פורסם סגל נבחרת ישראל לאליפות אירופה. פניני והלפרין חוזרים, משעור ובלייזר בפנים

מאמן נבחרת ישראל ארז אדלשטיין ועוזריו דן שמיר ואלון שטיין, פרסמו את סגל נבחרת ישראל למחנה האימונים לקראת אליפות אירופה 2017 בת"א. האימונים הרשמיים יפתחו ב-18.7 והחל מסוף יוני יתקיימו אימוני רשות שלוש פעמים בשבוע.

הסגל מונה 21שחקנים, 5 מהם יתחילו להתאמן עם הנבחרת האולימפית ב-4.7 ויצטרפו לסגל הנבחרת עם פתיחת אימוניה: איגור קולשוב, רפי מנקו,, תומר גינת, ואיתי שגב ועידן זלמנסון. שאר שחקני הסגל: גל מקל, יוגב אוחיון, בר טימור, יותם הלפרין, רביב לימונד, שון דוסון,, עמרי כספי, גיא פניני, כרם משעור, עמית שמחון, עוז בלייזר, ליאור אליהו, אלישי כדיר, ריצ'ארד הוואל, אלכס צ'וברביץ',ג'ייק כהן.
לנבחרת צפויים 10 משחקי הכנה. שני הראשונים יתקיימו נגד נבחרת רומניה בבוקרשט בסוף יולי, בתחילת אוגוסט תצא הנבחרת לסנט פטרסבורג שם תפגוש את רוסיה ופינלנד. ב-13 באוגוסט תארח בהיכל קבוצת שלמה את בריטניה, ב-18.8 את סלובניה של לוקה דונצ'יץ' והאחים דראגיץ' בהיכל מנורה וכעבור יומיים את טורקיה, במשחק הבית האחרון לפני האליפות, אז גם יגיע ארצה גביע אירופה. טורניר ההכנה האחרון יהיה ב-24-26 באוגסט בורשה, שם תשחק הנבחרת נגד בריטניה, הונגריה ופולין.
זו הפעם הראשונה שישראל מארחת בית באליפות אירופה. משחק הבכורה יהיה
ב-31.8 נגד איטליה של דנילו גלינרי, מרקו בלינלי והמאמן אטורה מסינה, המשחק השני במוצאי שבת ה-2.9 נגד ליטא החזקה עם יונאס ולנצ'יונאס, מינדאוגאס קוזמינסקאס, יונאס מצ'יוליס ודומנטאס סאבוניס, ביום ראשון ה-3.9 תפגוש ישראל את גרמניה של דניס שרודר. יום שני יהיה יום חופש ובשני הערבים האחרונים תפגוש הנבחרת בהתאמה את גאורגיה עם זאזא פצ'וליה ואת אוקראינה של אלכס לן.
4 הראשונות מהבית הזה יצאו ב-7 בספטמבר בטיסה מיוחדת לאיסנטבול וכבר למחרת ישחקו בשמינית הגמר נגד נבחרות מהבית המקביל שיתקיים בהלסינקי ובו ישחקו פולין, צרפת, פינלנד, יוון, איסלנד וסלובניה.