עודד קטש: "זה הניצחון הגדול ביותר שלי עם נבחרת ישראל"

“זה ניצחון גדול שלנו, לא רק בגלל מי שניצחנו, אלא בדרך שעשינו את זה”, אמר בסיום מאמן הנבחרת עודד קטש, "הקאמבק שעשינו במחצית השנייה היה מיוחד, אופי בלתי רגיל של השחקנים. אני חושב ששיחקנו יותר טוב ממה שהתוצאה הראתה במחצית הראשונה וזה מה שאמרתי לשחקנים, שאנחנו צריכים להאמין שאנחנו יכולים לנצח את המשחק הזה. זה ניצחון חשוב שנותן המון ביטחון לשחקנים הצעירים שלנו. אני מאוד גאה בדרך שעשינו את זה”. 

“הגענו עם תכנית משחק שידענו שאנחנו הולכים לשחק מול שחקנים מצוינים שקולעים באחוזים מצוינים ובצד השני אנחנו החמצנו זריקות פנויות. אמרתי לשחקנים רק להמשיך להאמין, אני חושב שזה ששיחקנו עם ג’ייק כסנטר מאוד עזרה לנו וידענו לנצל כך את היתרונות שלנו, אבל תכנית המשחק תמיד נשארה אותה תכנית משחק וזה מה שהופך את הניצחון הזה לכל כך מיוחד”.

על המשחק מול פולין: “הדבר הכי חשוב הוא להתאושש, אנחנו רוצים להמשיך להשתפר. אנחנו נבחרת מאוד צעירה, זה התליך שהתחיל לפני 3 שנים והשחקנים הראו את הגישה שלהם, הם הראו את זה גם במחצית הראשונה ולא במחצית השנייה, הם תמיד נשארו חיוביים ואת זה ניקח גם למשחק ביום שני”.

תומר גינת אמר: “ניצחון גדול שלנו, אני חושב שהקאמבק הראה כמו אופי יש לנו. אני חושב שהמאמן ניצח עבורינו את המשחק כי לא קל לחזור מול קבוצה גדולה כמו ספרד ואני כבר מחכה למשחק מול ספרד. ידענו שהולכת להיות משימה קשה ואני שמח שעשינו את הקאמבק הזה וכמו שהמאמן אמר, אנחנו צריכים להתאושש לקראת המשחק הבא”.

גל מקל: "זו תחושה מדהימה, כיף לנצח נבחרת כזו, מעצמת כדורסל כמו ספרד. בטח בשבילי, שאלה חבר'ה שאיתי כל השנה, אני אדבר איתם קצת 'טראש טוק'. זה כיף. שיחקנו עם שטף, כמו שהיינו צריכים. התבלבלנו קצת מול האזורית שלהם, אבל פתחנו את המחצית השנייה בקצב מצוין, ככל שהכדורים נכנסו קיבלנו יותר ביטחון".