קטש: "לא חושב שיש מישהו שרוצה את זה יותר ממני"; שמיר: "הם היו הרבה יותר טובים"

בסיום המשחק בו גברה הפועל ירושלים על הפועל חולון והעפילה לגמר גביע המדינה ווינר סל, התייחסו מאמני הקבוצות והשחקנים לאירועי הערב.

"מאמן ירושלים, עודד קטש: "אני חושב שבדרך שבה שמרנו בחצי הראשון, היו להם 0 נקודות ממתפרצות, מנענו מהם נקודות קלות ועשינו עבודה טובה על מובילי הכדור שלהם. אני מאד מרוצה, שמח על הדרך של השחקנים שניגשו למשחק. אנחנו משחקים נגד קבוצה טובה, ועם שחקנים שמבינים את חשיבות המשחק. כולנו רוצים לזכות, אני מבין כ"כ את התשוקה והרצון של השחקנים. אני ברמה האישית? לא חושב שיש מישהו שרוצה את זה יותר ממני. אני מקווה שהשחקנים רוצים את זה כמוני".

"שחקן ירושלים, ג'ייקובן בראון: "אמרתי לחבר'ה שנהיה מצוינים כיחידה וכקבוצה אחת, זה מה שעשינו, נלחמנו. יש לחולון הרבה שחקנים טובים וצריך לתת להם קרדיט, אבל הגענו פשוט לשחק הערב. יש לנו משחק מול ראשל"צ בחמישי. לא מתרכזים בהם, מתרכזים בלשחק כקבוצה, וכשזה קורה זה קורה. אני רוצה את זה מאוד, אני מקווה שננצח וניקח. זה גם יהיה יום ההולדת שלי, ואני רוצה גביע".

"מאמן חולון, דן שמיר: "אם ניקח את זה למעבר המשפטים הרגילים של מאמנים בסוף משחק, אז אפשר לומר שבאנו לשחק כדורסל קצת אחר. רצינו לשחק יותר גבוה וקצת יותר בשליטה. מה שפגע בנו שם, לפחות בכיסויים ההגנתיים של חצי מגרש, זה משחק הריצה שלהם. הם עשו 11 נקודות מאוד מהירות בריצה בחצי הראשון. וגם עשינו קצת טעויות באיך שומרים הגנת יחיד מול ג'ייקובן בראון וג'יימס פלדין. אחר כך זה לא עבד לנו בגלל פאולים, ואז שוב נכנסנו למשחק של ריצות ושם היינו הרבה פחות טובים. לא כך רצינו לשחק, וזהו, הם היו הרבה יותר טובים היום".

"שחקן חולון, שלומי הרוש: "זה מבאס. באיזשהו שלב הם ברחו לנו ל-20 הפרש, ומשם זו הייתה הרגשה של גארבג'. כל פעם שניסינו לחזור שוב קיבלנו איזו שלשה, מטעות של איזה חילוף. לקחים? אני חושב שאנחנו צריכים עכשיו להתחבר מחדש. יש לנו עדיין במסגרת האירופית את היורופקאפ, וגם בליגה עדיין אנחנו רוצים להילחם על מקומות ראשונים. זה הזמן שלנו עכשיו להתחבר מחדש, יש פגרת נבחרת ונקווה שניראה הרבה יותר טוב בפיינל פור שיבוא".