נבחרת הנשים החלה באימונים. עדן רוטברג מונתה לקפטנית

נבחרת הנשים פתחה היום את אימוניה לקראת צמד המשחקים נגד מונטנגרו ושבדיה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה. המשחקים יתקיימו ב-12 וב-14 בנובמבר בכרתים, כשהנבחרות ישהו בבועה משותפת. הנבחרת קיימה בדיקות קורונה לכל השחקניות והצוות לפני פתיחת האימונים והשחקניות התבקשו שבמהלך כל הקמפיין יהיו בסוג של בידוד ביתי עם יציאה לאימונים בלבד. לפני היציאה לכרתים תקיים הנבחרת עוד 2 בדיקות קורונה לפי פרוטוקול פיב"א. לפני האימון הודיע המאמן אלי רבי שעדן רוטברג תשמש כקפטנית בקמפיין הנוכחי.
על התחושה לחזור לאימונים אמר רבי: בגלל הפגרה הארוכה יש התרגשות מסוימת. כיף לפגוש את הבנות, אני יודע הן מאוד רעבות. השתדלנו למקסם את האימונים לפרק זמן מאוד קצר כדי למנוע חשש מהדבקות ולכן גם נמנענו ממחנה אימונים. אני מקווה שנעשה הופעה טובה. על העובדה שהנבחרת מגיעה למשחקים ללא משחקי ליגה אמר רבי: אין ספק שמשחקי ליגה טובים יותר מכל אימון או סדרת אימונים. אבל זו המציאות ואנחנו לא יכולים להתלונן אלא לעשות את המיטב.
הסגל: עדן רוטברג, דניאל רבר, טל לב, אלכס כהן, צליל וטורי, ליעד אורבך, אמי רינת, מרים חנון, שהד עבוד, דניאל קארש, גילי אייזנר, עדן ציפל, מאי דיין, שירה חגג. מאמנים: אלי רבי, רועי אייזנברג, שירה העליון. מאמן כושר: רגב פנאן תזונאית: רקפת אריאלי, פיזיוטרפיסטית: אלה קרני, מנהלת גל צברי, איש משק אסף זהר.