"קיבלנו כלים חשובים, זו באמת הייתה יציאה מהמקום"

ביום שלישי נערך המפגש האחרון של מחזור ב' במסגרת תוכנית "יציאה מהמקום", היוזמה המשותפת של איגוד הכדורסל ועמותת ערכים בספורט, בחסות בית הנשיא. במחזור הנוכחי משתתפים מנהלי מועדוני ומנהלים מקצועיים ממועדוני כדורסל באזור הצפון והמרכז (50% מהם מהחברה הערבית).

אלי הבר, מנהלה המקצועי של מכבי קרית מוצקין: ״מכל הסשנים והתוכניות שעברתי בחיים המקצועיים, הקורס הזה הוא אחד הטובים והחזקים ועל זה תודה לערכים הספורט ולאיגוד הכדורסל״.

יחידת הסיכום של התוכנית התמקדה בניהול ופיתוח שותפויות ומשאבים בסביבה מורכבת. בנוסף, משתתפי התכנית עברו סדנת שיווק אשר עסקה בפרקטיקות וכלים לשימור המשתתפים והגדלת פעילות המועדון.

הישאם חליל, מנהל מועדון גליל עילבון: ״בשבילי זו באמת הייתה יציאה מהמקום. אחרי שנה וחצי של קורונה התכנית עזרה לי מאוד באופן אישי. קיבלתי תקווה וכלים שאני כבר מתחיל להשתמש בהם ולמדתי הרבה מהניסיון של המנהלים״.

סדרת המפגשים והסדנאות בתכנית המנהלים הינה כאמור החלק הראשון מתוך השניים לפני השיבוץ של מנטורים מובילים מהעולם העסקי שילוו את כל אחד מהמנהלים בחודשים הבאים.

בשבועות הקרובים יפתח המחזור השלישי והאחרון לשנה של מסלול המנהלים, בו ישתתפו מנהלים ממועדונים בדרום.

קרן הסיוע לילדים במועדוני הספורט הינה יוזמה משותפת של איגוד הכדורסל ועמותת ערכים בספורט ופועלת בחסות בית הנשיא ובתמיכת משרד התרבות והספורט וקרן סילבן אדמס. מטרת הקרן היא בשמירה על חוסנם ויציבותם של מחלקות הנוער במועדוני הספורט בשני ערוצי פעולה מרכזיים: מתן מלגות לשימור השתתפות ילדים ובני נוער במועדונים ומעטפת ליווי ייחודית המותאמת למועדונים.