 חטיפות בממוצע למשחק.

השחקן הרביעי שנכנס לחמישיית העונה הוא אייל הראל שהוביל את הפועל תל אביב עד סדרת הגמר ואולי אפילו מעבר לכך. אייל נתן עונה נהדרת של 17.6 נקודות, 7.2 ריבאונדים ו-3.5 אסיסטים למשחק.

קבלו את שחקן העונה בליגת העל לנוער!
ניב למפרט מהפועל גלבוע מעיינות הוביל את קבוצתו לגמר הפלייאוף וילחם גם על האליפות. הוא היה השחקן הבולט ביותר העונה בליגה עם 14.5 נקודות, 7 ריבאונדים, 5.3 אסיסטים ו-2.1 חטיפות למשחק.