6
ספר המשחקים לעונת 2020-2021 פורסם וניתן ללחוץ כאן ולפתוח אותו | המוזאון ההיסטורי של הכדורסל הישראלי לדורותיו פתוח לקהל הרחב מדי יום בין 9-12. לתאום עם מנשה הרמן 0522545324 |

שלישי בלאומית: ר”ג גבעתיים חוזרת לזיסמן מול הוד השרון

שלישי בלאומית: ר”ג גבעתיים חוזרת לזיסמן מול הוד השרון
צילום: עודד קרני odedgaya@gmail.com

המחזור השני הועיד משחק צמרת חשוב כשקרית אתא תארח את עפולה. במחצית המשחק בין ר”ג\גבעתיים להוד השרון תערך הגרלת שמינית גמר גביע המדינה בשידור ישיר בערוץ 56.

הפועל ר”ג\גבעתיים – מכבי הוד השרון 19:00, שידור בספורט 5+ (56)
אולם: זיסמן
שופטים: ניר מאירסון, יואב לובושיץ, מרקו בני
במחזור הראשון: שתי הקבוצות אחרי הפסדים. ר”ג גבעתיים הפסידה לאליצור יבנה בחוץ 95-94, מסל ניצחון של ג’ונתן בולוק שתי שניות לסיום. יועד בית יוסף החטיא שלשת ניצחון. רוברט סאלי היה הקלע המוביל עם 26 נקודות, הקבוצה מסרה 21 אסיסטים ואיבדה 20 כדורים. הוד השרון הפסידה בבית לגלבוע\גליל 77-59. ירין איינהורן היה הקלע המוביל עם 12 נקודות, הקבוצה קלעה 3 שלשות מ-19 ניסיונות (16 אחוזים).

אליצור עזריאלי קרית אתא – הפועל עפולה 19:00
אולם: רמז 11 קרית אתא
שופטים: ליאור ביניש, יוחאי שולמן, אלי בראל
במחזור הראשון: קרית אתא ניצחה בחוץ את עירוני ר”ג 67-73. תומר גינת היה הקלע המוביל עם 22 נקודות. הקבוצה חטפה 15 כדורים. עפולה ניצחה בבית את גליל עליון 59-74. ג’ילברטו קלאוול היה הקלע המוביל עם 25 נקודות. עפולה קלעה 42 אחוזים לשתי נקודות ו-41 לשלוש נקודות.

הפועל כפר סבא – הפועל באר שבוע\ב”ש 19:00
אולם: תיכון היובל רח’ אז”ר 51 – כפר סבא
שופטים: שי מרון, אורי שלהבי, אסף אנגלברג
במחזור הראשון: כפר סבא ניצחה בחוץ את רעננה 74-75 אחרי הארכה. ורנון טל סיים כקלע המוביל עם 24 נקודות. הניצחון הושג למרות 16 איבודים לעומת 8. באר שבע ניצחה בבית את רמה”ש 71-93. אלעד הופמן וקית’ קלנטון קלעו 25 נקודות כ”א.הקבוצה קלעה 53 אחוזים לשלוש נקודות.

הפועל גלבוע\גליל – מכבי רעננה – 19:30
אולם: גן נר
שופטים: ניר קרן, רותם קוזה, ארנון לביא
במחזור הראשון: גלבוע גליל ניצחה בהוד השרון 59-77. דימיטריוס טרידוול סיים כקלע המוביל עם 17 נקודות, הקבוצה קלעה רק 2 שלשות מ-14 ניסיונות. רעננה הפסידה בבית 75-74 לכפר סבא אחרי הארכה מסל ניצחון של דניאל דנינו. ראיין פירסון היה הקלע המוביל עם 23 נקודות, הקבוצה איבדה רק 8 כדורים ב-45 דקות משחק.

אליצור אשקלון – הפועל גליל עליון 19:30
אולם: היכל הספורט שד’ בן גוריון 37 – אשקלון
שופטים: זיו רדומסקי, ירון צ’צ’יק, גיל גורדון
במחזור הראשון: אשקלון ניצחה בחוץ את מגדל העמק 79-93. אלון לוין סיים כקלע המוביל עם 33 נקודות. הניצחון הושג למרות פיגור בריבאונד 39-34. גליל עליון הפסידה בחוץ להפועל עפולה 74-59. רון סבג היה הקלע המוביל עם 18 נקודות. הזרים קלעו 14 נקודות יחד בלבד.

הפועל מגדל העמק – אליצור יבנה 19:30
אולם: בי”ס יערת העמק – מגדל העמק
שופטים: שרון נחמן, רועי נקר, ערן שמואל
במחזור הראשון: מגדל הפסידה בבית לאשקלון 93-79. נמרוד רינסקי וברנדון בארנדי היו הקלעים המובילים עם 19 כ”א. הקבוצה קלעה רק 3 מ-13 מעבר לקשת. יבנה ניצחה בבית את ר”ג\גבעתיים 94-95 מסל ניצחון של ג’ונתן בולוק. כריס גאטסון סיים כקלע המוביל עם 30 נקודות. פלין קליימן סיים עם 3 מ-4 מעבר לקשת.

א.ס רמה”ש – עירוני ר”ג 19:30
אולם: בי”ס אורנים רח’ ארלוזורוב 20 – רמת השרון
שופטים: דוד איזמירלי, איציק טולדו, שגיא שדה
במחזור הראשון: רמה”ש הפסידה בבאר שבע 93-71. בילי מקשפרד סיים כקלע המוביל עם 29 נקודות. מקשפרד הוריד 17 ריבאונדים מתוך 33 של הקבוצה כולה. ר”ג הפסידה בבית לקרית אתא 73-67. גרת סמית’ סיים כקלע המוביל עם 24 נקודות. יונתן לוי עם 16 היה הנוסף היחיד בקבוצה בדאבל-פיגרס.