שבת 14:00 נבחרת הנשים נגד שבדיה

אחרי שאתמול נבחרת הנשים נתנה הופעה מכובדת ביותר נגד מונטנגרו, מחר מחכה לה משימה לא פחות קלה, שבדיה שהביסה אותה במפגש הקודם לפני שנה 40-77. טל לב שומרת השבת לא תשתתף במשחק ואת מקומה בסגל תתפוס אמי רינת הצעירה והמוכשרת, שמצטרפת לצעירות שרון קארש, גילי אייזנר, עדן ציפל, וליעד אורבך, כולן עדיין שחקניות הנבחרות הצעירות. שבדיה מגיעה למשחק הזה בהרכב חסר, אחרי שלא פחות מארבע שחקניות מרכזיות לא הגיעו לכרתים כשנמצאו חיוביות לקורונה. אבל עדיין מדובר בנבחרת חזקה שניצחון יבטיח לה למעשה עלייה לאליפות אירופה בקיץ.
אלי רבי המאמן אמר לקראת המשחק: מבחן חשוב ונוסף לנבחרת שלנו, הפעם מול שבדיה שבמפגש הקודם ביננו, המחישה את הצורך שלנו להשתפר. המשחק מול מונטנגרו נוטע בקרבנו אופטימיות לגבי שבדיה ונקווה לשחזר את היכולת אפילו לפרקי זמן ארוכים יותר במהלך המשחק.
טל נתן המנהל המקצועי הוסיף: שיחקנו נגד שבדיה לפני שנה בישראל וראינו את הפערים במשחק. הנבחרת עוברת תהליך הצערה משמעותי וגם נגד מונטנגרו ראינו כבר שיפור ויכולת טובה בקטעים גדולים במשחק. גם אני רוצה שהנבחרת תנצח ועם קצת סבלנות זה יגיע. אנחנו נהיה חייבים לשפר את ריבאונד ההגנה שלנו ולרדת טוב יותר להגנה במשחק המעבר. יש לנו נבחרת מחויבת מאוד ואין לי ספק שנראה גם תוצאות כי גם את רומא לא בנו ביום אחד. הצוות המקצועי מאז אתמול מתכונן לקרת שבדיה ואני בטוח ששוב נראה נבחרת בקו התקדמות גדול. שבת בצהריים בואו לראות את הבנות הן ממש ראויות לזה.

שידור ישיר בספורט 5+