נבחרת הנוער פתחה את אליפות העולם עם שני הפסדים

אליפות העולם U18 בכדורסל 3X3 יצאה היום לדרך בדברצן שבהונגריה, לנבחרת הנוער של ישראל היום פחות מוצלח עם שני הפסדים. הנבחרת הפסידה 14:17 לגרמניה והפסידה גם לנבחרת מצרים 13:20 במשחק היסטורי בין שתי המדינות. הנבחרת שכוללת את שחקני נבחרת הנוער שזכו בטורניר הצ'לנג'ר בישראל רק לפני שבועיים – נבו זומרפלד, רון ציפר, ואנתון אגייב, בנוסף לעומר חממה. מחר ישראל תנוח וביום חמישי תתמודד מול רומניה ובלארוס.

נבחרת הנערות של ישראל תיכנס למעגל המשחקים מחר (רביעי) כשתתמודד בשעה 18:50 מול לטביה, שני המשחקים הנוספים של ישראל יהיו רק ביום שישי. נבחרת הנשים מורכבת מליהי עזורי, אופיר פרפרה, רותם שוסטר ומגי אזה.

בטורניר ליגת האומות 3X3 לנבחרות עד גיל 21, לנבחרת הגברים של ישראל היה יום מוצלח יותר, הנבחרת סיימה את היום הראשון במקום השני אחרי שניצחה 21:9 את מונגוליה אבל הפסידה 15:16 במשחק הגמר לנבחרת צ'כיה, במשחק דרמטי שהגיע לשניות הסיום. הנבחרת מורכבת מהשחקנים רועי פריצקי, אליעד טל, יהונתן לוי ושחר לזר. נבחרת הנשים שכוללת את מאי נשר, תמר קופלביץ, שני ברמן ונועה גבעון סיימה את היום במאזן 1:1 עם הפסד 9:15 לליטא וניצחון 10:17 על מונגוליה.