עוגן יוחננוב: "הליגה הלאומית פותחת היום דף חדש"

היום בצהריים נערך אירוע פתיחת העונה המסורתי של הליגה הלאומית בהשתתפות יו"ר איגוד הכדורסל עמירם הלוי, סגנית יו"ר הכנסת ח"כ נאווה בוקר וראש מנהלת הליגה הלאומית עוגן יוחננוב. במהלך הוענק מגן הוקרה לעמית תמיר, שחקן עירוני ר"ג בעונה החולפת.

 

עמירם הלוי: "האירוע הזה של פתיחת עונה בלאומית כבר הפך למסורת בשנים האחרונות. אני מודה לצוות הישן שניהל את הליגה במשך 5 שנים בראשותו של משה קליסקי, ומברך את עוגן יוחננוף על כניסתו לתפקיד החדש.

"באיגוד הכדורסל לא פחות מ-2,320 קבוצות. זה הענף הכי גדול במדינה. הליגה הלאומית היא פלטפורמה לקידום שחקנים ישראלים צעירים. אני מקווה שנדע לנהל את ענייני הכדורסל בצורה נבונה ושכמה שיותר ילדים בישראל יעסקו בספורט, ובכך יהיה שכרנו".

 

עוגן יוחננוב: "היום הליגה הלאומית בכדורסל פותחת דף חדש. כל קבוצה צריכה לעשות הכל כדי להפוך למקצוענית, טובה ואטרקטיבית יותר.

"נעשה כל מה שניתן על מנת להגדיל את מספר הצופים. תפקידנו הוא לספק את הכלים לקבוצות לעשות את זה, ותפקיד הקבוצות לעמוד במטרה הזאת.

"מי שמכיר אותי יודע שהמטרות כבר סומנו, ועכשיו צריכים למצוא את הדרך הטובה ביותר כדי לעשות זאת. בעבודה משותפת נגיע לתוצאות המקוות. עלינו להעמיק את הקשר עם הקהילה עד כמה שניתן. ככל שניצור יותר עניין בליגה אצל הקהל הצעיר, כך נקצור פירות בעתיד.

"אין ספק שכדי להצליח במשימות האלה יש צורך בתקציב נוסף. רק כך נוכל להביא להגברת התחרותיות ולמשוך את הקהל למגרשים. כולם כאן מבינים שחובה לשתף פעולה כדי להגשים את המטרות שלנו, לפתח את הליגה ולהפוך אותה לאטקרטיבית יותר".