נבחרת הנשים מתחילה את ההכנות לקראת המשחק הקובע ברומניה

במוצאי שבת הבאה ה-19 בחודש, תקיים נבחרת ישראל נשים את המשחק החשוב שלה בנשים האחרונות, נגד רומניה בקלוז'. משמעות המשחק ברורה, ניצחון יבטיח לנבחרת את המקום השני בבית המוקדם, אחרי טורקיה ומעשית את המקום באליפות אירופה בקיץ 2017. הפסד והנבחרת לא תוכל לסיים במקום השני בגלל הפסד כפול נגד רומניה והמשחק ביום רביעי שלאחר מכן נגד בוסניה בטוזלה יהיה חסר חשיבות.
זו הפעימה השלישית והאחרונה של הנבחרת בטורניר המוקדמות הזה. היא פתחה אותו עם הפסד צפוי באנקרה לטורקיה, הפסידה גם את המשחק השני בבית לרומניה 78-77, אבל בפברואר האחרון השיגה שני ניצחונות, הראשון על בוסניה 72-76 והשני מדהים וסנסציוני 62-63 על טורקיה החזקה והנבחרת חזק בתמונה העלייה לאליפות אירופה.
מכיוון שהליגה בעיצומה ומכבי אשדוד משחקת ביורופקאפ של פיב"א, האימונים יחלו בכמה שלבים. מחר יתחילו להתאמן כל השחקניות פרט לאלו של אשדוד ואלישייה קלארק שמשחקת בטורקיה עם עוזר המאמן שיקי פלח ומאמן הכושר יורם מנחם, ביום שישי יצטרף לנבחרת המאמן עדן ענבר ושחקניות אשדוד וביום שני גם קלארק. הנבחרת תקיים שני משחקי הכנה, ביום שישי הקרוב בשעה 11:30 באולם זיסמן נגד מכבי רמת חן וביום שלישי הבא, יומיים לפני היציאה לרומניה, נגד הפועל מעגן מיכאל בשעה 18:30 באולם קבוצת שלמה.
הסגל שזומן למשחקים: שי דורון, קטיה לויצקי, נעמה שפיר, רוני בן נון, שירן צעירי, ליעד סואץ קרני, נופר שלום, אופיר בנט, טל לב, נוף קדם, אורטל אורן, נעמי קולודני, ולדה אברמוב, עדן רוטברג, עדן פורת, אלישייה קלארק.