נקבע סגל הנבחרת לבועה בולנסיה

נקבע הסגל המורחב של נבחרת ישראל לבועת המשחקים בולנסיה בהמשך החודש. הסגל מונה 19 שחקנים, מהם 15 יצאו לבועה אחרי שכל אחד מהם, יחד עם הצוות המקצועי והניהולי של הנבחרת, יעבור 2 בדיקות קורונה. הפרוצדורה הזו כוללת גם את 5 השחקנים שמשחקים באירופה (מקל, גינת, מנקו, קליין, כהן) שיגיעו בנפרד. הנבחרת תצא לולנסיה ב-23.11 בטיסה פרטית של אל על ועם ההגעה לולנסיה הנבחרת כולה תעבור בדיקת קורונה נוספת. על פי ההוראות בספרד, לנבחרת אסור לצאת מהמלון, בו ישתכנו גם ספרד, פולין ורומניה, פרט לאימונים ומשחקים. המלון יהיה בלעדי לאנשי הבועה ללא אורחים נוספים. למעשה הנבחרת תתכנס לראשונה בנתב"ג ללא כל אימונים בארץ, בספרד תפגוש את השחקנים שמשחקים באירופה ותורשה להתאמן לראשונה רק ב24.11 אחרי שכולם יעברו בהצלחה את בדיקת הקורונה.
המשחק הראשון נגד ספרד יתקיים במוצאי שבת ה-28.11 בשעה 20:30 שעון ישראל והמשחק נגד פולין ביום שני 30.11 בשעה 17:30 שעון ישראל. אתמול הודיעה ההתאחדות הספרדית, שהמשחקים יתקיימו ללא קהל כלל, לפי החלטת ראשי המחוז של ולנסיה. עד השבוע קהל מועט של כ-400 אוהדים יכל לצפות במשחקי הקבוצה בליגה וביורוליג, אבל כעת עם החמרת ההגבלות בעיר, גם הדבר הזה נאסר.

הסגל: גל מקל, תמיר בלאט, ים מדר, יפתח זיו, נועם דברת, בר טימור, ספנסר וייס, רפי מנקו, אדם אריאל, גיא פניני, גולן גוט, נתנאל ארצי, טי.ג'יי קליין, ג'ייק כהן, נמרוד לוי, בן קרטר, תומר גינת, רומן סורקין, עידן זלמנסון