סיכום ביניים: ישראל מושלמת, ציפר מלך הסלים, גול חמישי באסיסטים

טורניר אליפות אירופה לנוער שמתקיים כאן בישראל הוא חלק מטורניר שמתקיים ב-4 מוקדים באירופה ובשקלול כל הנתונים הסטטיסטיים אחרי שלושה מחזורים, נבחרת ישראל היא אחת מבין 4 נבחרות בלבד (מתוך 32) שמחזיקות במאזן מושלם של שלושה ניצחונות וללא הפסד.

ישראל מדורגת ראשונה באירופה כרגע בנקודות למשחק עם ממוצע של 97 נקודות, ראשונה באחוזים ל-3 עם 42.6%, שניה באחוזים מהקו עם 78.7% אחרי נבחרת סרביה, שניה באסיסטים למשחק עם 25, אחרי קוסובו ושניה גם במדד הממוצע למשחק אחרי קוסובו עם 116 נקודות מדד בממוצע למשחק.

ברמה האישית, רון ציפר הוא מלך הסלים הזמני של כל אירופה כרגע עם ממוצע של 26 נקודות למשחק, הוא גם מדורג במקום ה-12 באחוזים מעבר לקשת עם 52.8% אבל הוא זרק הרבה יותר מכל מי שנמצא לפניו בדירוג כאשר הוא לקח 36 זריקות והבא אחריו ברשימה לקח רק 15 זריקות. ציפר הוא גם השחקן שקלע הכי הרבה שלשות עד עכשיו בטורניר, כשהוא עומד על 19. ציפר מדורג במקום ה-3 במדד עם 25 נקודות מדד למשחק.

אופק גול מדורג במקום החמישי באסיסטים עם 18 אסיסטים בסה"כ ו-6 בממוצע למשחק, כאשר הוא איבד רק 3 כדורים עד עכשיו, ממוצע של איבוד אחד למשחק, מה שמדרג אותו ראשון באירופה ביחס אסיסטים איבודים.