נשים: המחזור ה-15 יפתח עם משחק העונה

קבוצת הנשים אליצור לייקה חולון, המדורגת במקום השני בטבלה, תארח הערב (ראשון, 19:00) את המוליכה אליצור נווה דוד רמלה. המפגש הקודם בין שתי הקבוצות הסתיים בניצחון של רמלה 68:74 בערב בו קלעה טיפאני מיטשל 21 נקודות ומולה בלטה בחולון אמי רינת שצלפה 18 נקודות. מאז, הרחיבה חולון את הסגל עם צירופה של שי דורון, שמובילה את הליגה עם 100% מקו העונשין עד כה. שאר משחקי המחזור יערכו ביום שני, 1.3.2020 (שעה ראשית 19:00):

הפועל בני פ"ת – א.ס רמת השרון

שתי הקבוצות רשמו ניצחונות במחזור ההשלמה שנערך ביום חמישי האחרון אבל במפגש הקודם ביניהן היתה זו רמת השרון שניצחה 73:83 בערב בו הצטיינה ג'ני סימס הנהדרת.

מכבי הפניקס חיפה – בנות הרצליה

במפגש הקודם בין הקבוצות ניצחה חיפה בחוץ 80:82 בערב נדיר של קורטני דאגלס, שסיימה עם 31 נקודות אבל מאז חיפה ערכה שינויים בסגל ועם נייה קופי ופיונדה פיצג'ראלד היא קבוצה הרבה יותר טובה. מאידך, הרצליה הוכיחה שהיא קבוצה עם המון פוטנציאל, במיוחד שבשורותיה משחקות מרינה מייברי, ויקטוריה מקוליי ופולארד נאג'אי.

מכבי עירוני רמת גן – הפועל ראשל"צ

לאלופה מרמת גן חשבון ארוך עם הפועל ראשל"צ לאחר שזו ניצחה אותה במפגש הליגה קודם בינהן 72:79 עם שתי זרות בלבד. ביום חמישי האחרון עלתה ראשל"צ בהרכב כחול לבן ללא זרות למשחק מול מכבי רעננה שאמנם הסתיים בהפסד 96:89 אבל הוכיח כמה כשרון יש בקבוצה של המאמן זיו ארז. האלופה מגיעה למשחק מול ראשל"צ אחרי הפסד לאליצור נווה דוד רמלה 69:63 ואחרי הפסד כואב מול מכבי בן בנות אשדוד 69:68, כך שהיא זקוקה בדחיפות לניצחון. 

מכבי בן בנות אשדוד – מכבי רעננה

אחרי ההפסד ביום חמישי במשחק חוץ מול רמת השרון, מארחת אשדוד את רעננה שניצחה ביום חמישי את ראשון לציון וקטעה שרשרת של חמישה הפסדים. על הנייר העדיפות לאשדוד אבל עם ג'וינר הולמס, קיילה דיוויס וירדן גרזון בכושר טוב – כל תוצאה באה בחשבון.